Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 5 ян. 2015, 09:44 ч.

ОТБИВАНЕ - 2

• 91 156
  • 453
  •   1
Отговори
# 450
Същата работа!
А сега даже успявам да се въртя в леглото Grinning

Това мина. Сега вече успявам не само да се въртя в леглото, а направо да спя в друга стая Simple Smile

# 451
ЛилиВанили, аз не ти препоръчвам да пиеш хапчета за спиране на кърмата!
Имат много негативни странични ефекти.
Аз съм "за" плавното отбиване.
Моите "схеми" и с двете деца са: категорично спиране на дневните кърмения - спиране на сутрешното - на нощните и последните две за заспиване за финал!
Опитът ми показва, че нещата стават с 3 дни "протести", когато детето е готово и с неистови истерии , когато не е.
Просто трябва да бъдеш решителна. Успех!

# 452
  • София
Лили Ванили, пробвай водичка през нощта, много е вероятно да е жадно детенцето Simple Smile
И аз съм чела кофти неща за хапчетата за спиране на кърмата.

# 453
Лили Ванили, аз отбих дъщеря ми на годинка, като постепенно махнах дневните кърмения и накрая спрях и нощните. За дневните не сме имали никакви проблеми, но нощем си беше свикнала постоянно да се буди и да суче. Въоръжих се с търпение, че може няколко нощи да не спим, но бях категорична, че ще спираме кърменето. Тя мрънкаше, като не й дам, но опитах с шише вода и тя се успокои и заспа. Стана много по-лесно отколкото очаквах. За 2-3 дни изобщо спря да мрънка нощем, като не й дам да суче и напълно забрави за кърменето. Никакви драми не сме имали. Но и до ден днешен(1 година по-късно), като се събуди нощем, пие вода и заспива отново. Това си остана като навик.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт