Мнения и отзиви за ММЦ Приморско

  • 111 902
  • 588
  •   1
Отговори
# 360
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684




Ето за такава разлика ви писах.Потвърдих резервацията за вили Холидей чрез Съни Турс в четвъртък вечерта и още чакам отговор.Пък да видим......

# 361
  • Мнения: 449
Това е доста голяма разлика в цените - над 200лв. Сега и аз направих запитване към Съни Турс, въпреки че вече съм направила резервация от сайта им. Интересно ми е каква цена ще ми дадат.

# 362
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 574
Като сметнах по таблиците от сайта на Съни турс, цената излиза точно толкова. Въпреки това, тя е подозрително ниска за 4 човека с изхранване на ОИ. Но, рано или късно ще се разбере каква е истината.

# 363
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Като сметнах по таблиците от сайта на Съни турс, цената излиза точно толкова. Въпреки това, тя е подозрително ниска за 4 човека с изхранване на ОИ. Но, рано или късно ще се разбере каква е истината.
Ако ми потвърдят, че Приморско клуб имат места отивам направо в офиса им , защото ако се окаже, че трябва да доплащам за тази влага и мухъл по-добре да не ходим там.За тези пари от 530лв бихме направили компромис и да издържим 5 нощувки някак си.Ако платя сумата и се окаже, че е тяхна грешката мога ли да си оттегля резервацията и да си поискам цялата сума?Вината все пак няма да е моя.В договора пиша при отмяна на резервация удържат 50% от сумата.Друг хотел от тях не искам да резервирам.Тази година всички са си навдигали цените.

# 364
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 574
Мисля, че ако сключите договор на тази цена, не могат да ви задължат да доплащате. Може би е добре да се провери, дали от Съни турс не предлагат някакви нереновирани бунгала, или по-отдалечени от плажа. Това може и да не е така, само си разсъждавам на глас.

# 365
  • Мнения: 534
А някой от ходилите може ли да каже дали може да се ходи с инвалидна количка до плажа.Дали има скари.

# 366
  • Между Пирин, Рила и Родопите
  • Мнения: 373
Има скари съвсем в началото, да речем в първата 1/3 от плажа.

# 367
  • Мнения: 185
За първи път видях тук за агенция Гап, пратих запитване и ми дадоха оферта с 200лв отдолу. Някой от вас ползвал ли е тази агенция?

# 368
  • Мнения: 449
Съни Турс ми отговориха, но цената им е по-висока с 24лв от тази на сайта им. За същият период и същите условия за настаняване. Направо ме учудвате с тези големи разлики в цените. Сега като чета, че и на Гап Турс цените са с 200лв надолу.

# 369
  • В свой си свят :))))
  • Мнения: 542
За първи път видях тук за агенция Гап, пратих запитване и ми дадоха оферта с 200лв отдолу. Някой от вас ползвал ли е тази агенция?

Да,  3 години по ред и нямаме оплаквания.

# 370
  • Мнения: 2 726
Направих запитване към Гап за закуска и вечеря във вила Ропотамо, те ми изпращат предложение за ОИ  и за настаняване в мезонет и то не пресметнати цени с отстъпка и крайна цена, ами пак аз да си ги изчислявам. Нещо не ги разбрах ще резервирам през ВИЗИТ

# 371
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Заради разликата в цената реших да пусна запитване през Гап турс за ол инклузив за вили Холидей.Върнаха ми имейл, че имало свободни вили и до там.Аз им пращам запитване, те ценова оферта не ми пращат.Че се наложи да им звъня.Не можа да ми даде отговор жената, била пътувала.Каза, че ще ми прати ценова оферта малко по-късно.Ами вече е 22:20ч и нищо нямам на имел.Абсолютно несериозно от тяхна страна.От Съни турс ми потвърдиха резервацията окончателно.И все пак още имам притеснения относно мухъла и влагата в Холидей....

# 372
  • В свой си свят :))))
  • Мнения: 542
Заради разликата в цената реших да пусна запитване през Гап турс за ол инклузив за вили Холидей.Върнаха ми имейл, че имало свободни вили и до там.Аз им пращам запитване, те ценова оферта не ми пращат.Че се наложи да им звъня.Не можа да ми даде отговор жената, била пътувала.Каза, че ще ми прати ценова оферта малко по-късно.Ами вече е 22:20ч и нищо нямам на имел.Абсолютно несериозно от тяхна страна.От Съни турс ми потвърдиха резервацията окончателно.И все пак още имам притеснения относно мухъла и влагата в Холидей....
н
Много странно, до сега не сме имали проблеми с тях. Случвало се е да забавят малко отговор, но винаги са били коректни. И тази година резервирахме през тях. Съжалявам ако съм ви подвела, момичета Sad

# 373
  • Мнения: 1 231
За първи път видях тук за агенция Гап, пратих запитване и ми дадоха оферта с 200лв отдолу. Някой от вас ползвал ли е тази агенция?

И нашата група 3 години резервира през Гап. Най-ниски цени са ми давали досега за ММЦ.

# 374
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Днес от Гап ми е пратила нов имейл с цена на бунгалото и отстъпка без крайна оферта.Сама си ги сметнах.Цената на Гап излиза с  7лв по-ниска цена от тази на Съни Турс, която ми дадоха.Значи няма грешка.При Гап турс за 3+1 ми излиза 523лв, а при Съни Турс 530лв.

Общи условия

Активация на акаунт