Съвет относно киста под мишницата

  • 4 028
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 834
Здравейте ! Преди два дни ми откриха киста под едната мишница в Плевен в Авис Медика.Докторката ми каза да се обърна към хирург онколог,за да ми бъде изписан антибиотик,който да премахне кистата.Понеже не съм от Плевен ми препоръча доктор в моя град.Веднага при прегледа с хирург онколог(дори не ми погледа изследването) отсече,че това трябвало да се премахне оперативно.Въпросът ми е има ли някоя дама със сходен проблем ако е възможно да ми препоръчате в София или Плевен добър хирург онколог.Искам да чуя поне още едно мнение,тъй като според мен оперативния метод е само в краен случай.Благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 4 500
Докторката ми каза да се обърна към хирург онколог,за да ми бъде изписан антибиотик,който да премахне кистата
Това звучи абсурдно.

# 2
  • Мнения: 10 514
Не е абсурдно. Имам позната, която така лекуваха 3 седмици с АБ, защото първоначално не знаеха какво е - подут лимфен възел или млечна жлеза, фиброаденом. Накрая я оперираха - оказа се още една млечна жлеза.
И за Плевен, и за София бих ти препоръчала доцент Байчев - изключително свестен човек и лекар
http://baitchev.com/

# 3
  • Мнения: 834
Здравейте ! Във ависа ходих при д-р Стоянов по негово мнение се оказа лимфен възел,който седмица след прегледа спадна.А като си помисля че иссаха да ме режат...

# 4
  • Мнения: 10 514
Супер, радвам се, че всичко е наред!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт