Какво правят жените в менопаузата, когато... 3

  • 95 989
  • 785
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 010
Можем да продължим тук обсъждането на проблемите си.

Последна редакция: вт, 13 яну 2015, 08:19 от Pipi_

# 1
  • Лутаща се
  • Мнения: 788
И от мен само запис, нямам симптоми все още, но ви следя от известно време и не искам да ви изпусна.

# 2
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
запис, при мене  основен проблем е  дебелеенето като главен симптом и болежките тук-там! не пия нищо за менопаузата , но сигурно някои витамини биха били добре, както и пове4е движение, разходки на зелено , липсва ми това движение!

# 3
  • Мнения: 7 010
Чукам на дърво, аз съм по-добре. Вълните и потенето изчезнаха, понякога се будя нощем и ми е топло, но е търпимо.  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 748
Все забравям да пиша ,че като ходих на ендокринолог ми написа една бележка какво точно да правя срещу  остеопорозата.Първо ми каза,че в първата година, когато нямаш цикъл най много костно вещество се губи.Написа ми кръвни изследвания да направя и чак след това изследване за остеопороза.За съжаление е писал на китайски и никой не може да му разчете какво точно трябва да направя.Доктора е от София и няма как пак да ходя само за това.
Но нещото на което наблегна е остеопорозата,защото само за нея има превантивни мерки,всичко друго е божа работа.
Другото което ми каза ,че пиенето на всякакви добавки и витамини ей така самоизписани не е препоръчително.Всичко трябва да е под контрол.Каза ми да му звъня да ми обяснява точно какво да правя.Ама мен ме срам да му звънна да му кажа никой не може да ви разчете писаниците кажете ми какво да правя.Понеже още не ми е спрял цикъла напълно ,си кютам ,а после ,ако трябва пак ще ходя при него.

# 5
  • Мнения: 54 338
Записвам се и аз. Wink
Пипи, благодаря!  bouquet

Засега всичко при мен е ОК, но да ви следя.

Скела, какво срамно има?
Направо му кажи, че никой не може да разчете какво е писал! Laughing

# 6
  • Мнения: 54 338
Пипи, този линк не ми се отваря? newsm78

# 7
  • Мнения: 7 010
DeVa, беше една статия от аптеки Фрамар относно менопаузата. Стандартни съвети, които можете да намерите навсякъде из нета. Махнах я, защото не можах да оправя линка.  Embarassed

# 8
  • Мнения: 54 338
А тази картинка ти ли я сложи?
Ние не сме такива бабки, млади сме още! Grinning

# 9
  • Мнения: 7 010
Аз я сложих, заради венилаторчето  Laughing щото докато ме мореха вълните, ходех с едно ветрило у нас - да се разхлаждам.  Laughing

# 10
  • Мнения: 8
Здравейте!на 42 год съм и поради 2 месечна липса на менструация ми изписаха хормони!определено се въздържам да ги вземам.Гледах и предаване на д-р Папазова при Гала.Синтетичните хормони звучат страшно.Някой има ли наблюдения как влияе крема Муун Райз,за който говори докторката?

# 11
  • Мнения: 727
Здравейте и в новата тема !
А на мен от известно време ми се повдига без нищо , все ми се яде , студено ми е , все ми се спи . Менопаузата я направих вече 3 години , не мога да разбера от това ли е от  друго ли е   newsm78

# 12
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
t ,и аз съм така! особено сутрин, преди да стана и като стана , после минава! въпреки, 4е трябва да спазвам режим, не успявам! тревожи ме  кожата, петна, отпуска се, целулитизира се!някой успява ли да се справи с тези промени?

# 13
  • Мнения: 91
От година и половина съм на тоя хал, цикъл на 6 месеца веднъж, топли и студени вълни, които ме побъркваха.. Пих растителни хормони, за две седмици качих 3 кг и зарязах лекарствата. Вече си мисля, че просто трябва да премина през това, добре че вълните стават все по- редки.

# 14
  • Мнения: 727
t ,и аз съм така! особено сутрин, преди да стана и като стана , после минава! въпреки, 4е трябва да спазвам режим, не успявам! тревожи ме  кожата, петна, отпуска се, целулитизира се!някой успява ли да се справи с тези промени?

Петната са от слънцето , а не от възрастта . и на мен ми излизат .

Общи условия

Активация на акаунт