"Бързо времето минава, Февруарче на годинка става!" 10-та тема

  • 27 933
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 591
НелиН, първата озъбена звездичка е моята Борянка  Blush (тази с шапката де, че не знам кое броиш за първо - по-вляво или по-нагоре снимката  Laughing )
Лили, ма да не помислиш, че аз питам за бозата! Загрижената и баба ...  #Cussing out Само се чудят какви боклуци да измислят да и дадат ( не, че ще успеят да минат през мен  Laughing)
Скрит текст:
Ние пък се сдобихме от ВУ със зимен чувал лилав за количката..страаахотееен! Направо си е чисто нов! За 3лв  Joy
Безобидна,  Hug

# 16
  • Мнения: 2 141
Добро утро, момичета Hug
Ееее, благодаря ви много, радвам се, че ви харесва. Малко по-семпла и изчистена е със звездичките, ама то много кич имаше за Коледната тема, та викам ще си починем малко от ярки цветове Laughing

Дученце, аз къде мога да видя снимките на Бобка от фотосесията ви newsm78 само на аватарната я гледам - ми тя кукличка бе Flutter  bouquet Heart Eyes

А, ей я Безобидничка  Hug тъкмо и аз щях да питам къде сте и защо се губите Laughing Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 599
Aууууу систър, чудесна е темата! Браво!  Hug
Безобидничка, много се радвам, че се появи. Вече ви мислех, да не би нещо... да не сте болнички пак. Пази Боже!  Praynig Ама, щом е само мързел - може Grinning
Aз май, квото беше - беше, изкарах го и оцелях. Явно има нещо върлуващо, щото и аз така бях - главоболие, повръщане и всеки мускул и кост ме боляха. Ама, днеска съм добре. И помен няма от вчерашната ми немощ.  Peace
Снощи не давах супа, и О! Чудо! Събуди се само веднъж, към 00,30ч да яде. И спа до 8!  Shocked Чак ходих да го гледам, дали всичко му е наред.... Какво беше тва спане, какво беше тва чудо, не знам. Ама се надявам да се повтори  smile3521
За сметка на това пък, от както се е събудил, грам не е спал....  newsm78 Ама, то нормално като за нас. Не сме по спането ние.
Това за сега, щото като не сме спали и сме киселяци. И мама трябва да е там, да надзирава. Щото иначе писъци колкото си искаш... Да се чуди човек какво го правим това дете, та пищи като обезумяло... Как да обясня, че просто го храня... примерно...  Rolling Eyes
Айде мами, хубав ден  Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 464
Здравейте!
Явно тази нощ е била вълшебна Simple Smile всички сме спали. Алекс спа от 2-7 без да се събуди. Това е вторият път от както се  родил и аз съм спала 5часа без прекъсване. Дай Боже да е все така  Praynig.
Днес Алекс се кара на всичко - на мен, на играчките и бръмка Simple Smile, много е сладък.
Мама Къти, темата е превъзходна, както винаги и бебчовците са супер.
Весел ден!

# 19
  • Мнения: 1 414
Поздравления за Къти за новата тема, много е хубава  Hug

За спането какво да пиша, то си е ясно, буденето си продължава Crazy

За РД и ние избрахме заведение, ще е семейно, около 10 човека. На малката и купих тоалет още декември, но аз нямам нищо ново, освен да видя във ВУ, като ми дадохте идея, че се изръсих за едно палто  Money

С тази торта направо луднах, трябва да измисля модел, дали да не е Единица  newsm78 как мислите добре ли ще е. Аз за всичко много мисля и избирам и затова ми е  smile3515

И аз много неща мислих да кажа ама   Rolling Eyes , както казвате от ЕГНто или пък от майчинството  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 82
Здравейте момичета,
при нас нищо ново, хремата все още ни тормози, но се надявам скоро да ни мине...За КМ още не съм давала, ще изчакам още малко, а от месата само свинско и агнешко не сме пробвали още, но хич няма и да бързам с тях, никой не е умрял, че не е ял свинско, но виж обрания вариант не е изключен... hahaha
Ние сме на ДК и съм доволна. Нямам много домашни продукти, а и малката е такава лепенка...трудно ще стане с готвенето...Иначе аз бутам по 1-2 лъжици АМ във всичко и си наддава добре. Пробвах един месец само на пюрета и не беше качила почти нищо, та така, явно още си имаме нужда от АМ.
За РД ще сме си само тримата и без това бяхме болни и още не сме оздравели напълно и както се очаква епидемия от грип, пак да се разболеем- не мерси.
Друго имаше ли... ааа страхотна тема Къти и честити придобивки Simple Smile
Фрейда ето такива са ни ботушките
Скрит текст:
https://www.zeazoo.com/shop/boots/113-boots-501-32.html само че са целите розови само пеперудата отпред е същата, изглеждат си точно както са на снимките и ни излязоха  към 100 лв. понеже подметката ни е вибрам
О и да се похваля и ние спахме тази нощ, да не повярваш  Shocked явно наистина е била вълшебна
Хубав ден  Party

# 21
  • Мнения: 3 846
Къти, майсторке  smile3521, благодаря за чудната тема. И оформление, и стил - всич-ко, от-до много ми харесва   bouquet bowuu
И аз ви наглеждам , момичета, ама нищо ново при нас. Освен че днес сефте излязохме навън след толкоз дни престой вкъщи. Ама то още не е се разтопило, в парка никой не чистил - алейките обледени, наводнени, от къде да мине човек. Айде калта и мизерията ги прескачам някак , ама по леда ме е шубе с количката, не съм тренирала фигурно пързаляне Rolling Eyes И малкото ми е ваденка, в същото време мрън-мрън за всичко. Ама ...каквото-такова, здрави да сме Hug Разболяването забранено, че кви първи рожденни дни ще са  Peace

# 22
  • Мнения: 368
Мами,пак съм аз,нещо не е розово положението ми и ми изписаха антибиотик плюс още 1торба др.лекарства Sick
Дуче,аз твоята сладурка я познавам ,споко PeaceЗабележима е Heart EyesИмах предвид първата от горе-с розовата блузка/жилетка/.
Мамчета,забравих да ви кажа,че тортата с ананасовите цветя изглежда много яка.Благодаря на мамата,която я публикува,не помня коя беше точно
Скрит текст:
ще извинявате,ама от както съм болна съвсем се луднах и паметта ми хич я няма #Crazy
Може и да се пробвам да я направя,но задължително ще трябва да има първо "пробна торта",че да не се изложим в заведението Thinking
От вчера малката се заиграва с котарака и аз се заех да я уча как да го гали,а не да го скубе,бие,налага по главата като тъпан и т.н. Ами уж имах някъв успех-животното стоя почти 5мин без да се дърпа и бяга. След което обаче малката явно набра смелост и така го "погали",че му изтръгна 1мустак от бузата Mr. GreenДобре,че реагирах бързо иначе не се знае дали нямаше да отнесе някой нокът по ръката отново Close
На болните бебета и мами,бързо оздравяване Hug

# 23
  • Мнения: 1 414
Еви, много са хубави ботушките, ние сме с Беко за прохождане, ама голяма мъка, излизат от краката, нещо се мъчи с тях, а вкъщи по чорапки няма проблем. Ама мисля вече за пролетни, та ако харесаш свиркай  Whistling

Ох с тези болести ме наплашихте, да взема да ги предупредя гостите да не се разболяват, а  в заведението по изолирани да сме освен, не знам, то е малко по принцип ама, някой да кихне и..., ама пък ми се иска да го отбележим.  Да се оправят болните и никакво разболяване повече. Спомням си като ни изписваха в родилното имаше грипна епидемия  Sick

Кога се подават тези декларации за майчинските, преди или след годинката?

Нели  bowuu, тортата беше от мен, направо се влюбих в нея, аз няма да я правя сега, но поне ти я направи и я покажи   chef

# 24
  • Мнения: 2 141
Нели Н Heart Eyes Това е принцеса Рали на мама Лили /SahasraraWink

# 25
  • Мнения: 472
Здравейте  и от нас Simple Smile

Къти Страхотна тема Simple Smile и честити ти покупки за ГС  Hug

Едната ни торта за общия РД на мама и Йоана е избрана. Ще е четирилистна детелинка с калинки отгоре, на нея като за първи рожден ден да и е на късмет, а и на мен правя четвърт век  Joy
Фрейда И аз мисля другата торта за детския празник да е една хубава единичка Simple Smile

Нели Горкото коте Simple Smile В сттария ми дом имахе котарак и малкия ми племенник много го тормозеше и затова той като го чуеше и се криеше   Joy Сега се гали в Йоана ама ще видим Simple Smile

Хубав ден от нас Simple Smile

# 26
  • Мнения: 2 431
Нели Н, докато разбера, че питаш за Рали и сватята отговорила.  Heart Eyes Ама много сте ми мили!  Hug

# 27
  • NE
  • Мнения: 10 999
Нели Н Същата картинка е и Вили с котките. Единият котарак един път не издържа на терора и го драсна. Sad
Фрейда Доколкото знам се подават декларациите при работодателя преди да изтече датата на термина по който си излязла в 45-дневен, но за всеки случай го направи преди годинката ви. Hug
Аз питах вече моята ЛС и каза края на януари да отида.
Можеш да даваш за ГС една доза осцилококцинум за да подсилиш имунитета. Peace А и ние бяхме в ужаса с грипната епидемия. Никой не пускаха в родилното. ooooh!

От всички буйки, които купих съм доволна най-много от атипаските (но малко се спъва с тях и го оставям по чорапче) и ботушките на Колев и Колев. Последните ме изненадаха приятно с ципчето през подметката и лесно ги обуваме.

# 28
  • Мнения: 1 414
Моят термин беше 11 февруари, а родих на 24 януари, а 90% от заплатата до кога се получава до датата на раждане или до термина. Ако е до датата на раждане, значи съм прецакана  #Cussing out Сори за спама

# 29
  • Мнения: 80
Привет! Едно голямо тенк ю на Къти за темата! Колажът с малките звездички е прекрасен!

За вас може и да е била тази нощ магическа, но за нас не. Подмина ни магията Mr. Green
Ние имаме ботушки на КК с цип през подметката и само тях мога да обуя. Подарък имаме и други страхотни обувки, но малкия си свива пръстите и не дава да му се обуе обувка. НелиН, вие как ги обувате тези ботушки? Страхотни са, но обуването ми се струва предизвикателство.
Фрейда, био телешко не купуваме от бг, а от другото ни вкъщи. Но и да не е био, към него съм най-малко предубедена. Тук в родината ни се въздържам да купувам месо, а домашно не ям. Затова се и радвам, че ДК при нас има много богат избор на ястия и пиша по няколко порции от вегетарианските.
Феичке, мотото за рд е супер. А и тортата. Аз също много обичам морковена, но търся малко по-удачна за мен рецепта, че в тази маслото и захарта ми идват много. Ако правиш пробна да кажеш.
Аз също ще правя тортата /няма да е нищо детско/, че при нас парчето почва от 6 евро нагоре  Crazy
Дуче и аз съм фен на совите като декор, даже си имаме в детската такива стикери. А какви страхотни торти има с такава тематика...направо да ти падне шапката  Grinning Чак на мен ми се прииска да дойда на рд-то на Сладурка Grinning

Ние ще празнуваме тримата рождения ден. На следващия ден може да поканя няколко наши познати, но не се знае. Вирусно време е, малкия може да не е на кеф и още по-малко да спи, та не ми се съобразява с гости и приготовления.

Вашите дечица искат ли да ходят навън като сте на разходка? Моят не може да ходи сам, но и мирен в количка не стои, луда ме прави. Обикалям градинките и площадките с него прегърбена, всяко боклуче се разглежда , всяко цвете се скубе...шило в торба  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт