Моля за мнения за д-р Мазнейкова

  • 4 888
  • 23
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
Първо Честит 8ми март smile3525
Моля ви да споделите мнения за д-р Мазнейкова защото прочетох нещо много странно,че неиният 3Д ехограф всъщност не бил 3Д newsm78 доста странно нали,утре имам час при нея и ми е много важно да разбера за какво става въпрос
БЛАГОДАРЯ Wink

# 1
  • тук-там
  • Мнения: 5 689
Преди година и половина не беше 3Д, а тя твърдеше, че е. Аз заведох мъжа ми, той и заяви категорично, че няма съмнение - апаратът и е 2д и не може да ни заблуди, тя се скумроса и взе да разправя, че 3д-то било на поправка. Но аз така и не го видях този прословут апарат. За мен тая е кожудерка, супер комерсиална мадама, претупва прегледите и заблуждава пациентите. Това е мое лично мнение. Ще има и такива, които ще ръсят суперлативи по неин адрес.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 271
В тази тема обсъждат д-р Мазнейкова. А ако пуснеш търсачката, ще излязат още теми, в които се споменава за нея.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Естествено, че ще има и суперлативи! Не съм видяла лошо отношение и претупване, а точно обратното. Винаги ми е обяснявала подробно абсолютно всичко, което ме е интересувало. За комерсиална също не съм съгласна - сиренето е с пари, на когото не му се дават не ходи. Видеозона дори стария е доста по- добър от тези в Шейново например и освен това знае кое точно да гледа.
Не искам да звучи като заяждане и моля да не го приемате така Peace Просто това е лично мнение и съм много доволна от лекарските и умения. В момента съм бременна и смятам поне 4-5 пъти да отида при нея за да съм спокойна за бебето.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 877
абе на приятелката ми от америка й вземаше по 90 лв за преглед вс път, само щото е чужденка, а на българките по 30-35.....как може, само щото й говоро на английски...ужас.......

# 5
  • Мнения: 77
Ехографа в МЦ Фемина,където гледа д-рВиолета Димитрова със сигурност е 3Д,освен това е страхотен специалист.На нея й се доверих и за амниоцентезата и за феталната морфология.Прегледа е 40 лв.Лично аз не бих се доверила на Мазнейкова.Имам наблюдения от мои близки нееднократно.

# 6
  • Мнения: 1 393
При Мазнейкова знам,че ехографа е 2Д,а във Фемина е 3Д и 4Д-което значи,че показва движенията на бебето в реално време в триизмерно изображение.Доволна съм от обслужването на д-р Димитров-работи и в Майчин дом и прегледа е 30-40лв.Понеже ходих 2 пъти и плащах различно,но цената си заслужава.

# 7
  • Мнения: 1 555
Аз ходих при нея миналата година, когато бях в 7 месец, ей така да си видя бебчо, и нестига че прегледа беше неповече от 10 мин а и ми взе 70 лв  Shocked Shocked Shocked, видеозона и е 3Д !
Но когато отидох в нейния кабинет съвсем случайно без час беше друга лекарка, която ми взе 35 лв и ме преглежда и обяснява всичко повече от 30 мин и бях страшно доволна от тази лекарка, а не от Мазнейкова !!!
Но логично да има и доволни, дано ти да си от тях !!!   bouquet

# 8
Здравеи,аз ходих миналият месец при нея и останах с убеждение че става дума за 3д.Това за което сега се замислям сега, е че снимката която ми направи на бебо е черно-бяла,а маи трябва да е цветна?Прегледа наистина е не повече от 10минути и е доста скапо-70лева.Бях чувала,че е добра лекарка,но мненията тук са противоречиви.Мислех пак да ходя,и ще ми е полезно преди това да прочета и други мне

# 9
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Пред 2 години ходих при нея и въпреки, че по телефона попитах за 3D, апаратът й не беше такъв. Аз очаквах картина като тази:

Освен в Свети Лазар, сигурно и другата има 3D live.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 109
Първо Честит 8ми март smile3525
Моля ви да споделите мнения за д-р Мазнейкова защото прочетох нещо много странно,че неиният 3Д ехограф всъщност не бил 3Д newsm78 доста странно нали,утре имам час при нея и ми е много важно да разбера за какво става въпрос
БЛАГОДАРЯ Wink

Първо:
Честит 8-ми март и на теб Милена!  bouquet
Второ:
Моето мнение за Мазнейкова.
Горещо те съветвам да си потърсиш друг спесиалист с 3Д апарат!
Преди малко повече от година /през януари 2005/ по настояване на Мазнейкова,на моята приятелка Люба и бе направено секцио в 7-я месец в Александровска болница ! За "услугата" и беше заплатено подобаващо! След няколко поредни прегледа с нейния "прословут апарат" тя беше категорична че бебето не се развива добре,има много голям череп,сближени очни орбити и т.н. /за диагнозата която му постави нямя да се сетя / но тя успя да убеди Люба да и направи секциото в 7-я месец.
След нейното некъдърно направено секцио/със забравена част от плацента/ Милата Люба живя още 2 месеца през който претърпя общо 5 животоспасяващи операции и почина.Тази жена почерни живота на нейните близки и остави едно малко момиченце да ръсте без майка.Пак заради нея Люба така и не навърши 30 г./почина 40 дни преди рождения си ден/ и видя само веднъж своята малка дъщеричка.
Другото по важно нещо !
Малката Маргарита е едно здраво и жизнено дете-принудително родено в 7-я месец.С красиви големи маслинени очички.Няма никакви вродени аномалии !!!
За жалост Люба се оказа поредната лекарска грешка на "специалиста" Мазнейкова.
Някой по горе беше казал че лекарите не са безгрешни и че стават грешки-ТАКА Е-но това не ги освобождава от отговорност и не ги онивинява!
За подобен казус в други страни от лекаря се търси наказателна отговорност,налага му се възбрана да практикува професията си и т.н.
..... А тук в България му се казва лекарска грешка!

Е, докато е така,човек трябва да е ИЗКЮЧИТЕЛНО внимателен с лекарите на които поверява живота си и този на своите близки-защото те НЕ носят наказателна отговорност! Те даже строят клиники,забравили отдавна свойте "малки лекарски грешки"!




                                                                                                           В памет на ЛЮБА Flowers Rose

# 11
  • Мнения: 108
Определено отзивите са много лоши, още повече че и собствените й колеги говорят същото за нея ( и не от злоба, а съвсем аргументирано). А иначе много лекари успяват да омотаят пациентите с "професионализъм", защото обясняват много или просто бърборят и се правят на загрижените. Добрият лекат е този, който и с малко приказки прави това, което е необходимо. И това да вземаш 70 лв. е просто безочие...Мазнейкова е връзкарка от млада лекарка и кариерата й е просто плод на контакти и бутане, а не на талант. Това е моето мнение и съм напълно убедена в него, въз основа на нещата,които знам.

# 12
  • Мнения: 163
Точно за 3 минути ме прегледа каза какво ще е бебето позна и за това ми взе 70лв Shocked Shocked Shocked

# 13
  • Мнения: 474
Аз_бях_преди_2_дена_при_Мазнейкова_на_фетал.морф._в_17/18
г.с.
Прегледът_беше_поне_30_мин.,таткото_беше_с_мен_и_тя
му_изнесе_почти_лекция_кое_как_се_развива_на_бебето_
и_по_какво_се_съди_за_деформации_на_плода.За_всеки_орган_
на_бебето.
Накрая_ми_направи_някакви_измервания_с_ехографа_за_
евент.бъдеща_прееклампсия...Такова_нещо_до_момента_никой_
не_ми_беше_мерил.
Ехографа_е_4Д.Имам_диск_със_запис_на_движенията_на_бебо.
Не_защитавам_никой_лекар,но_аз_съм_доволна_от_Мазнейкова_на
фона_на_останалите_безхаберни_лекари.

Любов29,не_мога_да_разбера_твоята_приятелка_не_е_ли_провела
консулт_с_други_лекари_преди_да_се_подложи_на_секциото?
Не_ми_се_вижда_логично_да_си_в_София,да_има_хиляда_клиники,
лекари_и_т.н._и_да_не_провериш_мнението_и_на_други_доктори
за_толкова_сериозно_нещо_като_преждевременно_раждане...
И_къде_е_направено_това_секцио?Нали_има_цели_екипи_за_това?
Наистина_жалко_за_майката,но...нещо_в_тази_история_ми_звучи_
не_съвсем_намясто...

Лек_ден_на_всички_и_само_положителни_мисли!

# 14
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
когто ходих на преглед миналата година,бях два пъти при Мазнейкова и един път при Димитрова и при дветеапарата им е 3Д и от двете останах доволна от отношението и прегледите...при Мазнейкова бях в 17 г.с./не помня точно датата/ и в 28г.с. - 31.08.2005 /по снимките/ и имам запис на CD на снимките от 3Д-то и също така 4Д-то  където се вижда бебчо как се движи
прегледа- поне миналата година беше 15 лева или 20 лева за 2Д,30 лева за 3Д и 50 лева за 4Д

# 15
  • Мнения: 108
Според мен няма доктор, от който да са доволни всички пациенти...но все пак, когато прекалено много хора споделят нещо негативно, не може да няма нещо вярно,нали?

Това, че познавала пола и че изнасяла подробни лекции...Ами то повечето доктори го правят!? Това да се "познае" пола на 4Д ехограф в повечето случаи може да се свърши и от родителите (без да подценявам лекарите, баща ми е гинеколог и наистина позна пола на Маги, макар и на 2 Д)...

Важното е продължителната грижа за пациента и това да "не си оставя ръцете"! И да не прави пари от притесненията на родителите и от страховете им! Има доктори (а има и Господ за тая работа!), които нарочно казват, че има някакъв проблем, за да идват родителите често, да си правят скъпи изследвания и тнт...Преди да забременея ходих при лекарка, която ми направи такива диагнози - каза, че съм щяла да направя спонтанен аборт, че не трябвало да забременявам, тъпчеше ме със скъпи лекарства...ама понеже беше сладкодумна и много говореше, се бях подлъгала, че е компетентна!

Търсете си доктор, който наистина е човек, освен специалист, и който може да няма клиники и 4 Д ехографи, но има доволни пациенти!

# 16
  • Мнения: 323
Аз също препоръчвам да се обърнеш към друг доктор.
Родих на 04.08.2005г В стаята ми имаше една жена с второ раждане, ПърВото пак е била при Мазнейкова. Та първия път била бременна с близнаци и единия близнак умрял в утробата /двуяйчни/, но тя пък "докторката" не видяла навреме, та замалко родилката да си замине. Както и да е .... при втората бременност Мазнейкова отказала да я изроди /чух и от други майки, че макар да ги следи 9 месеца, отказва да ги изроди - ЗАЩО ЛИ?/ и даже ... не      видяла, дори не предположила, че може да има проблем, а то от инфекцията/неизлекувана от миналия път/ и незабелязана от Мазнейкова жената пак да си отиде, та беше с тампонада 3 дни и макар, че родихме заедно я доведоха при мен след 2 дни /бяха я шили 2 часа с пълна упойка/.
          Но това не е всичко... друго момиче от етажа /пак при Мазнейкова/ преносила и "докторката" й беше сложила вагинално хапче за предизвикване на раждането и момичето беше получило пълно разкритие /от без разкритие / за 60 минути ... направо й беше "разкатала фамилията" - всички мами могат да си представят.
           Та мила, струва ми се че винаги има ЗА и ПРОТИВ, ама чак толкова против дори и аз не очаквах. Каквото и да решиш ти пожелавам лека и приятна бременност и безпроблемно раждане.  newsm17

Последна редакция: чт, 09 мар 2006, 18:24 от adkosan

# 17
  • Мнения: 8 460
С две думи-доволна съм от Мазнейкова!Не ме е гледала на видеозон,бях при нея за друга манипулация,с която тя се справи  перфектно.

# 18
  • Мнения: 182
Преди време др.Мазнейкова беше много добър  професионалист в областта на феталната морфология, както и в акушеро-гинекологичните въпроси, но от известно време насам е занемарила доста задълженията си на лекар и разчита само на изработеното име от преди. Недупостимо!!!!
Вече не бих й се доверила

# 19
  • Мнения: 7 640
само не ми е ясно какво се измерва с ехографа като риск от прееклампсия?
Мути, не ти ли обясни  newsm78

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 526
Д-р Манейкова ме е гледала 2 пъти на видеозон докато бях бременна. Аз си ходех на консултациии и родих при друг лекар. При нея ходих само за мнение, защото имах проблем. В интерес на истината от толкова лекари, които ме гледаха и преглеждаха само тя ми каза нещата точно такива, каквито всъщност бяха и тя ми каза точната диагноза. Наистина това беше 2003 г., но и тогава й се носеше славата на добър диагностик, но не и на добър лекар, при който да раждаш.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 109

Любов29,не_мога_да_разбера_твоята_приятелка_не_е_ли_провела
консулт_с_други_лекари_преди_да_се_подложи_на_секциото?
Не_ми_се_вижда_логично_да_си_в_София,да_има_хиляда_клиники,
лекари_и_т.н._и_да_не_провериш_мнението_и_на_други_доктори
за_толкова_сериозно_нещо_като_преждевременно_раждане...
И_къде_е_направено_това_секцио?Нали_има_цели_екипи_за_това?
Наистина_жалко_за_майката,но...нещо_в_тази_история_ми_звучи_
не_съвсем_намясто...

Лек_ден_на_всички_и_само_положителни_мисли!
Нека да отговоря на mutti
Преди Мазнейкова Люба е ходила на преглед при друг един самозван лекар от Варна който я е насочил
 към Мазнейкова с думите:"Тя е голям специалист!"
От първия предглед до  преждевременното секцио минават 12-15 дни през който Мазнейкова е настоявала да оперира!
Секциото е направено в Александровска болница, а за него са броени пари и на ръка!!!
Но това в случайя е най-малкия проблем!
Вярно,че тя не го е правила сама това секцио-имало е и екип с нея,но какво от това и те по същия начин не се чустват виновни за "станалата лекарска грешка"!

# 22
  • Мнения: 7 640
Любов, откъде все такива трагични истории постваш?
Какво става с майчето от Варна?

# 23
  • Варна
  • Мнения: 109
Любов, откъде все такива трагични истории постваш?
Какво става с майчето от Варна?


И на мен ми идват малко в повече за една година 2 случая и то все с близки мой приятелки.
Това определено ми се отразява.Sick
Вече ми е трудно да се зарадвам когато разбера че моя приятелка е бременна - мисля си:"Дано при нея всичко да е наред!" Praynig

Общи условия

Активация на акаунт