Сватбена концепция?

  • 1 614
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Каква концепция сте изградили за Вашата предстояща сватба?

# 1
  • Мнения: 18
И аз все още нямам концепция за сватбата. Ще следя темата за идеи и препоръки.  Praynig

# 2
  • Мнения: 6 991
Аз имах 300 концепции, с които ММ не се съгласи. Mr. Green
Така че вземете и разговаряйте с мъжете си какво от себе си, от личностите ви, искате да отразите в сватбата.
Нашата отрази от една страна моят бунт срещу сватбената индустрия, избирайки абсолютно нетрадиционни рокли, както и това, че обичам Франция, винтидж и фотографията.
Скрит текст:
Идеите ми за готик сватба, Червената шапчица и вълка, пикник, еко-веган сватби бяха отхвърлени от мъжа ми.  Laughing
Но, както казах, аз имам по-нетрадиционни виждания. Обикновена бяла рокля и сметанова торта не е моят тип сватба.
Затова трябва да седнете с мъжете си и да видите какво обичате вие и как искате то да бъде отразено в този ден.
В моя блог има сватба в пещера, има сватбена фотосесия със сноубордове...Simple Smile
ПП. Няма нищо лошо и в това да имате обикновена сватба, без концепция, ако не можете да измислите нещо, което ви грабва.

# 3
  • Мнения: 17
Моята сватба беше през Август 2014та и беше на тема "royal wedding" .

# 4
  • Мнения: X
Моите концепции до една бяха отхвърлени, едното било кич, другото прекалено цветно, трето екстравагантно и накрая-нищо, има време Simple Smile Ние сме в голям град, но се колебаем между него и районът около Бургас, и се изясни, че темата ще бъде в зависимост от мястото, което още не е избрано, омагьосан кръг Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт