Червило, което оптически да уголемява?

  • 4 852
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 601
Въпрос към клуба ха знаещите ... имам тъъънички устни, които ми се иска да изглеждат колкото се може по-сочни и червени Embarassed Идея как да стане? Червило? Марка? Молив? Rolling Eyes
Имах удоволствието да ме гримира Слав Атанасов и макар мойте устни да не са никак тънки запомних някои трикове Peace
     Има няколко възможности:
    1)Да използваш само цветен гланц,който визуално да увеличи обема на устните и ще им придаде гланциран вид
     2)Да очертаеш и запълниш устните си с молив,след което да нанесеш само гланц
     3)За да ги направиш изкусителни,можеш да нанесеш само червило,което да е с по-мека текстура и да придава блясък и обем.Идеално в този случай е Aqualumiere на CHANEL
      4)за тънки устни,контрастът между цвета на кожата ти и този на червилото трябва да е максимално малък.Заложи на светъл и сочен цвят.
    Важно също така е да не надчертаваш устните си,за да ги направиш по-обемни,защото по този начин ще подчертаеш точно тава,което искаш да прикриеш

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
аз нямам особена нужда от обем, но пък преди си слагах червилото по следния начин
1. очертавам контур на устните с молив
2. слагам червило
3. запълвам ъгълчетата на устните с молив, като оставям с червило само най-месестата част от устните
4. притискам устни една в друга за да се поразмаже червило/молив
така устите са изкусителни и обемни и червилото трае наистина много дълго време.
забелязала съм обаче, че ефекта е различен с различен цвят молив/червило. При мен най голям обем дават керемидените червило, а най-ми "захлюпват" устните розовите моливи - или просто така и не случих на нюанс който ми отива  newsm78
утре ще се пробвам да демонстрирам със снимков материал в стъпки, но не обещавам, че нещо не ми работи задапаратното устройство hahaha и правя ужасни снимки. Ако се получат що годе снимки на които нещо се вижда ще ви кача сесията.

# 17
  • Мнения: 7 430
Благодаря ви момичета за съветите  Heart Eyes

...утре ще се пробвам да демонстрирам със снимков материал в стъпки, но не обещавам, че нещо не ми работи задапаратното устройство hahaha и правя ужасни снимки. Ако се получат що годе снимки на които нещо се вижда ще ви кача сесията.

Ще чакаме да покажеш Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 39 758
Напоследък доста рядко слагам червило, но и на мен молива за устни винаги ми е в несесера. Имам много на брой моливи Simple Smile

# 19
# 20
  • Sofia
  • Мнения: 6 932
Аз нали съм колекционерка и имам безброй червила, всякакви видове и цветове, устните изглеждат най-обемни :
светъл до интензивен цвят
плътна текстура на червилото, т.е. да оставя по-дебел слой, той естествено уголемява устните. Примерно Севънтийн, Манхатън (но не цялата гама е от плътни!)
матово или перлено е индивидуално - при мен и с 2-та вида устните са сочни
Контурен молив - да не е очевидно по-тъмен от червилото, да се рамаже , за да прелива в червилото, а не да стои контрастно. Буржоа препоръчвам.
Гланцове - на тънки устни по малко, иначе подчертават размера. (а дебели устни с гланц е  Sick , Цветанка Ризова си представям). Избирай по-гъсти, за да не се разтичат извън контура. Безцветният на Севънтийн, Lumene....
И не си очертавайте устните извън контура - личи, освен това дебелите устни вече не са "модерни". Вижте по фешън канала девойките са с естествени(повечето тънки) устни, само подчертани с блясък.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
не псувайте фотографа, само толкова може  Joy

последната стъпка с притискане на устните една в друга за да се разнесе малко молива не можах да я снимам, че ми свърши батерията.

# 22
  • Мнения: 5 317
Яна,много добре се справяш.Браво! Hug

# 23
  • Мнения: 3 447
Теди, този гланц, за който съм писала в темата Грим - Holographic на L'oreal, също "напомпва" леко устните, освен това и отблясъците уголемяват оптически.
Ето този

# 24
  • София
  • Мнения: 329
Гланца е наистина много добър и траен.малко е скъпичък(16-18лв),но има ефекта който желаеш

# 25
  • Мнения: 3 447
Гланцовете на Catherine Arley също уголемяват оптически - около 2.50 струват Peace

Общи условия

Активация на акаунт