Серенити Бей - 2015г.

  • 95 527
  • 749
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 45
И ние сме с едно дете на 6г., ама сме там от 16-ти.

# 31
  • Мнения: 2 728
Някой дали е бил настаняван с две деца в студио май съм чела за такива? Тези от визит, какво им става тази година само грешки правят. Давам запитване за 2възр.+2деца, връщат ми оферта около 1350лв.аз доволна, но на др.ден получавам имейл че е станала грешка и това било цена за настаняване в студио и сега цената друга. Та дали има смисъл да настоявам за настаняване в студио

# 32
  • Мнения: 187
Според мен от хотела няма да позволят две деца в студио. Приятелско семейство искаше в студио с две деца, а не позволиха, въпреки че бебето нямаше 2 г. Разликата между студио и апартамент парк в моята оферта не е голяма - 90 лв., а ако второто дете е под 4 г., в апартамент не би трябвало да таксуват нито едно от двете деца. Все пак това са си мой разсъждения, пиши на Съни турс.

# 33
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
И моя позната се оплака от направена грешка от страна на Съни Турс при изчисленията на офертите.

В Серенити категорично отказват настанявания за две деца в студио.

Прегледах темата от 2014 г.имате и доста отрицателни мнения, май хотелът е доста голям и има пак борба на места за хранене, за шезлинги и т.н. Както беше и на Албена миналата година и от което искам да избягам Crossing Arms

Това го има навсякъде.

# 34
  • Мнения: 2 728
Ще им пиша, мисля направо да им се обадя утре, защото съм подала и др.запитвания и там има разни несъответствия.
Второто дете ще има навършени четери год.няколко месеца преди да отидем на море  Sick, ако го обява на 3г.как пък ще разберат че е на четири.
Не знам много ме дразни това при ОИ чакането, реденето, бързането да запазиш места някъде и си мисля в по-малките хотели дали пак ще го има, а Серенти Бей въобще не е от малките. По-скоро Оазис дел Маре и този новия Томас Резиденс са по малки и за тях се замислям

# 35
  • Мнения: 3 020
Ами определено децата са ти големи, за да се съберете в студио. Нас с две малки на 2г. и на 4г. не искат да ни сложат в студио при положение, че малката спи още в кошара и че и двете плачат за мен и спят до мен /и двете им легла са залепени до спалнята/.

# 36
  • Мнения: 2 728
Да определено отпада този вариант със студиото. Аз си бях изпратила запитване за апартамент, но от Визит  направиха объркването

# 37
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
И аз запазих за 22.08 в апартамент парк  . А защо го няма АИ на сайта за 2015?

# 38
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Ние почивахме там мин. лято.
Като цяло сме доволни, но сякаш можеше и още за тези пари.

На Царево не ни хареса плажът и за това тази година няма да почиваме там. Плажът е каменист, морето не е чисто.
Ходехме на басейна през цялото време.
Басейн имаме и ние, за това ходим на море, да сме на морето, но...

Иначе най-много се стараеха аниматорите. Общо взето гледаха да привлекат всеки в някаква игра.

Храната не беше лоша, даже си беше добре. От 1 до 10, някъде към 8 й давам.

Камериерките чистеха всеки ден, сменяха кърпи, ако желаеш, но като цяло впечатлението в стаите е за поовехтялост.
Шезлонгите на плажа бяха нон стоп заети, кърпи висяха постоянно, а шезлонгите - празни.
За шезлонги на басейна не сме имали проблеми. "Лошото" на басейна е, че си постоянно до сладоледа, напитките, хапките и т.н. и си постоянно изкушен.

Нямаше интернет в стаите, само навън на масите покрай рецепция. Както се досещате, бяха постоянно заети.  Wink


# 39
  • Мнения: 3 020
Аз да ви кажа честно, ако тази година, живот и здраве, на нашата почивка има такива случаи - да отида с двете си малки деца на плажа и да няма къде да седнем, а шезлонгите да са празни и покрити с кърпи, директно отмятам кърпите от 2 шезлонга на съседните им и сядам на тях...
Не мога да разбера защо не го правите?!? Видимо шезлонгите са свободни, никой не стои на тях... а все пак в цената влизат и 2 шезлонга на стая, така че вие сте ги си "платили" - поне ще ги ползвате по предназначение, а не да си "простирате кърпите" на тях...

# 40
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Аз да ви кажа честно, ако тази година, живот и здраве, на нашата почивка има такива случаи - да отида с двете си малки деца на плажа и да няма къде да седнем, а шезлонгите да са празни и покрити с кърпи, директно отмятам кърпите от 2 шезлонга на съседните им и сядам на тях...

Аз точно така направих веднъж на басейна.Хората дойдоха чак след час и половина, по-скоро се появи едно дете, взе кърпите и изчезна.Явно не са имали намерение въобще да сядат, за да изпратят детето да вземе кърпите.

# 41
  • Мнения: 10
За питащите понеже сме спали миналата год в студио -мисля че много не става за с 2 деца.
Иначе не мисля че плажа е каменист-ние бяхме точно след наводненията в Приморско и проблем беше че имаше много клечоци по пясъка които така и не почистиха с машина до края на почивката  , но не е болка за умирачка.
Ние бяхме от около 20ти юли и това е хотела в който ние успявахме към 8ч да си намерим места на плажа-вярно не на 1ва линия но все пак места! За сравнение мога да кажа че на Обзор ставах да запазвам места в 6 ч сутринта и после си лягах. Моя син обича по цял ден да си се рови в пясъка и тогава какво бихме правили стоейки около басеина ?!?
Храната мисля, че си е съвсем ок-тези които казват че е еднообразно може би чакат омари и змиорки ?!?
Анимацията е супер- Follow the leader хита на аниматорите я пеехме месеци след това , а в танците се включват всички почиващи.
Основната драма при нас е че почиваме винаги сами и Алекс все не може да си намери приятелчета като че ли ...... Та аз пак да си кажа ако има такива които ще ходят от около 13ти юни моля пишете ми на лични да се позапознаем. Алекс е на 6г.

# 42
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
След малко перипети имаме резервация за Серенити от 29 август!

Мога да поздравя Съни Турс, че ни издействаха свободен апартамент, е....не е изглед море,  както искахме,а парк, но не е голям проблем това, дадоха ни и допълнителна остъпка за лоялни клиенти. Simple Smile

# 43
  • Мнения: 187
След малко перипети имаме резервация за Серенити от 29 август!

Мога да поздравя Съни Турс, че ни издействаха свободен апартамент, е....не е изглед море,  както искахме,а парк, но не е голям проблем това, дадоха ни и допълнителна остъпка за лоялни клиенти. Simple Smile
Браво, дано има повече български семейства. От летуванията по Северно Черноморие недолюбвам руснаци и румънци. В Серенити има ли много такива индивиди?

# 44
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
В Серенити има повече чехи, руснаци.

Забравих днес да ви кажа, понеже се споменаваше по-рано, че Серенити вече е собственост на руснаци, това не е вярно.От Съни Турс без да ги питам ми казаха, че собствениците са същите от по-рано.

Общи условия

Активация на акаунт