Какво обличате, когато имате преглед при гинеколога си?

  • 26 988
  • 170
  •   1
Отговори
  • Мнения: 52
Ее... въпроса е ясен.. Grinning Аз лично предпочитам нещо спортно, анцунг или клинче, Но ако след това имам среща или още задължения, които изискват по-официално облекло предпочитам полата и силиконовите чорапи.. мразя това разсъбличане и обличане....

Последна редакция: ср, 28 яну 2015, 09:59 от Редактор*

# 1
  • Мнения: 15 023
Пола/Рокля и чорапи/чорапогащник е идеален вариант, за да не се събличам много. По-бързо ми е.

# 2
  • Мнения: 25 599
Че кой ходи облечен на гинеколог?
Тръгваш по гол задник от къщи – какво е това разсъбличане, обличане...

# 3
  • София
  • Мнения: 933
Аз мисля ,че най - удобно е да си с рокля или туника. Когато съм с панталон и го сваля зад паравана ,после да мина целия кабинет по ... Grinning Задължително нещо дълго.

Как` Сийка  Joy

# 4
  • Мнения: 25 599
С пола/рокля ходех задължително, когато преди години посещавах разни маломерни кабинетчета – с параван или без.
Слава богу, попаднах на читав, възпитан и етичен гинеколог, който оставя пациентките сами в стаята за преглед да се приготвят, след това идва сестрата, за да настани пациентката на стола, чак тогава влиза лекарят.
След прегледа оттеглянето става в обратен ред - първо излиза лекарят и отива в другата стая, където му е бюрото и документацията, след него излиза сестрата, а пациентката остава сама да се облече на спокойствие, преди да се присъедини към тях, където вече се обсъжда и самият преглед.
Няма срам, няма неудобство. Елементарно, нали?

# 5
  • Мнения: 6 365
Странно ми е по филмите как в Ю Ес Ей им дават цели нощници и чаршафи да се покрият, те сядат и чакат, а гинекологът чак тогава влиза за прегледа.

# 6
  • Мнения: 52
Мен лично вариалта с чорапогащника много ме изнервя... Grinning Не знам аз ли нещо не правя както трябва, но винаги ми се засуква Grinning

# 7
  • Мнения: 6 365
Аз си ходя нарочно с панталон, за да не се чудя роклите и полите как да ги нагласям. Това е ситуация, в която аз за лекаря не съм точно човек, а и аз него не го броя за човек. Та от какво да се притеснявам- събличането е най-малко неприятното в прегледа.

А, и с удобни за слагане и сваляне обувки, за да не ползвам чехличките.

# 8
  • София
  • Мнения: 11 987
При моите доктори има и чехли за еднократна употреба.

# 9
  • Мнения: 15 023
Аз също не се притеснявам, освен това и в кабинета, в който аз ходя, лекарят изчаква в другия кабинет, след това отива да си пише, но аз обикновено бързам и да се обличам по-дълго време не ми е удачно. Едно е да си сложа само бельото и обувките, а друго - и панталон и т.н.
Но в крайна сметка, на който както му е удобно. Няма универсален отговор по въпроса.

# 10
  • Мнения: 46 509
Панталон/клин и дълга риза/тениска.

Чорапогащници никога не нося, нито поли, така че не съм ги мислила.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 10 551
Силиконовите чорапи са измислени за по-голямо бързопреобличане при прегледа при гинеколога.

# 12
  • Мнения: 25 599
В крайна сметка е толкова просто да се помисли за удобството на пациентките и лекарите да им осигурят нужната дискретност, ама...
Много далече са още нашите лекари от елементарната лекарска етика и уважението към пациентите.
Тук-там някоя бяла врана, колкото да ти е още по-гадно, когато попаднеш при някой от другите.

# 13
  • Мнения: 11 566
Е, ако си с рокля- събличаш цялата рокля ли, или я вдигаш само?
Ходя с панталон,/къси гащи/,/клин/- зависи от времето, дълга блуза, /туника/, /тениска/ отгоре.

# 14
  • Мнения: 52
Малко се отклонявам от темата, но някоя от вас посещавала ли е клиниката Щерев и как е положението там с параваните, чехлите и т.н. ? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт