Украса по дрехи - САМИ

  • 43 850
  • 96
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 614
Браво, дънките са страхотни Peace само да попитам, после как ги переш??? Т.е. на ръка...пералня... Sick

# 16
  • Мнения: 160
     Вrianna страшни дънки си измайсторила. Много ми харесаха. Някой да знае къде в Бургас могат да се намерят такива тексилни бои?

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 926
brianna, от кой магазин в Пловдив си купи боите?

# 18
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
brianna, от кой магазин в Пловдив си купи боите?
brianna аз не съм, но ги има в магазина за художници в Художествената галерия на Гладстон Simple Smile

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 926
Мерси, Бу   bouquet

# 20
  • Мнения: 7 430
Готини са дънките, ама как успяваш без разлика да ги правиш, може би с шаблон newsm78

Дуци, дай да видим какво си измайсторила Hug

# 21
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Аз пък вчера си направих ето този шал
http://www.bgphoto.net/photos/7523/o632775386492187500.jpg
Оплетох го и го украсих за има няма 2 - 3 дни.
А дънките са супер.На мен и с розово ми харесват.

# 22
  • Мнения: 5 313
само да попитам, после как ги переш??? Т.е. на ръка...пералня... Sick
В пералнята,пък каквото стане. Wink
brianna, от кой магазин в Пловдив си купи боите?
Магазина се намира като тръгнеш от Джумаята  в посока "Отец Паисий",малко след градинката.Не съм от Пловдив и не мога да ти обясня по-точно Embarassed.
Готини са дънките, ама как успяваш без разлика да ги правиш, може би с шаблон newsm78

Дуци, дай да видим какво си измайсторила Hug

Имат разлика,но явно на снимката не си личи.Рисувам ги с много тънка четка,за нанасяне на червило.

 deata
,майсторка си.Много ми хареса шалчето.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 6 849
Книжарница Слънчоглед е това, преместиха я на ул.Шипка, и в София я има.

Da, за нея говорех. Благодаря ти, че ми каза къде е сега, от там си купувам разни нещица като ми дойде художническата муза. Laughing  bouquet

# 24
  • Мнения: 231
Ariolka,тази шарка не съм си я измислила аз.Като си купих дънките,на мястото на това,което рисувам сега имаше мъхесто покритие от синьо и бяло.Още при първото пране в пералнята паднаха мъхчетата и на места остана само лепило.И понеже нямах голям избор какво да ги права реших да ги нарисувам върху лепилото.
Хич ме няма в обясненията,дано сте ме разбрали.
Не съм ги виждала преди, но подозирам, че сега са по-хубави, така че не съжалявай, че са паднали мъхчетата. На мен всичко ми изглежда много съразмерно и еднакво - може би само ти си виждаш разликите. Wink И все пак ми изглежда страшно трудоемко и сложно за такива, като мен. newsm78 Някое друго произведение нямаш ли? Crazy

# 25
  • София
  • Мнения: 6 743
Браво момичета.Страхотни сте.
И аз обичам да правя разни неща с ръцете си и от мъниста съм правила гривни и гердани.Едно време и от тесто гривни и гердани, че и обеци, но на дрехи не съм се пробвала, защото не знам как точно се пришиват мънистата (от най-дребните имам) .Ако някой ми обясни ще съм много благодарна.
Една моя приятелка преди време на стара чанта (от плат) приши мъниста и стана суперска  Hug

# 26
Дамаянти,сподели как  майсториш бижута от тесто? newsm78

# 27
  • Мнения: 4 406
их, как не ми е идвало наум!
имах дрехи, които след неправилно пране са губили ефектните апликации. аз ги прекроих на дрехи на малкия, макар че малко ме беше яд, щото си гги харесвах. а можеше с бои да ги позамажа и да си ги нося.
а как се перат после рисуваните дрехи?

# 28
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
а как се перат после рисуваните дрехи?
Нормално, може би само на ниски градуси и с неагресивни препарати.
Имайте предвид, че ако трикото (платът) не е 100% памук и не е качествен, е много възможно при прането рисунката да избяга, или по-лошо, да омаже други дрехи...
Нарисувах си една блуза с бронзова боя (надпис сложих), но платът е с висок % ликра и след едно пране побягна, след второто почти не се вижда къде е бил...сега ще го обновявам, защото си го харесвам.

# 29
  • Мнения: 5 877
Да,всякаква украса мога да докарам. Само че предпочитам да украсявам ан Ането неща, защото със сутиен 85 Д само ми е до пайети, гледам да го скрия по възможност  Stop. Но за пролетта ще си украся някоя пола.
Иначе мисля да направя на детето комплектче рокличка, чантичка, кърпи с врабците на Радичков. Много лесно ми изглежда, пришиваш трапец от шарен плат и дорисуваш с контурна боичка ръце, крака и опашка. Това ще й бъде комплектчето за детската градина. Пък може и за себе си да спретна такава торба.

Общи условия

Активация на акаунт