Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 9 март 2006, 11:07 ч.

един въпрос

• 1 604
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • на шестия етаж
Така, точилка още нямам, но скоро и това ще си купя, крема е осигурен, масажора е поръчан на мъжа, останаха упражненията в къщи (да дойде някой по желание да ги направи вместо мен, ама после за мен да е резултата Laughing). Дайте идеи за подходящите в случая упражнения за тяло. Колкото до ходенето на фитнес, с най-голямо удоволствие бих го направила, но там се иска постоянство, за съжаление у мен то не присъства, бързо се паля и също толкова бързо ми угасва желанието. Също така скоро ще започвам работа, нещо което в близките 3г не ми се е случвало (детето ходи на ясла, пък беше едно болнаво...) и така сякаш няма да мога да съчетавям работата с фитнеса, домакинстването... бе мързел не сте ли виждали Simple Smile Simple Smile(ако не сте ще си сложа снимка за нагледност).

# 16
Така, точилка още нямам, но скоро и това ще си купя
Не е нужно да си купуваш точилка, може и с дръжката на метлата или моп - а, как го казах само Crazy и не ми казвай, че нямаш таковУ животно вкъщи  bouquet

# 17
Ако нямаш точилка може и с по-дълъг чадър.На мен не ми отне много време,но бях и по-слабичка от сега.При всеки е индивидуално.Затова ако го комбинираш и с коремни преси ще е добре.Успех!

# 18
... бе мързел не сте ли виждали Simple Smile Simple Smile(ако не сте ще си сложа снимка за нагледност).

ооо-виждали сме със сигурност   hahaha към мързеливите спокооойно мога да се присъединя...по цял ден със си в къщи, почнах някакви упражнения,ама и 25 мин със зор изкарвам Sad
но това с точилката ми хареса Peace...ще го пробвам...аз поне таковУ жУвотно имам.... Joy

# 19
  • London
Я дайте някакви упражнения за долните мускули на корема - около и под пъпа. Тия коремни преси при мен действат само за горните коремни мускули, а при мен проблема е в долната част и искам там да наблегна.
Снощи си мерих талията и съм в потрес 74см., ханш 99  Sick а понеже си водя една таблица с кг, обиколки на ханш и талия и бедра - ми в момента съм с фигурата, с която бях 2 месеца след раждането  Sick

# 20
И после как да не го мързи човек...скачам и права коремни преси и незнам си кво там още 25 минути и нито капка пот ooooh!
еми ще ме мързи я....а по 1 час да ме убие някой няма да права нищо.. преди ходех на фитнес,ма там е друго..тук сама в къщи-аааа-не...поне да имаше кой да ме юрка... Joy  Joy  Joy

# 21
Я дайте някакви упражнения за долните мускули на корема - около и под пъпа. Тия коремни преси при мен действат само за горните коремни мускули, а при мен проблема е в долната част и искам там да наблегна.

лягаш на пода, с изпънати крака - хубаво е ако можеш да се хванеш за нещо, например за крака на масата или за леглото, започваш да повдигаш краката от земята, на 40см както са изпънати, бавничко - да усещаш напрежението. Направи няколко серии с по 10ина повторения. Може и на лост, или на шведска стена, ако имаш достъп до такива.  В началото е трудничко. Успех Hug

# 22
  • London

лягаш на пода, с изпънати крака - хубаво е ако можеш да се хванеш за нещо, например за крака на масата или за леглото, започваш да повдигаш краката от земята, на 40см както са изпънати, бавничко - да усещаш напрежението. Направи няколко серии с по 10ина повторения.
Имам един подходящ диван за тая цел. Ще пробвам още довечера.
Вече имам мускулна треска от коремните преси обаче та се чудя с колко да започна и с по колко да увеличавам, че като се знам какъв съм дроб все още надали ще мога от раз на даправя 10 пък за серии съвсем  ooooh!

# 23
Проверено и изпитано  Peace

# 24
  • на шестия етаж
Айде сетих се най-после какво ще използвам още тази вечер за упражненията. Щото както разбрахте, точилката липсва, мисля да я заменя..сега не се смейте...с тръбата за удължаване на прахосмукачката. Айде вече може да се смеете hahaha ще видите като се похваля след няколко седмици със стегнато кръстче. а между другото проблема с увисналата долна част на корема съществува и при мен. дали са много сполучливо упражнение за стягане, определено действа, обаче колко е трудно за изпълнение, не е истина. Хайде успех на всички мами в премахването на излишните нещица по телата им, лято идва, трябва да не се крием под широки и провиснали дрешки.

# 25
Снощи си мерих талията и съм в потрес 74см., ханш 99 Sick а понеже си водя една таблица с кг, обиколки на ханш и талия и бедра - ми в момента съм с фигурата, с която бях 2 месеца след раждането Sick
1. Лягаш по гръб, ръцете са или зад врата или отрстрани до тялото с дланите надолу. Повдигаш бавно краката нагоре и издишваш, после ги спускаш надолу и вдишваш. Можеш да повдигнеш и раменете, за да натовариш и горната част на коремната преса.
2. Същото изходно положение, но единия крак е горе, а другия долу. Бавно сменяш положението на краката.
3. Пак си легнала по гръб, краката са обтегнати нагоре. На 1 - разтваряш ги в страни; 2- събираш ги. И така с тези хоризонтални ножици ги спускаш до долу
4. Легнала по гръб, краката са обтегнати нагоре. Повдигаш таза нагоре. Това упражнение е доста ефективно и ако го изпълняваш правилно веднага ще усетиш напрежение. Изпълнява се с много малка амплитуда. Краката са абсолютно неподвижни. Не ги използвай за да се засилваш или ръцете за да се повдигаш нагоре.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт