Картичка от другия край на света! - тема 11

  • 45 320
  • 126
  •   1
Отговори
# 90
  • Cavan, Ireland
  • Мнения: 316
Аз днес излезнах да пуша с кафето и като видях пощальона, как не го убих, викам хайде бе, две седмици не си ми носил нищо, безсрамник, отчете се с 4 картички човека, и аз имам от Холандия една отивам да я изровя да и гледам марките сега  Joy

# 91
  • Мнения: 169
 Гледай внимателно!   Laughing Mr. Green

# 92
  • Мнения: 1
Много интересно занимание. Включвам се и аз с пълна сила.

Да попитам как адресирате картичките? Купих 5 от пощенския клон до нас, но на гърба има съвсем малко място за писане. Може ли някой да покаже някоя друга снимка.

Последна редакция: ср, 01 апр 2015, 16:48 от Христо Зиков

# 93
  • Габрово
  • Мнения: 311
Ето ти една случайна снимка от нета: http://2.bp.blogspot.com/-733gd_wzPn0/UV80ld7jbtI/AAAAAAAAAQk/U- … 00/Postcard1b.jpg

Не знам кое място ти се вижда малко, напълно достатъчно си е. Просто няма да пишеш с огромни букви.  Grinning

Добре дошъл в посткросинг!  Grinning

# 94
  • Габрово
  • Мнения: 311
Голяма тишина в тази тема.   tiptoe

Аз си качих картичките от последните месеци, ако ви се разглеждат: https://theworldinmymailbox.wordpress.com/

 newsm18

# 95
  • Cavan, Ireland
  • Мнения: 316
Missing, много красиви, харесвам тази поредица Greetings from... но никога не съм виждала такива картички тук, или поне в нашето село няма, аз имам на стената една джаджа със щипки на която си слагам картичките, но на нея няма място вече, трябва да седна да си подредя картичките и да ги прибера в един класьор за снимки, ама пусто като все няма време... При мен е много тихо не съм получавала отдавна не знам защо, имах две картички до Испания и Германия повече от 40 дни пътуващи, пратих по още една и до двете страни и веднага ги получиха, имам още две пътуващи над 40 дни до европейски държави, ще взема и там да пратя по още една картичка за всеки случай Simple Smile

# 96
  • Габрово
  • Мнения: 311
Missing, много красиви, харесвам тази поредица Greetings from... но никога не съм виждала такива картички тук, или поне в нашето село няма
Те се поръчват от тук, още няма Ирландия. А българската я пуснаха преди няколко седмици, аз веднага поръчах.  Mr. Green

# 97
  • Cavan, Ireland
  • Мнения: 316
Супер, мерси за инфото, ще чакам значи Simple Smile

# 98
  • Мнения: 791
Здравейте, момичета!  Simple Smile
И аз отдавна не съм се разписвала в любимата ми тема. През последния месец-месец и половина изпратих и получих доста картички. Повечето си ги харесвам и веднага ви ги показвам  Grinning

https://picasaweb.google.com/102962483639853749328/NewestCards?a … gCIrWusPd1oy10gE#

# 99
  • Cavan, Ireland
  • Мнения: 316
Момичета, една картичка ми изтече и още четири са на път, две от които до Германия, което е много необичайно и сега разгледа профилите на хората които съм пратила, и те и петимата не са влизали от повече от месец в сайта, значи се регистрират пращат няколко картички и зарязват всичко, доста безотговорно и не Знам защо системата е така направена да не деактивира акаунтите които не се ползват. Преди време бях седнала да разглеждам профили на хора от страни които имат само няколко потребителя, имаше хора които не са влизали с години. Май ще почвам да преглеждам профили първо преди да изпращам. Не че е кой знае какво, но аз лепя по две марки от по 68 цента, не използвам международната марка която е едно евро, за да са две и то различни марки, понеже знам, че и марките са предпочитание. И ето сега 7 евро почти отиват на вятъра заради  хора които не оценяват 😔

# 100
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 267
Аз винаги преглеждам профилите.
На хора,които не са влизали от месец не пращам нищо.След като изтече срока и изтегля нов адрес,винаги ми се пада пак същата държава.
На хора,които не са влизали 10-15 дни също не бързам да пращам.Изчаквам да видя дали ще влязат и ако влязат ,тогава пращам.
Системата не изтрива профилите,защото има много потребители,които прекъсват за известно време,но после пак започват да изпращат редовно.Попадала съм и на такива.

# 101
  • Мнения: 260
Еха.....не съм влизала в темата от 100 години...
радвам се , че ви открих пак Hug

ето ме и мен......
https://www.postcrossing.com/user/reni-pld

имам си 12 пътуващи ама половината са до другия край на света
а тези из Европата
минават 12 дена и така.....поне в сайта се научих на търпение Hug

Последна редакция: вт, 19 май 2015, 14:45 от ♥reni-pld♥

# 102
  • Мнения: 260
Момичета, една картичка ми изтече и още четири са на път, две от които до Германия, което е много необичайно и сега разгледа профилите на хората които съм пратила, и те и петимата не са влизали от повече от месец в сайта, значи се регистрират пращат няколко картички и зарязват всичко, доста безотговорно и не Знам защо системата е така направена да не деактивира акаунтите които не се ползват. Преди време бях седнала да разглеждам профили на хора от страни които имат само няколко потребителя, имаше хора които не са влизали с години. Май ще почвам да преглеждам профили първо преди да изпращам. Не че е кой знае какво, но аз лепя по две марки от по 68 цента, не използвам международната марка която е едно евро, за да са две и то различни марки, понеже знам, че и марките са предпочитание. И ето сега 7 евро почти отиват на вятъра заради  хора които не оценяват 😔

след една определна случка спрях с очакванията да бъда отценена....по принцип разглеждам профила на човека...виждам фаворитите и ако има от България и картичката липсва в получени пращам такава и си ги харесват хората....ама ми се случи следното.....изпратих картичка от нейните фаворити която беше изпращал Фидел мисля.....а тя нямаше в получените си картичка от България...регистрира я -но не добавя картичката във фаворити и на въпроса ми защо.....тя пише----Ами тази ми е втората такава -аз направих директна размяна и вече имам..... ooooh!
ядосах се и и написах да я беше махнала от фаворити тогава---овца...ама така бях запалила тогава Joy

# 103
  • Мнения: 260
Здравейте, момичета!  Simple Smile
И аз отдавна не съм се разписвала в любимата ми тема. През последния месец-месец и половина изпратих и получих доста картички. Повечето си ги харесвам и веднага ви ги показвам  Grinning

https://picasaweb.google.com/102962483639853749328/NewestCards?a … gCIrWusPd1oy10gE#



супер са ти картичките....тази НИККО направо ми взе ума Blush

# 104
  • Мнения: 63
И аз много отдавна не съм се включвала. Не мога да се похваля с голяма активност, но вече имам 133 получени през системата. За съжаление страните доста се повтарят. Искам да питам напредналите във ФБ - как следите на кого оставяте коментар, не се ли обърквате? Или пращате само лични съобщения? Аз много забравям на кого пиша. То няма и значение де, ако не ми отговорят Simple Smile Но ми е голямо главоболие с директните размени като цяло.

Общи условия

Активация на акаунт