Ако някой знае ел. поща на Шейново

  • 532
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте, аз съм от Смолян. В местната болница преживях едно кошмарно раждане.Сега съм бременна отново и съм взела решение да не раждам пак тук.
За сега съм се ориентира към Шейново, но не мога да намеря имейла на клиниката за да разпитам за подробности от "първа ръка".
     Много ви моля ако някой знае имейла на клиниката  или имейл на някой от лекарите там да ми го каже.

# 1
  • Мнения: 7 640
ползвай www.google.com, отваря много инфо с телефони

# 2
Благодаря за информацията, но вече опитах и открих само телефони и един имейл на когото писах преди месеци половина, но отговор не получих. Ще трябва да разбера по телефона подробностите за раждане в Шейново.

Благодаря все пак за отзива.

# 3
  • Мнения: 7 640
какви подробности

# 4
  • гр. София
  • Мнения: 4 735
Мен например ме интересува за ЖК. Плащаш си 280лв. и какво ти влиза в тях? Само кг и кръвно или и изследванията? И колко пъти УЗ? 2-3 както е по ЗК или ако искаш и повече?  newsm78

# 5
  • Мнения: 7 640
ами иди на място, виждам, че си от София.
Неофициално мога да ти кажа, че жените ги гледат на ехо всеки месец, кръв, урина, влаг. секрет и пр. се пускат колкото пъти е необходимо, мисля, че и БХС влиза в цената при нужда.

# 6
Мен ме интересува само подробностите около самото раждане. Като например колоко ще ми струва поставянето на епид. упойка, както и самото раждане. Проблем ли е това че идвам от друг град и колко дни преди термина трябва да отида в болницата.

Общи условия

Активация на акаунт