как сте с колограмите?

  • 3 116
  • 89
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 822
Чак преди месец се подложих на диета имам още 5 килограма докато си върна килата преди да забременея и още 7 до крайната цел Simple Smile . Не се притеснявай, като му дойде времето ще отслабнеш. Иска се много желание и упоритост, но не е невъзможно

# 46
  • Мнения: 1 493
Сега яж нормално, като се роди бебчо, ще свалиш ! Безсънието и грижите около него ще ти помогнат. Аз качих и двата пъти по 22.5 кг , но след 5-6 месеца се влязах в нормата. Сега съм 53-55 кг.

# 47
  • Мнения: 105
20 г.с. + 5кг.

# 48
 Sad и аз съм така, вече имамгромно шкембе и дупе, а още съм в четвъртия месец. Чудя се дали да не се запиша на някакъв спорт или нещо такова....Моля ви, мами, дайте съвет! #Crazy

# 49
  • Мнения: 2 035
Ох и аз качвам доста стартирах от 57, а сега съм 63 в 17 г.с.  Close
Но сега си хапвам сутрин, обед и вечер, а преди само вечерях.
Сестра ми стартира бременността си от 55, а в началото на 9-тия беше станала вече 80 след като роди обаче на 5-тия месец стана 52  Laughing  и то главно с глад и грижите покрай детенце, така че тя ми е успокоението и надеждата, че и аз ще се справя. Дано!  Blush

# 50
  • София
  • Мнения: 2 019
Мамита как сте с килограмите?Аз съм много зле в това отношение Tired.Забременях на 52кг, а в момента съм 68кг в 21 г.с.А не ям много и се храня само сутрин, обед и вечер.Незнам какво ще става до края smile3518 smile3511

Ако някой може да ми каже как мога да спра да качвам колограми....
Пробвай да се храниш по-често. Аз непрекъснато хапвах, но по мъничко и качих само 12кг. На 40-я ден след раждането си възстанових формата.

Последна редакция: сб, 11 мар 2006, 10:49 от Аурелия

# 51
  • Варна
  • Мнения: 365
shoshi пробвах и това ама не спрях да качвам Sad Като ме гледат хората си мислят че съм в 8-ми месец,а аз съм в 5-ти

# 52
  • Мнения: 109
28g.s. + 5kg.

# 53
  • София
  • Мнения: 2 671
Аз съм +8 в 32 г.с. И като се знам как лесно качвам - направо си е героизъм от моя страна   Rolling Eyes

Сега съвсем сериозно - естествено в никакъв случай не спирай да се храниш, важното е качеството на храната. На мен ми забраниха захарта и бялото брашно заради развит гестационен диабет още в 12 г.с. и мога да ти кажа, че изключването на тези две съставки единствено ми помогна!

Вярно - малко трудно е първите дни да си настроиш хранителните навици, но можеш да пообиколиш магазините и щандовете за диетични храни и ще разбереш, че изключването на захар в никакъв случй на значи да не хапваш сладко. Напротив - има доста разнообразни шоколади, бонбони, сладки, бисквитки, вафли и дори халва, които се правят не със захар и дори не с изкуствени подсладители, а с фруктоза, к е плодова захар.

Е, тая лекция мога още дълго да я продължавам, но мисля, че най-важното е ясно - ПОДБИРАЙ СИ ХРАНАТА!

# 54
  • в стаята
  • Мнения: 469
Когато забременях бях 48 сега съм 53. Качила съм 5 килограма.

# 55
  • Мнения: 1 193
Аз се успокоявам, че след като при първата си бременност успях още на втория месец да сваля килограмите дори станах много по-слаба, ще отслабна и след второто раждане. Вярно, че с годините се отслабва по-трудно, но с воля и упражнения мисля, че ще се справя. За сега съм + 6 кг 23 г.с.

# 56
  • Мнения: 13
ами аз преди да забременея тежах 53,а в момента съм 48.за 8м.си върнах килата та и малко повечко.Така че няма страшно.Ще си ги върнеш с малко упорство и инат. tantrum tantrum

# 57
  • Мнения: 4 362
Болна тема  Tired Много съм качила ,е и бебока е дебеличък ,но всичко си е на мен вече съм +25 ,а има още месец,но сега в 8-ми най много съм качила,ама каквото е такова после ще свалям ooooh!

# 58
да  наистина  болна  тема.аз  забременях  на  52кг. по  време  на  бременноста  качих  28кг. за  5 месеца  съм  свалила  21кг. имам  оше  5-6кг. да  свалям, но  нещо  ми  се  заинатиха.

# 59
  • Мнения: 8 242
Забременях 68 кг (175 см) .. Сега съм +15  #Crazy (29 г.с.) .. До края какво ли ме чака  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт