как сте с колограмите?

  • 3 117
  • 89
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 365
Мамита как сте с килограмите?Аз съм много зле в това отношение Tired.Забременях на 52кг, а в момента съм 68кг в 21 г.с.А не ям много и се храня само сутрин, обед и вечер.Незнам какво ще става до края smile3518 smile3511

Ако някой може да ми каже как мога да спра да качвам колограми....

# 1
  • Мнения: 574
Тъжна работа е и при мен. Забременях 56 ,а сега съм 69-70кг. Поне във вторник ще раждам, ама незнам дали няма да кача докато кърмя още.
Много тъжно. Иначе грейпфурт на гладно малко притапява гладът и засища.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 365
Да видим как ще сваляме после newsm78

# 3
  • Мнения: 488
Зле съм, забременях на 62, родих на 72 и откакто съм родила слабея, въпреки купищата витамини които пия - центрум, матерна, фолиева киселина и малтофер - сега съм 55 на 179,5 височина и се виждат само кокали smile3511

# 4
  • София
  • Мнения: 4 423
Незнам как съм - за цялата бременност до тук 2.300кг. Thinking

# 5
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Забременнях 48, в болницата влязох 85 .Скоро след това си възвърнах 48-те , но сега пак съм с 15 отгоре, така, че съм ЗЛЕ Confused

# 6
  • Мнения: 535
 CrazyАз в момента съм с 13 кг.от горе,като забременях бях 50 кг.ама ми е доста тежичко,дано да не кача много до края...!  Stop

# 7
  • Мнения: 2 910
Аз общо взето си възвърнах кг. след раждането. Забременях 45кг. и през цялата бременност качих 30кг. След раждането за 3-4м. влязох във форма. В момента съм 48 и се чувствам добре.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 390
Ами аз качвах по 4 кг на месец от петия до седмия и доста се бях уплашила. Когато ми се дояждаше нещо, гледах да си взема плод, кисело мляко, супичка ...такива работи и овладях нещата-започнах да качвам по 300-400 грама на седмица, а последните три седмици отслабнах с 1,5 кг.
Опитай се да направиш нещо, защото многото кг не са полезни за теб и бебето по време на бременността.

# 9
  • София
  • Мнения: 39 758
Когато забременях бях 38 кила, манекен на Бухенвалд. През бременността качих 25.

# 10
  • Мнения: 554
аз съм 175 висока и забременях 58 .... сега съм 70..... до тук 12 килограма , а до края има още много време


дано после бързо да си върна старите мерки , че не се понацям такава целулитна възглавничка:)

# 11
  • Мнения: 229
не знам как е  при вас но от витамините много се качват килиграми аз ги спях и нито килце отгоре, сутрин само плодове хапвам , на обед си хапвам нормарно и вечер ядки и мляко или плодове, качила съм 15кг. до сега

# 12
  • Мнения: 209
Здравейте момичета
Аз съм 11 седмица и съм +2 които ги качих още в 1 месец
Миналия път бях +10 но това беше преди близо  г , което все пак е доста време и малко съм постаряла  Embarassed
Но добрата новина е че като излязох от родилния дом бях -7 А останалите ги стопих за 1 месец
Всичките ми приятелки с първото дете си върнаха кг максимум до 1 година след раждането, а някои даже бяха и по-слаби
Аз също отслабнах драстично това лято, когато дъщеричката ми си счупи крака и бяхме един месец в болница с нея
Така и не можах да си възвърна кг таке че тази бременност стартирах от 44кг , а миналата от 50
Но не се притеснявайте , кг се свалят, най-важното е дечицата ни да са живи и здрави  Praynig Simple Smile

# 13
  • Мнения: 577
аз през цялата бременност качих само 12 кила и сега не мога да ги сваля така че внимавайте Hug.Леко бременеене

# 14
ами аз съм 19 г.с. и  съм + три кг макар че се чувствам по-зле. Всичко е на корема ми и той изглежда голям, не ми стават дрехите - необходими са ми само за бременни. Откакто влязох в четвъртия месец започнах да качвам, преди това нищо и сега се получава някак рязко наедряване.

Сигурно ще ми се смеете, но като цял живот се внимавала да съм слаба, сега ми е трудно да започна да мисля по друг начин.

# 15
  • Мнения: 3 537
И аз забременях 55 пък родих 80кг ShockedКато гледах снимките ми преди и след все едно не съм аз,а някаква лелка с дебел гъз,мекичка гушка и много целулит Mr. Green SickАма добре ,че бях много упорита и сега съм отново 50кг Wink

Последна редакция: чт, 09 мар 2006, 19:14 от Мимис

# 16
  • Мнения: 827
До този момент съм +7...
май трябва да се взема в ръце Sad

# 17
  • Русе
  • Мнения: 785
Та така..., с първото стартирах от 53кг, като родих бях почти 80кг. За 1.5 година свалих до 55кг, а сега (33-та седмица) съм вече 72-3кг. Позната картинка  ooooh!.
При теб не е нещо патологично, затова не се тормози излишно с диети и ограничения...

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 806
 Embarassed олелеее зле съм. Вече съм +14 кг а днес влизам в 29 г.с.  #Crazy. Нямам идея какво ще правя   newsm78. До края на 4 месец бях качила само 3 кг. но после се започна едно  eat eat . Сега ме питат скоро ли ще раждам  Joy че изглеждам като другите мами в 9 месец.

# 19
  • Мнения: 3 760
Качих 5, забременях и качих още 22. Сега имам да свалям 10. Но с кърменето баааааавничко си свалям.
Все пак толкова качени кг в 21 г.с.  newsm78. Пробвай да намалиш въглехидратите. Особено сладките неща. Аз се скъсах да ям сладко, а иначе хич не обичах. Лошото е, че продължавам...

# 20
Преди малко се претеглих и съм +11,относно храната не съм си променила навиците ,хапвам горе долу както преди,но пия и витамини-Матерна.

# 21
  • Мнения: 5 103
Забременях на 49, сега съм 60-62 някаде, незнам д края какво ще стане #Crazy

# 22
  • Мнения: 2 952
 Rolling Eyes трудно се свалят килограми , особено зимата ...оф.....  animal085 doh

# 23
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Аз си падам малко дунда(няма да споменавам килца,защото ме е срам)и до сега съм качила 8кг.Мисля,че си е до натура и незнам още какво.В 9 месец съм и не мисля,че е фатално.

# 24
  • Мнения: 992
Аз до момента съм качила 12 кг. Когато забременях бях 50, а сега съм 62.
При всеки е различно.

# 25
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Аз бях в началото 49 сега съм 58. 9 кг отгоре незнам дали е добре. newsm78

# 26
  • Мнения: 287
През бременноста качих 12 кг. след като родих за два месеца си възвърнах килограмите от преди това и продължавам да смъквам даже понеже имам нужда.

# 27
  • Мнения: 1 464
Когато забременях бях 38 кила, манекен на Бухенвалд. През бременността качих 25.
майчицеееееее,Ан Мари,какво говориш душа...направо ме гръмна #Crazy,45 бях чувала ама 38 Shocked

# 28
  • Мнения: 271
Когато забременях бях 38 кила, манекен на Бухенвалд. През бременността качих 25.
майчицеееееее,Ан Мари,какво говориш душа...направо ме гръмна #Crazy,45 бях чувала ама 38 Shocked
Ама и аз това се чудя... newsm78. Сигурно си мноооого ниска.... newsm78

# 29
  • Мнения: 380
Това е цитат от статия, която намерих в сайта http://www.bg-mamma.com/site/content/view/22/37/

Качването на килограми през бременността е строго индивидуално. В зависимост от ръста и строежа на тялото си бременните наддават средно между девет и шеснайсет килограма. Стремете се да качите нормално килограми, тъй като рязкото и прекалено повишаване на теглото може да доведе до диабет или високо кръвно налягане. Прекалената слабост също може да навреди както на жената, така и на плода.

Приетата норма в България за увеличаване на телесната маса е 12кг2кг. Трупането на килограми започва още в самото начало, но най-същественото се натрупва между 27-ма и 36-та гестационна седмица(г.с.). Най-общо килограмите се разпределят така: около 1-2 кг за първите три месеца; около 4 кг през второто тримесечие и около 6 кг за последните 3 месеца.

От 5-ата г.с. теглото на бъдещата майка се увеличава с около 300г седмично. От 21-ва до 27-ма г.с. то трябва да се увеличава с не повече от 0.5кг седмично. През последните две седмици преди раждането теглото на бременната може да спадне.

В книгата “Аз съм бременна'' - 2 книга (издателство “Слънце'') Ален-Пиер Вател и Сандрин Жерен представят как се разпределя теглото на бременната жена:

- тегло на бебето – от 3 до 4 кг

- тегло на плацентата – от 500 до 700 г

- тегло на амниотичната течност – от 700 до 900 г

- тегло на матката – от 800 г до 1 кг

- тегло на гърдите – от 400 до 800 г

- тегло на допълнителната кръвна маса – от 1 кг до 1,8 кг

- тегло на водата – около 1 кг

- тегло на тлъстините – около 3 кг

# 30
  • Мнения: 6 164
Не го мисли, аз ям пък не качвам и ми се накараха и ме стреснаха, че бебето не било ядяло, пък се оказа, че нищо му няма...
После ще ги сваляш, да не си бременна всяка година, я! Не се тревожи, важно е да сте здрави с бебчо! Peace

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 301
Ами не знам какво да кажа...забременях 58кг,родих 85,излязох от болницата 75,сега съм 80.Цяла бременност съм яла сутрин и обед умерено,вечер почти нищо.Та се чудя и до сега откъде ми се взеха тези килограми.Вече почти 10 месеца се чудя кога ще започна да отслабвам,след като кърмя по около 7-8 пъти за денонощие,не закусвам,на обяд някаква супа,вечер пак така...Да не ви отчайвам,но има и такива случаи...

# 32
  • Мнения: 2 381
Kак да спреш да качваш килограми не мога да ти кажа.Наблягай на плодовете, но предполагам, че го правиш.
Преди да забременея бях 48кг.През бременността качих 24, търкалях се като топка  EmbarassedРодих преди 2 месеца и в момента съм 57кг.Бавно-славно ще вляза във форма WinkНадявам се да съм те успокоила WinkЖелая ти леко раждане  bouquet

# 33
  • Мнения: 2 849
Срам не срам стартирах на 57-сега съм 84 ! Embarassed
Ще ги сваля,ама сега се чувствам ужасно .По принцип качвам много лесно и не бих казала ,че съм си угаждала и не съм яла за двама Naughtyпросто структура . ooooh!покрай бебчо ще се възстановя бързо .

# 34
  • Мнения: 1 298
Аз също мисля че става въпрос за физиология.
Аз бях 48кг. Сега съм 54 т.е.  +6кг
Хапвам си без никакви ограничения.  Blush

# 35
  • Мнения: 601
  бях 51 сега 65 Shocked  Но наистина хапвам доста,можеше и да съм 100 #Crazy

# 36
  • Мнения: 1 655
Аз ка4иь доста от протижоза4ата4ни кам 10 кг, спяь ги и слег 3-4 месеца като забременях по4наь от 80кг #Crazy #Crazy #Crazy,
смакнах за6тото мног повра6тах до 6-тия месец!
сега сам 88 кг, а по принцип сам много склонна кам напалняване!
година  преди да забременея бях 62 кг, на 168!!! newsm78 newsm78 newsm78
Мисля 4е 6те ги сваля барзо с упоритост!!!
касмет!!!  bouquet

# 37
  • Мнения: 1 006
Бях 48кг. преди да забременея.Сега съм 70 и имам почти месец до края,направо не ми се4 мисли как ще ги смъквам.Не съм и предполагала,че ще кача толкова много,а пък нямям апетит и ям даже малко.

# 38
  • Мнения: 1 382
Качих точно 16 килца,сега имам да смъквам още 4 ,но ми е много трудно,след като родих качих 2  Crazy

# 39
споко аз се успокоявам с това,че Виолета ЗДРАВКОВА Е НАПЪЛНЯЛА 32 КГ. ПРЕЗ БРЕМЕНОСТА,А СЕГА ИЗГЛЕЖДА ДОСТА ДОБРЕ!ЗАБРЕМЕНЯХ 55-СЕГА СЪМ В  32Г.С. И ТЕЖА 76 И ПОСТЯННО СИ ПОВТАРЯМ,ЧЕ КАТО РОДЯ ЩЕ СПОРТУВАМ МНОГО ,АМА  МНОГО НЕ СЪМ УБЕДЕНА.ТОВА Е ПРОБЛЕ КОЙТО МЕ ТРЕВОЖИ ОТ САМОТО НАЧАЛО!ЗДРАВИ ДА СМЕ ПЪК С ГЛАД И СПОРТ ВСИЧКО СЕ ПОСТГА! newsm10

# 40
  • Мнения: 2 271
Качих 10кг и при изписването вече бяха свалени.

# 41
  • Мнения: 1 812
 Май освен от яденето наистина зависи и от структурата. Аз и с двете бремености до 5 месец качвах по 10-11 кг, а през останалите месеци добавях 5-6. Така с първата бях +17, а с втората +14+15. От раждането свалих съответно 10 и 9 кг, а за следващите 3-4 месеца още 10 кг без диети. В момента 5 месеца след като родих съм 3 кг. по-лека от изходно тегло на забременяване/1,72 см на 55 кг./ Спокойно момичета, който има амбиция да влезе пак във форма влиза!

# 42
  • някъде
  • Мнения: 4 955
След няколко дена влизам в шести месец и съм качила 8кг /5 от които покрай нова година/  Embarassed. Постоянно съм гладна и направо ме е страх по-натам на какво ще приличам. Мъжът ми се бъзика с мен и ми вика  "дебелогъзка"  Rolling Eyes , но и така си ме обича   loveuuu!  Колкото до корема- и моя е доста голям. preggo
Ще му мислим после!  261uu

# 43
  • Мнения: 660
Дотук качих общо 7 кг - и то в първите 2 месеца, защото само от ядене ми минаваше гаденето. То затова са и разпределени основно около бедрата и ханша в целулитен вид. Оттогава досега не съм мръднала. Не се ограничавам, откакто спря гаденето, се храня съвсем нормално, само дето забелязвам, че не ми се ядат хляб и сладкиши, насилвам се да ги ям, а от бонбони направо ми става лошо. Иначе супи и компоти ям по цял ден. Ще видим как ще я караме нататък.

# 44
  • Мнения: 379
Проблема с килограмите УЖАС smile3511 smile3511 smile3511
През бременноста качих 23 кг smile3514
Когато родих свалих 13 от тях и сега се боря с останалите 10, живо мъчение,но се надявам да ги свала.Лека бременност и раждане

# 45
  • Бургас
  • Мнения: 822
Чак преди месец се подложих на диета имам още 5 килограма докато си върна килата преди да забременея и още 7 до крайната цел Simple Smile . Не се притеснявай, като му дойде времето ще отслабнеш. Иска се много желание и упоритост, но не е невъзможно

# 46
  • Мнения: 1 493
Сега яж нормално, като се роди бебчо, ще свалиш ! Безсънието и грижите около него ще ти помогнат. Аз качих и двата пъти по 22.5 кг , но след 5-6 месеца се влязах в нормата. Сега съм 53-55 кг.

# 47
  • Мнения: 105
20 г.с. + 5кг.

# 48
 Sad и аз съм така, вече имамгромно шкембе и дупе, а още съм в четвъртия месец. Чудя се дали да не се запиша на някакъв спорт или нещо такова....Моля ви, мами, дайте съвет! #Crazy

# 49
  • Мнения: 2 035
Ох и аз качвам доста стартирах от 57, а сега съм 63 в 17 г.с.  Close
Но сега си хапвам сутрин, обед и вечер, а преди само вечерях.
Сестра ми стартира бременността си от 55, а в началото на 9-тия беше станала вече 80 след като роди обаче на 5-тия месец стана 52  Laughing  и то главно с глад и грижите покрай детенце, така че тя ми е успокоението и надеждата, че и аз ще се справя. Дано!  Blush

# 50
  • София
  • Мнения: 2 019
Мамита как сте с килограмите?Аз съм много зле в това отношение Tired.Забременях на 52кг, а в момента съм 68кг в 21 г.с.А не ям много и се храня само сутрин, обед и вечер.Незнам какво ще става до края smile3518 smile3511

Ако някой може да ми каже как мога да спра да качвам колограми....
Пробвай да се храниш по-често. Аз непрекъснато хапвах, но по мъничко и качих само 12кг. На 40-я ден след раждането си възстанових формата.

Последна редакция: сб, 11 мар 2006, 10:49 от Аурелия

# 51
  • Варна
  • Мнения: 365
shoshi пробвах и това ама не спрях да качвам Sad Като ме гледат хората си мислят че съм в 8-ми месец,а аз съм в 5-ти

# 52
  • Мнения: 109
28g.s. + 5kg.

# 53
  • София
  • Мнения: 2 671
Аз съм +8 в 32 г.с. И като се знам как лесно качвам - направо си е героизъм от моя страна   Rolling Eyes

Сега съвсем сериозно - естествено в никакъв случай не спирай да се храниш, важното е качеството на храната. На мен ми забраниха захарта и бялото брашно заради развит гестационен диабет още в 12 г.с. и мога да ти кажа, че изключването на тези две съставки единствено ми помогна!

Вярно - малко трудно е първите дни да си настроиш хранителните навици, но можеш да пообиколиш магазините и щандовете за диетични храни и ще разбереш, че изключването на захар в никакъв случй на значи да не хапваш сладко. Напротив - има доста разнообразни шоколади, бонбони, сладки, бисквитки, вафли и дори халва, които се правят не със захар и дори не с изкуствени подсладители, а с фруктоза, к е плодова захар.

Е, тая лекция мога още дълго да я продължавам, но мисля, че най-важното е ясно - ПОДБИРАЙ СИ ХРАНАТА!

# 54
  • в стаята
  • Мнения: 469
Когато забременях бях 48 сега съм 53. Качила съм 5 килограма.

# 55
  • Мнения: 1 193
Аз се успокоявам, че след като при първата си бременност успях още на втория месец да сваля килограмите дори станах много по-слаба, ще отслабна и след второто раждане. Вярно, че с годините се отслабва по-трудно, но с воля и упражнения мисля, че ще се справя. За сега съм + 6 кг 23 г.с.

# 56
  • Мнения: 13
ами аз преди да забременея тежах 53,а в момента съм 48.за 8м.си върнах килата та и малко повечко.Така че няма страшно.Ще си ги върнеш с малко упорство и инат. tantrum tantrum

# 57
  • Мнения: 4 362
Болна тема  Tired Много съм качила ,е и бебока е дебеличък ,но всичко си е на мен вече съм +25 ,а има още месец,но сега в 8-ми най много съм качила,ама каквото е такова после ще свалям ooooh!

# 58
да  наистина  болна  тема.аз  забременях  на  52кг. по  време  на  бременноста  качих  28кг. за  5 месеца  съм  свалила  21кг. имам  оше  5-6кг. да  свалям, но  нещо  ми  се  заинатиха.

# 59
  • Мнения: 8 242
Забременях 68 кг (175 см) .. Сега съм +15  #Crazy (29 г.с.) .. До края какво ли ме чака  Rolling Eyes

# 60
  • Мнения: 218
зле  #Cussing out боря се с едни 5 кг, които не искат да се стопят, но ще продължавам да упорствам

# 61
  • Мнения: 251
В началото на 7 месец съм и съм качила 6 кг. Виждат ми се много, защото знам, че най-много се качва в 7-8-9 месец.

# 62
  • Мнения: 18
аз в началото на 9-я съм + 12  Sick

# 63
ЗАБРЕМЕНЯХ 59 КГ, СЕГА САМ В 29 Г.С И САМ 81КГ.22КГ ОТГОРЕ.А ДО КРАЯ???????????????

# 64
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Аз качих 2 до сега. Ама те варират 2 нагоре 2 надолу.. странна работа много се надявам при хранене с пилешко , плодове, зеленчуци и др. полезни нещица да не напълнея много много, че ми е голям зор свалянето на килца. Незнам за вас мами обаче аз съм полудяла по картофено пюре с много много сирене "Дунавия" направо..дайте ми 1 тенджера и цяла седмица само това ще ям.  Crazy eat

# 65
  • Мнения: 82
23 г.с.-+5кг.Ям си нормално както преди да забременея.Само дето ям повече плодове.

# 66
  • Мнения: 11 543
Да- трябва да се внимава с килограмите но не и да се превръща във фикс-идея защото тогава става още по-трудно.А иначе и аз мъча едни 5 кила ама  до кога не знам. smile3511 Banghead

# 67
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Аз качих 25 кг през бременнността. Сега съм си на старите кг. Не е страшно, не се вманиачавайте. Килограмите се свалят покрай тичането след мъниците. Grinning

# 68
  • София
  • Мнения: 2 883
Качила съм 15. Забременях 57, сега съм 72, но се чувствам добре. Мислех си че с 15кг+ ще изглеждам по-дебела. Но съм решила, че щом бебчо излезе, няма място за глезотии
и почва глад. Ами лято идва де!!!

# 69
# 70
  • Мнения: 8 505
Не се оплаквам-качих 8кг.Лошото е,че ги свалих всичките Confused

# 71
  • София
  • Мнения: 361
до тук аз съм +8кг; забременях 62кг, сега съм 70кг; незнам как става, но те се трупат от самосебеси newsm78

# 72
  • Мнения: 234
Дотук в 30гс съм+10-11кг.Започнах от 48,сега съм 58-59.

# 73
  • Мнения: 135
голям проблем бяха при мен.При първата бременост качих 27 килца,но бързо ги свалих,при втората бременост качих 15 и още ми висят 5 килца.

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
За сега +8, да видим до края до колко ще ги докарам, че ми остават месеците в които се качва най-много.

# 75
  • Мнения: 1 410
За цялата бременност качих 22кг и сега почти съм ги свалила без диети и гимнастики. Останали са ми два три, но изобщо не ги мисля.

# 76
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
През бременноста качих 15 кг.Останали са ми още 2,но от седмия месец спрях със закуските/банички,пици.../ а започнах да закусвам само с плодове.Не съм се ограничавала но до края на бременноста качих само 1 кг

# 77
  • varna
  • Мнения: 404
аз до момента сам +11 и ми се виждат доста!почти не ям,просто нямам апетит,но килограмите си варвят!надявам се да ги свалия след раждането

# 78
  • Мнения: 514
Не питай  Sad !Забременях 60,родих 90,сега съм 78,но не мога да мисля за диети  Naughty като спрем с кърменето,тогава

# 79
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
В 34 г.с. + 18 кг. Забременях 53, сега съм 71  261uu

# 80
  • Мнения: 375
Аз забременях на 62 кг при 178 см,сега съм 69 кг,а имам още време-сутрин закуската ми е пълна чиния с плодове,така до към 13 часа,обядвам и вечерям както преди да забременея,но килцата се качват така или иначе.Ще му мисля повече като родя и спра да кърмя.

# 81
  • Мнения: 178
Забременях 45кг,родих 62,сега 7мес. след раждането съм 47-48.Има какво да се желае,но и това не е зле.

# 82
  • София
  • Мнения: 376
забременях 70 кг, сега съм 79 - поносимо е още.... Rolling Eyes за после - ще му мисля като дойде момента  Laughing

# 83
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Аз качих през бременността си умопомрачителните 28-29 кг;
в момента имам да свалям още 6 кг.
Момичета, стига да имате желание и воля, ще ги свалите натрупаните килца - едни по-бързо, други по-бавно, но всичко ще си дойде на място Peace

# 84
  • гр. СОФИЯ (1000)
  • Мнения: 73
Аз забременях 53кг., до края на бременността качих 16кг., като голяма част от тях се натрупаха след 5тия месец. С раждането свалих 10кг., сега, въпреки че кърмя и си хапвам съм вече 56кг. Оставащите 3кг. ще свалям като започна да тренирам, но това ще стане поне след месец.

# 85
  • София
  • Мнения: 5 079
Като забременях бях 49 кг, сега съм 57...  Shocked Дано не продължавам в същия дух, че точно накрая бебо как си трупа...
Всички, обаче,  ме успокояват, че покрай грижите за бебето ще "олекна" много бързо.
И дано да са прави, де... Praynig

# 86
  • Sofia
  • Мнения: 1 365
Като забременях бях 57, сега вече съм 75 - тоест +18кг. дано не качвам повече, но като знам, че накрая се качвало най-много......после ще се чудя как да свалям.

# 87
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Когато забраменях бях 69 кг./175 см/.Сега съм 72 кг.
Засега нямам голям апетит, но по-късно....може да стана и   Animal Pig

# 88
  • Мнения: 88
Бях 56 кг., когато забременях, сега в 37 г.с.  съм 75 кг. + 20кг  Shocked, като 5 кг. качих в 8 и 9 месец, заради отоците.
С първата бременност бях + 25 кг. като до 1 год. след раждането успиях да сваля 20 кг.

# 89
  • Мнения: 1 233
До тука съм +16. Дано да не качвам повече, че как ще ги свалям  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт