Телетъбиси

  • 5 353
  • 64
  •   1
Отговори
  • Мнения: 216
Кажете моля от къде да ги изкопая?Има ли от къде да ги сваля или презапиша?

# 1
  • Мнения: 7 474
За филм не знам, но ето ти игра с тяхВиж
 На мен ми донесоха касета от чужбина.

Последна редакция: чт, 09 мар 2006, 14:10 от Leo

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
И аз търсих филмчета с тях,но нещо не открих

# 3
  • Мнения: 271
 Ето ви мами ТУК и ТУК. На френски са, но на децата това не им пречи. Laughing Wink Peace

# 4
  • Мнения: 3 423
Ето ви мами ТУК и ТУК. На френски са, но на децата това не им пречи. Laughing Wink Peace

Как ще им пречи, та това е най-малоумното
детско предаване, дето съм гледала. Че дори
съм го обсъждала в семинар - горките деца, моля,
не ги оставяйте да затъпяват с тая нечленоразделна боза.

# 5
  • София
  • Мнения: 10 825
Извинявам се че използвам темата, но някой зоне ли от къде мога да сваля "Желенцата"? Дават го по Канал 1 в "Лека нощ, деца" и Дани просто е запленен от тях

# 6
  • Мнения: 7 430
...не ги оставяйте да затъпяват с тая нечленоразделна боза.


Така е, но ако знаеш как им се радват Wink

За съжаление сайтовете не се отварят от чужбина Confused
Някой ако може да помогне Tired

# 7
# 8
  • Мнения: 1 854
И на мен ми се струват малоумни, но за децата явно са забавни. Ето още 1 сайт за игра: http://pbskids.org/teletubbies/teletubbyland.html

# 9
  • Мнения: 7 430
vbsisi  Hug Hug Hug

Направо съм за убиване - по цял ден свалям какво ли не от торентите, а за това ... Embarassed

# 10
# 11
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Аз търси х на български и никъде не намерих,но и това върши работа.Сутринта пуснах на Вики малко и се загледа,а аз се зарадвах.Като си спомня преди колко ми бяха досадни

# 12
  • Мнения: 1 059
ако това може да ви помогне гледахги оня ден в торентите на датата на раздел анимация. Надявам се да помогна

# 13
  • Мнения: 271
ако това може да ви помогне гледахги оня ден в торентите на датата на раздел анимация. Надявам се да помогна
На български няма никъде. Аз колко съм търсила... В датата са пак на френски.

# 14
  • Мнения: 3 861
Да за нас възрастните телетъбис са страшно малоумие, но за децта не е така, освен това с постоянното и малоумно повтаряне на разни фразички имат образователна цел за децата(най малките) и точно за това ми се струва, че не е удачно да се гледат на чужд език от детето за да не се обърква и наистина да се постигне желания ефект при гледането им от детето.

Общи условия

Активация на акаунт