Приятеля ми

  • 5 757
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 418
Не знам, но имам усещането, че като се влюбим жените и започваме да изпитваме някакво собственическо чувство към мъжете си.

Дълбоко закодирано в мозъците женски е това. Мъжа, който са прикоткали да ги пази/храни/дари с деца, трябва само за тях да се грижи. Цел -> продължаване на рода, максимални шансове за оцеляване.

Тука от миналия век нещата са доста променени, в днешно време има не малко успели, независими, силни жени, но те пак искат още по-силен мъж до тях. В изследвания са показани резултати над 90% при жени на много високи/ръководни позиции, та тези 90% казват, искам мъжа ми да е повече от мен.

Не става така лесно, закодираните неща в главата, да се пренебрегнат. Но не е и невъзможно, но трябва време, доооооста време.

# 31
  • Мнения: 390
Вероятно колежката ти е грамотна и това е причината той да я харесва! Grinning Извинявай, но не може да си последна година в университета и да пишеш "незнам"!

Иначе... не знам какво да те посъветвам. Не ми се струва, че има кой знае каква драма. Гаджето ти има някаква тръпка към момичето. От друга страна, ти сама натягаш към тая колежка, като постоянно мислиш и говориш за нея. Това, че е предложил да я вземете с вас (на спирката) или ѝ харесва публикации, звучи несериозно. Все пак сте колеги, какво ще стане, ако се приберете заедно? Това с харесването в социалната мрежа звучи смешно!  Струва ми се, че до някаква степен сама си въобразяваш и хиперболизираш нещата.

# 32
  • Мнения: X
Ако е решил, че иска да е с нея, няма как да го спреш. Това, че ти е споделил за мераците си към нея е много глупаво от негова страна и не е никак добра индикация.

# 33
  • Мнения: 1 408
Извинявай, но не може да си последна година в университета и да пишеш "незнам"!


А, то това е най-малкото. Има хора, и то ужасяващо много, които парадират с дипломи от университет, а не могат името си правилно да напишат...Извинявам се за отклонението.
А по темата-другите момичета са дали на авторката ценни съвети и би било най-добре да се придържа към тях.

# 34
  • Мнения: 253
игнорирай ги, тъкмо ще видиш дали си е заслужавало

# 35
  • Мнения: 4 418
игнорирай ги, тъкмо ще видиш дали си е заслужавало

Как ще види, ако ги игнорираLaughing

Общи условия

Активация на акаунт