Теста ми вече е силно положителен ,но имам леко зацапване.

  • 2 178
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • В красивите ми сбъднати мечти!
  • Мнения: 160
Зацапването спря слава Богу.
vvenkova, точно това съм намислила да правя през почивните дни-разходки, шопинг,излизане с приятели и все такива приятни и разсейващи ме неща.
Малкият ми бандит ще го пратя малко на бабин дом ,а ние с мъжа ми ще се отдадем на живот.

# 16
  • Мнения: 307
Така те искам, мацко!  newsm10

# 17
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Зацапването спря слава Богу.
vvenkova, точно това съм намислила да правя през почивните дни-разходки, шопинг,излизане с приятели и все такива приятни и разсейващи ме неща.
Малкият ми бандит ще го пратя малко на бабин дом ,а ние с мъжа ми ще се отдадем на живот.
....по-хубаво от това не можеш да направиш!!!!!!!  Дано успееш да си освободиш съзнанието от неприятни мисли и да се насладиш на всичко хубаво около теб!

# 18
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
при мен беше по същият начин. зацапване имаше за около 2 дни но хапчета не ми дадоха защото не видяха плоден сак. но при мен сърце не трае и на следващият ден отидох при друг лекар - имах 5 дена закъснение - той видя плоден сак и нищо повече - ама има ли нещо в него , няма ли - нищо друго не се знаеше, но веднага ми даде Дуфастон 2х1и но шпа 3х1 и до сега ги пия и ще ги пия до края на 12 г.с. на 12 ден от закъснението при вторият лекър ридяхме и точица.
според мен не зависи от този който е зад апарата основно а и от самият апарат. първият лекар при който ходих е един от най добрите в пловдив но явно техниката в частният му кабинет не е перфектна. вторият лекар е в МЦ Торакс а там техниката е без грешка.

надявам се всичко при теб да е наред и най важното е да си нстроена позитивно и  да вярваш че всичко ще бъде наред .
повечко почивки до следващият преглед.
успех.

# 19
  • Мнения: 1 756
съвсен нормално е а може и да става въпрос за цветна бременност newsm78

# 20
  • тук-там
  • Мнения: 5 606
И аз имах такова зацапване, ама както можеш да видиш, резултатът е налице  Wink. Успех и споко!

# 21
  • Мнения: 747
Maрта, по книгите пише, че 20-25% от жените получават такова зацапване!
Но поне Но-шпа-то си го пий!
Стискам палци!

Общи условия

Активация на акаунт