Марки детски храни!

  • 15 881
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 885
Здравейте,
Постарала съм се да изброя максимално марките детски храни, които съм срещала.
Не става дума само за БГ, а за цял свят - все пак тук пишат мами и от чужбина.
Интересува ме кои марки използвате при храненето на вашите деца - няма значение дали става дума за АМ, каши, пюрета, сокове, чайове.
Имате избор от 33 опции Wink Примерно: Hipp+Nestle+Alete+Ганчев.
Благодаря предварително на всички мами! Hug
Поздрави
Нем

Последна редакция: пт, 10 мар 2006, 00:55 от Vivi

# 1
  • Мнения: 3 042
Марките, който съм използвала, а и още ползвам при храненето на моя капризен син са:Hipp   Nestle Hamе  Gerber  Semper Bebivita Humana   Milupa   Friesland   Ганчев   Слънчо   Ovko .
По - рядко съм ползвала продукти на Plasmon  Ам - Ам  Bebi .

   

# 2
  • Мнения: 5 790
Нестле - някои каши яде, Хумана - също кашите, Фризо, Хаме - плодовите пюрета. Местните и зеленчуковите - купени отказва, затова готвя.

# 3
  • Мнения: 27 524
Нем,гласувах за 4,но има още една мноооого голяма верига с най-различни бебешки продукти,аз нея я ползвам основно - Danone  Peace

# 4
  • Мнения: 46 477
ХИПП, Нестле, Нутриция, Ам-Ам, Ганчев и Плазмон.
От всички съм доволна  Peace

# 5
  • Мнения: 3 537
Gerber, Humana,  Слънчо , Ам - Ам , Hamе, Плазмон рядко. Wink

# 6
  • Мнения: 2 885
Нем,гласувах за 4,но има още една мноооого голяма верига с най-различни бебешки продукти,аз нея я ползвам основно - Danone  Peace

Мацко, напиши ми какво на Danone ползваш и ми прати линкчета, плс. newsm57

От статистическите данни, които съм преглеждала, гледах да обхвана максимален брой брандове - най-вече за Европа, Русия и САЩ.
Ако има някоя друга марка, която използвате и липсва в анкетата - пишете ми, като добавите и линк. Hug
Благодаря!

# 7
  • Мнения: 27 524
http://www.bledina.com/fr/repas/moment_conso.php

Но е на френски... Embarassed

Аз ползвам техните и на Нутрисия зеленчукови и плодови пюрета,страхотни са,много повече ми (му) допадат от Хип.От няколко дни пие само техните готови млека - с моркови,или с ориз и ванилия,та Аптамилът е потънал  девета глуха,но нали пак си е АМ...не се притеснявам.Имат и сокове и манджи,абе всичко за бебе,което ти дойде на ума,ама още не ни е дошло времето за тях.Добри са  Peace

# 8
  • Мнения: 3 356
Беби Вита,хаме,Гербер,Ганчев,Овко,Ам-ам,Фризо,Блевит,Беби

# 9
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Хумана, Милупа, Семпер, Гербер, Ганчев, Хип

# 10
  • Мнения: 7 803
нестле, бебивита, хип, алете, милупа
миласан го няма в списъка

# 11
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Купувах само Хип. От няколко месеца взимам и от плодовите на гербер и семпер Peace

# 12
  • Мнения: 292
Беболин също много харесва продуктите на Bledina и най-много Bledicrème иначе ползваме и Nestle i Milupa  Grinning

# 13
  • Мнения: 5 299
Нестле, Гербер, Хип, Милупа, Плазмон, сигурна са доста пове4е, но за тези се сещам вмомента Wink

# 14
  • Мнения: 2 885
Беболин също много харесва продуктите на Bledina и най-много Bledicrème иначе ползваме и Nestle i Milupa  Grinning

Ще Ви помоля с Блонди да гласувате за Bledina Praynig

Общи условия

Активация на акаунт