~*~*~*~*~ МАРКИ ДЕТСКИ ХРАНИ! ~*~*~*~*~ Moля, гласувайте!

  • 6 830
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Hipp -пюрета и каши, Хаме - плодовите каши в бурканчета,
Милупа, Хумана - кашите, Хелло - плодовите предимно манго и кайсия.
Соковете на Пасифик, че моята прясно изцеден сок не признава.

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 208
Каши на Hipp, Bebi, Humana, пюрета Ганчев, Ovko и напоследък едни нови които открих Univer. Чайчета на Hipp. Сокчета прясно изцедени.

# 32
  • Мнения: 1 878
И с баткото и сега сме почитатели на ХИПа във всичките му разновидности - пюрета, каши, сокчета.... Crazy

# 33
  • Мнения: 180
Купувам изключително Хип-плодови,зеленчукови,месни.Наскоро пробвахме Хаме,май й хареса.Каши те са Фризокрем,Хумана,но без мляко,защото прибавям кърма.Сокчетата правя аз,от плодове собствено производство  chef

# 34
  • Мнения: 11 543
Пюрета Нестле, Ганчев-без особен интерес,чай Хип,каша Слънчо-без интерес.Но тъй като  предимно кърмя все още не съм започнала да купувам усилено.Жалкото е че живеем в малък град и половината марки не съм и ги чувала дори. Weary

# 35
  • Мнения: 3 810
Жалкото е че живеем в малък град и половината марки не съм и ги чувала дори. Weary
Confused Аз съм ги чувала от форума, обаче по магазините в града- не са!
 Е, това е да си от провинцията!!!
Така че ползвам Ганчев, Ам-Ам и Хип. Взех и каша Беби, макарче още не съм я ползвала.

# 36
  • Мнения: 2 885
Жалкото е че живеем в малък град и половината марки не съм и ги чувала дори. Weary
Confused Аз съм ги чувала от форума, обаче по магазините в града- не са!
 Е, това е да си от провинцията!!!
Така че ползвам Ганчев, Ам-Ам и Хип. Взех и каша Беби, макарче още не съм я ползвала.

Айде, айде...кви са тези изказвания...
Повечето марки се продават само в САЩ или в Европа /тук пишат мами от чужбина/,
но идея си нямате колко голямо разнообразие имаме тук в БГ!  newsm10

# 37
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
Купувам на Hipp,  Sunval,много харесваме и тези на  Alnatura и Bioland.Виждам, че ги няма в списъка.Най - много купувам от тях и тези на  hipp.
От време на време  Bebevita i Baby dream.

# 38
  • Мнения: 2 768
На моята дъщеря най и допадат продуктите на Alete - плодови, зеленчукови, месни, каши, кремове, йогурт, абе всичко! Когато сме извън града купувам само от тази марка, има ястия и до 18м.

# 39
  • Мнения: 310
Хип давах в началото като захранвах. Сега давам Семпер от време на време. Но не видях Блевит, а каши давам основно само от тях

# 40
  • Мнения: 3 810
Айде, айде...кви са тези изказвания...
Повечето марки се продават само в САЩ или в Европа /тук пишат мами от чужбина/,
но идея си нямате колко голямо разнообразие имаме тук в БГ!  newsm10
Мила, заповядай в Добрич и питай за Семпер например. Отгатни как ще те изгледат!

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 380
засега само Хип

# 42
  • Мнения: 175
Не сме се захранили напълно, и засега малко неща купуваме - само пюрета. И то от време на време, защото марката храна, която дъщеря ми предпочита е "Мамина Домашно Приготвена Вкуснотия"  Laughing

# 43
  • София
  • Мнения: 2 164
Пюрета - Хипп и Сънвал.
Каши - Нестле и Беби.

# 44
  • Мнения: 2 885
До мамите гласували за пюретата с марка JA! и Impress - моля Ви, пишете ми на лична! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт