За бъдещите майки

  • 1 231
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 307
Не, че откривам топлата вода, но това ми се вижда интересно!

# 1
  • Мнения: 6 164
Много  хубаво, да, само не разбирам защо е до 27-ма седмица.  newsm78 Sad

# 2
  • Мнения: 307
Този сайт е от списание "Мама" и за съжаление открих само до 27-ма седмица.

# 3
  • Мнения: 554
Този линк е страхотен, чета го откакто съм бременна! Ако мога да си намеря отнякъде точно този брой на списание Мама (мисля че там е до 40-та седмица) с удоволствие бих си го купила.  Simple Smile

# 4
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Защо е само до 27 седмица?Таман ми стана интересно и....

# 5
  • Мнения: 307
Защо е само до 27 седмица?

Предполагам, че има някаква грешка в страницата. Тук ги има всички седмици, но ... на английски.

# 6
Като за бъдеща майка, статията много ми хареса. Но мъжът ми се зарадва още повече! Joy

# 7
  • Мнения: 601
  Всичко най-подробно си изчетох,много е интересно
   и като че ли темата никога няма да ми омръзне Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 39 673
Може да не са си довършили сайта.
На мен някъде в 8ма седмица ми потвърдиха бременността. Гинекола ми направи снимка на видеозона, която бъдещия татко си лепнал на десктопа Simple Smile

# 9
  • Мнения: 379
Сайта е много интересен,зачиташ се и изведнъш край само до 27 г.с.  newsm12, явно не е довършен.

# 10
  • Мнения: 307
http://www.pregnancy.org/pregnancy/fetaldevelopment3.php

Последна редакция: пт, 10 мар 2006, 12:50 от Mimi_baby

# 11
  • Мнения: 307
Още нещо за развитието на бебето до 9-ти месец тук

# 12
  • София
  • Мнения: 277

хора, нямам думи да ви благодаря!!!  bouquet аз от два дена съм във форумите и направо имам чувството, че толкова вече знам...а тези снимки на бебоците вътре ми разбиха фантазиите направо...по-скоро ми ИЗГРАДИХА фантазиите...между другото какво знаете за 3D ехографа ...къде има такива екстри и колко струва да си видиш бебо....

# 13
  • Мнения: 9
Всичко което видях тук страшно ми хареса Peace Когато се прибере нашия татко първото нещо което направя е да пу покажа всичко

# 14
  • Мнения: 5 312
Много интересно.
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт