Graco кошарки

  • 797
  • 4
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 44
Здравейте мили мами,

Започвам темата за кошарките на Graco , тъй като аз самата не успях да намеря нужната информация, при "ровене" по български сайтове. В много онлайн магазини предлагат кошарки на тази фирма в най-различни вариации като цени и модели, но за съжаление никъде няма шоурум , където въпросните могат да се видят наживо.
Ще се радвам , ако в темата се включат майки използвали тези кошари и споделят от "първа ръка" какви са техните впечатления. Подходящи ли са за използване като нормална , непреносима кошара, за новородено бебе, лесно ли може да се намери допълнителен матрак въпреки размерите им ( повечето за с размери 104/73/91)?  bouquet Hug

Последна редакция: пн, 09 фев 2015, 16:55 от Danushka Von Niccolova

# 1
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Аз имах такава, но преди 4 години и тогава намирането на матрак беше почти невъзможно.
(така и не купихме, защото щерката не искаше въобще да спи в нея, но това е друг въпрос)
Имай предвид, че дадените размери са външни. Самият матрак трябва да е 90/60 (или 95/60 не помня точно)

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 44
Матрак намерих в MOTHERCARE , но още не знам дали си заслужава самата кошара. В Канада и САЩ виждам , че са много харесвани и предпочитани. Имам стандартна кошара 60/120 от баткото, но на нищо не прилича вече и искам да взема нещо, в което бебето ще спи, и няма да е само в една стая, а ще мога да го местя.

# 3
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Грако е много популярна марка в САЩ.
Общите ми впечатления за моята са, че беше здрава, стабилна и удобна.
Ако си от София, Ново Бебе и Пакостник продават Грако и имат физически магазини. Би трябвало да имат налични.  Thinking

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 44
Грако е много популярна марка в САЩ.
Общите ми впечатления за моята са, че беше здрава, стабилна и удобна.
Ако си от София, Ново Бебе и Пакостник продават Грако и имат физически магазини. Би трябвало да имат налични.  Thinking

Нямат за съжаление. Къде ли не звънях и не ходих, но никъде ги няма. Скъпи били и затова не се ангажират да ги имат в наличност по магазините.

Общи условия

Активация на акаунт