Ш-н за матиране на руса коса

  • 5 936
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 730
Кво става бе Бейби,имаш ли наблюдения вече,че ще се изприщя Crazy и с каква боя се боядисваш и трайна ли е тя,защото аз се боядисвам с Palette,верно цвета става супер русо със сивкав оттенък,но не ми харесва това,че след 2-3 къпанета и сивото си е отишло Cry,та ако се боядисваш със сивкава и ТРАЙНА боя сподели каква марка е и колко горе-долу трае,ще бъда благодарна Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 5 299
Съжалявам, че се отплеснах Blush
Ми 4есно казано не виждам кой знае какъв ефект, ама и само 1 път съм ползвала ш-на.
Кво става бе Бейби,имаш ли наблюдения вече,че ще се изприщя Crazy и с каква боя се боядисваш и трайна ли е тя,защото аз се боядисвам с Palette,верно цвета става супер русо със сивкав оттенък,но не ми харесва това,че след 2-3 къпанета и сивото си е отишло Cry,та ако се боядисваш със сивкава и ТРАЙНА боя сподели каква марка е и колко горе-долу трае,ще бъда благодарна Heart Eyes
И аз се боядисвам със същата боя Flutter, и като ми избият корените - жълтеят кофти, но така е с русата коса. иска много подържане Laughing Все пак се надявам, че ще има поне някъв малък ефект от този шампоан, като си слагах малко се шашнах, защото е едно тъмно лилаво(като мастило), имах чувството 4е няма да се измие от ръцетет ми Wink

# 32
  • Мнения: 730

Ми 4есно казано не виждам кой знае какъв ефект, ама и само 1 път съм ползвала ш-на.



Жалко,тъкмо се настроих,че ще има ефекта УАУ Laughing,значи трябва боята да сменя Crazy

# 33
  • Мнения: 5 299

Ми 4есно казано не виждам кой знае какъв ефект, ама и само 1 път съм ползвала ш-на.



Жалко,тъкмо се настроих,че ще има ефекта УАУ Laughing,значи трябва боята да сменя Crazy
Абе да ти кажа, като се измих - усетих, че доста ми се поизсуши косата, след като си сложих и маска за коса - после усещането беше все едно съм се боядисвала(косъма един таккъв като здрав), което е добре, но нищо чудно и да изтощава този шампоан newsm78 След още някое и друго измиване - ще се уверя предполагам.

# 34
  • Мнения: 577
Аз ползвам на Престиж и съм доволна,но сега си мисля за новите на сънсилк,някой олзвал ли ги е?

# 35
  • Мнения: 3 537
А този на Прастиж колко струва,може да пробвам,че и на мен около корените и бретона все ми жълтее.А на Лонда трудно се намира.
За Сънсилк и аз се интересувам,някой пробвал ли го е до сега?

# 36
  • Мнения: 2 097
Аз сега съм си взела такъв шампоан на Лакме-идигово син е и не мога да преценя някакъв светкавичен ефект, макар,че не жълтее като преди чак .... и на мен усещанията ми са,че някак изсушава косата и я прави твърда и като въже някак си .......... ooooh! мале супер реклама му направих Blush .......както и да е според мен ефект има, но трябва редовна употреба

Общи условия

Активация на акаунт