Любов във въздуха витае, ЮНСКО бебе във корема весело играе. - тема 8

  • 26 693
  • 726
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 540
Elle   bouquet за новата тема....
Сега само се записвам и отново,както при всяка нова тема,пожелавам само хубави новини и много усмивки

# 31
  • Мнения: 1 700
момичета видях че в другата отчетна на Майските мами вече има родено момченце.много хубаво  Heart Eyes и реших да ви дам линк към темата ,където Витаминка обяснява как се къпе бебе има и клипче.може да ви бъде интересно  Peace http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=823534.480;topicrefid=20

# 32
  • Мнения: 636
еее  страхотна новина малко раничко но да е живо и здраво и аз ги следя от време на време , но скоро не съм

# 33
  • Мнения: 173
 #Crazy #Crazy #Crazy Най-накрая ви изчетох. Бях на 20та страничка от предната тема, ама имах много изпити и пиша само във фейса, че по-бързо ... обаче ми залипсва и темичката ни.

Прекрасна червена темичка.  Heart Eyes

Да споделя мнение за раждането, което сте обсъждали в предната темичка. Една лекарка с много голям опит в аг-практиката ни каза веднъж - "Секциото и баба ми може да го направи, схемата е ясна, прави се по един и същи начин всеки път, но да водиш нормално раждане - това вече не е за всеки, всяко нормално раждане е различно" Та много ми допадна това, въпреки че аз съм ЗА нормалното раждане ... казаното от нея си е самата истина.
А иначе съм била свидетел и на 2та вида много пъти. Момичета, природата си знае работата, не избирайте операция пред природа Simple Smile Преди да го видя с очите си, бях за секциото, сега вече не.


Добре дошли на новите мамчета.   bouquet  bouquet  bouquet


Влизайте в групичката във фейса, че там става голям купон  Party

# 34
  • Мнения: 519
Как да се включа във фейса? ?

# 35
  • Мнения: 173
Пиши ЛС на *Sladkishka*, тя ще те включи

# 36
  • София
  • Мнения: 5 193
Мерси за новата тема  bouquet

# 37
  • Мнения: 161
Мале момичета какво сте направили изпуснах ви само за 2 дни,а днес влизам и гледам имате 99+ нови съобщения и нова темичка  #Crazy ,а и във фейса гледам има 100 нови поста и 1000 коментара към тях и направо  #Crazy днес цял ден чета ли чета и пак не мога да смогна да изчета всичко  Confused Е,кажете ми как да свърша някаква друга работа,като знам колко много имам да наваксвам за да ви прочета и ме гложди да не пропусна някоя клюка  Rolling Eyes Аз чета и пиша и на двете места  Rolling Eyes И двете си имат предимства и недостатъци - във фейса комуникацията е по бърза,но едновременно се пускат по няколко поста и малко ми е трудно докато смогна къде какво се пише(защото не искам да пропусна нищо  Rolling Eyes ),но пък е много забавно и има снимчици  Rolling Eyes ,тук пък ми харесва това,че постовете са подредени и дори да не смогна някой ден да вляза после спокойно си прочитам всичко и нищо не пропускам,а и все пак да не забравям,че и от тук започна всичко и си има сантиментална стойност,та затова не пропускам и тук да си ви чета редовно  Wink Та така по този въпрос  Grinning
Ellle отново си направила една страхотна темичка  Hug Радвам се за добрите новини за бебка и най-вече,че вече окончателно са ти потвърдили,че дудката си е там  Hug И аз утре сутринта съм на преглед и се надявам също като на теб,да нямам промяна и все още да сме си принцеска  Rolling Eyes Вече нямам търпение  Grinning
Eudaimonia страхотно раждане си описала  Grinning Как ми се иска и на мен така да ми протече раждането  Whistling А,относно фотосесията и аз обмислям да си направя,ама някъде в 7 месец,та да се пъча хубаво на снимките  Laughing
ketity123 добре дошла при нас и честита ти двойна радост  Wink
elis321 и Nadia_Stefanova добре дошли и много положителни емоции ви пожелавам  Wink
piletta_ няма да ти кажа как ме разсмя със сълзи направо с тази уникална рецепта за леща  Joy  Joy Joy ММ ме пита какво става,а аз се опитвам да му разкажа,ама ми става още по смешно и нищо не можах да му обесня  Laughing
Имаше и други неща дето исках да пиша,ама за сега толкова,че имам и във фейса да наваксвам  Rolling Eyes Утре след прегледа се надявам да имам повече време и да пиша повече  Wink Сега ви пожелавам спокойна нощ  Hug
П.С. shinzou така ли  Simple Smile От 2 дни и тях не съм чела и съм изпуснала  Rolling Eyes Утре ще ги прочета и тях  Simple Smile Надявам се,че всичко е наред както с майката така и с бебчето.Пожелавам им много щастие  Wink

# 38
  • Мнения: 519
Момичета, да Ви попитам..... Вие боядисвате ли и подстригвате ли си косите....суеверни ли сте???

# 39
  • Варна
  • Мнения: 74
Момичета, да Ви попитам..... Вие боядисвате ли и подстригвате ли си косите....суеверни ли сте???


Ами аз лично не се боядисвам, тъй като още преди да забременея спрях-оставих естествения си цвят,а относно постригването досега не съм,но тези дни мисля да го направя....първоначално бях прочела,че не е хубаво и тъй като съм малко суеверна се спиран,но....това са глупости,особено след като прочетох "защо не трябвало...",а именно, че ще отрежеш "пишката" на момчето - пълни глупости....,даже като го прочетох се шегувах,че отивам към салона(тъй като така или иначе винаги съм искала момиченце) Simple Smile

Тъй,че давай смело....

# 40
  • Мнения: 636
Не съм суеверна вече казах , боядисвам се  и се подстригвам всеки месец почти а док. каза , че бебо бил прекалено надарен мислех , че се майтапи ама той наистина си говорел , така че не съм му отрязала пишлето.  На мнение съм , че ако се запусна съвсем ще се депресирам освен от качените килограми да ходя и рошава , даже мога да кажа , че полагам повече грижи за външния си вид сега за да си вдигна самочувствието . Grinning

# 41
  • Мнения: 519
 Naughty Laughing не исках да излезе така , че изглежда че не обръщам внимание на външния си вид...бих казала че прекалено съм суетна....просто ми стана интересно за  мнението Ви....иначе аз се и боядисвам и подстригвам...иначе какви жени ще сме???

# 42
  • Мнения: 519
А и аз няма как да не се боядисвам....от първото ми раждане ми останаха бели коси из главата Laughing Joy

# 43
  • athina
  • Мнения: 524
ЧЕСТИТА ДА НИ Е НОВАТА ТЕМИЧКА!!!
Да я напълним само с хубави емоции.
ЕЛЛЕ както винаги страхотно оформление-от къде ти хрумват тези идеи-БРАВО!!!

# 44
  • Мнения: 493
спомням си преди време една разтревожена мадама отиде при фризьорката ми....много тревожна з тото бременна и трябва да се боядисва...ние се спогледахме, казахме й как 9 месеца с баткото съм се боядисвала и нищо му няма да е жив и здрав...само и той се роди рус:)Simple SmileSimple Smile

та така, боядисвам се и се подстригвам, само си спрях кола маската, и минах на тъпата самобръсначка, защото като ми беше мн лошо първите месеци се обръснах и сега не смея да ида де търпя такива огромни болки...а и живот и здраве не бих се опънала първите 2 месеца с прясна рана от цезарово с кола маска...та ще изчакам малко и след това отново на трай бабо за хубост:)

Общи условия

Активация на акаунт