Не си ляга преди 2 4аса а е на 6 месеца

  • 384
  • 9
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 439
Не иска да спи това дете и това е. До 2 4аса я преспивам поне 3 пъти спи по 15 мин и се събужда с рев. Не мине ли 2 4аса не заспива и се буди после към 6-7 4аса, оба4е аз не се наспивам. Какво да я правя?

# 1
  • Мнения: 2 271
Ако спи повечко следобяд-може да е от това.Ако я разигравате преди лягане-също.Ако се претоварва с емоции-отново(нашата буба плаче на сън в такива случаи).
 Иначе моят метод е следния:към 19-20ч я слагам да спи(вече от четири месеца не се приспиваме).В 21ч я будя,но смяната на  памперса и цокането ги правим на тел.светлина.Не и говоря-да не я разсъня.Слагам я да спи,пожелавам приятни сънища и казвам "лека нощ".Правя само това.

# 2
  • Мнения: 46
Може би си е изградило вече такъв режим. Пробвай да направиш така, че по- малко да спи през деня.

# 3
  • Мнения: 1 382
И нашия хубавец прави същите номера  Tired,но поне спи до по-късно.А зълва ми като е била малка е играела нощем до 5-6 часа...лудница

# 4
  • Мнения: 411
И ние заспиваме задължително след 12-1!после може да се пробуди йъм 3..и сутрин най-късно 8 е кукнал!От край време сме си така,но не съм се опитвала да променям нищо newsm78

# 5
  • Мнения: 955
Това е период и мойто голямото правеше така, а сега изморен от яслата си ляга в 22 часа, което си е супер постижение. Мисля, че чак след като тръгна на годинка и три месеца започна да заспива по-рано. Преди това таткото все ме кореше, че не му топя лагерите през деня и имал неизразходена енергия и затова не иска да заспи.

# 6
  • Мнения: 4 392
И моята хич не си пада по сьня. Sad А това е доста изморително за мен. Sad Напоследьк през деня не спи повече от половин-един час .Вечер заспива кьм 22ч,но често и по-кьсно. Sad Но пьк сутрин става около 8.30-9 часа. Допреди 1-2 месеца спеше до 10.30. WinkПоспаланка Laughing

# 7
  • София
  • Мнения: 39 739
Намали по някакъв начин дневния сън.
Винаги когато Дияна спи повечко следобяд заспива много късно вечерта.

# 8
  • Мнения: 388
И двете ми деца до навършване на 1г.,спяха средно по 3ч. на денонощие. smile3514  smile3511smile3514
Ходех като таласъм.
Сутрин продължават да стават към 7ч.,най-късно.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 822
ограничи дневния сън. Има ли вероятност да е от зъбки. Пробвай с хомеопатичното хамомила. НИе сега вадим зъбаците и и давам 5 гранули потенция 9 разтворени  в малко водичка. Преди това поне 30 мин не трябва да е приемало нищо през устата и поне 15 мин след това

Общи условия

Активация на акаунт