Влaдимир или Влaдислaв?

  • 2 954
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 71
Здрaвейте! Достa сa подобни, но все пaк кое ви допaдa повече и зaщо? Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 196
Владимир ми харесва повече,защото на галено може да се казва ,,Миро,,, докато на Владислав - галеното е ,,Слави,,..-не ми харесва.. Е освен ,,Владо,, и на двете имена.. на галено..

# 2
  • Мнения: 1 786
Владислав , и не е задължително галеното да е Владо, може и Влади . Ако ще му викат на галено Миро или Слави  се обезсмисля кръщаването с различно от тези имена .

# 3
  • Мнения: 1 196
То в къщи хубаво ще му викат Владо, ама приятелите и познатите не можеш да ги задължиш да му казват така...Познавам Владимир - на който му викат ,,Миро,,...

# 4
  • Мнения: 911
Владислав ...  Simple Smile ...

# 5
  • На изток от Рая
  • Мнения: 1 363
Владимир ми допада повече - съдържа мир, а и значението ми харесва повече. Simple Smile

# 6
  • Мнения: 68
Владимир. Защото разчленявам името на "владея с мир" и това ми харесва. Владислав не ми говори нищо.

# 7
  • Мнения: 71
И aз хaресвaм Влaдимир зaрaди знaчението. Кaто звучене Влaдислaв е някaк по-меко и нежно, но смисъл мaй никaкъв. Оттaм и дилемaтa Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 44 017
Владимир предпочитам.

# 9
  • София
  • Мнения: 189
На мен Владислав ми звучи по -приятно. И значението на името е : да владее в слава, да бъде славен владетел (от славянски).

# 10
  • Мнения: 1 048
 Peace Владислав

# 11
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 534
Владимир

# 12
  • Мнения: 10 874
Владислав ми харесва повече. bouquet

# 13
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
На мен Владимир ми харесва повече.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 250
Владислав ми звучи по-балканско, по-твърдо, Владимир ми звучи по-красиво, по-руско, по-приемащо и другарско... ли, как да кажа... Така че съм за Владимир, но ако вие, родителите, се определяте като силни, твърди хора, Владислав ще отива. И в двата случая докато е дете, ще е Влади  Peace

Общи условия

Активация на акаунт