Откога да започнем миене с бебешки сапун?

  • 2 742
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 642
Отново ви благодаря за отговорите.
И аз харесвам козметиката на Бюбхен.
Ние досега бяхме само на чиста водичка защото кожата й беше много чувствителна, но сега вече ще започваме с измивните средства.

# 31
  • Мнения: 2 381
От раждането ползваме сапун и шампоан, но главичката мием през ден или през два.

# 32
  • Мнения: 1 735
Допреди седмица ползвах само миещото блокче на Sebamed.Страхотно нещо е това. Не съдържа никакъв сапун,не люти на очите на дразни кожата,не я изсушава. thumbsup



Цитат
Вся продукция Себамед BABY  имеет уровень рН 5,5 здоровой кожи, способствующий формированию кислотной мантии кожи, которая выполняет защитную функцию. В состав очищающих средств Себамед входит мягкая тензидная формула, которая в комплексе с растительными экстрактами нежно, не раздражая, очищает кожу ребенка. А такие природные активные ингредиенты, как миндальное масло, аллантоин и пантенол эффективно питают, увлажняют, успокаивают и защищают кожу малыша.

http://medi.ru/doc/30013.htm

П.П: Мъжът ми си натрива в едното око всеки бебешки сапун ,който купуваме и всички лютят,с изключение на Себамедския.

Мале,май звуча като рекламен агент,ама просто съм много доволна.Отделен е въпросът ,че едно такова миещо блокче струва около 4-5 лв.Но не свършва така бързо като сапуните. Wink

# 33
  • Мнения: 3 537
След първия месец някъде започнахме с Нивеа бейби ,до тогава само с водичка:peace:

# 34
  • Мнения: 577
Веднага щом му падна пъпчето започнахме със сапун на Пенатен

# 35
  • Варна
  • Мнения: 4 969
И сапун,и шампоан-от самото раждане.
също

# 36
  • Мнения: 27
Веднага след прибирането ни от родилния дом започнах къпане с шампоан за коса и тяло Бюбхен - всяка вечер без прекъсване правихме цялостно къпане - и така до около десетия месец, следо това цялостното къпане го правихме през 3-4 дни, а сега вече - веднъж седмично. Дупето го мием всяка вечер само с чиста вода, а сапун ползвам само за ръчичките.

# 37
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Слагам ш-н  във водичката за къпане,а сапун използвам само за дупето и то ако се налага при смяната на памперса.

Общи условия

Активация на акаунт