Отговори
# 690
  • Мнения: 55
Здравейте момичета  bouquet
Отдавна не съм писала,но ви чета редовно. Добре дошли на новите мами welcome
Гледам,че доста мъжки майки ще има newsm53. При мен нищо ново за сега...чакам си консултацията в четвъртък и тогава ще дам отчет. Гаденето вече съвсем премина,за което съм много щастлива.Пожелавам ви и на вас да се маха тоя неприятен симптом и да се радваме на бременеенето preggo
Почна ли да ви личи коремчето...при мен вече се забелязва ,но не много Simple Smile

Хубав и усмихнат ден ви желая!!!

# 691
  • Мнения: 804
Бобишaнa, още в петa седмицa яих aнтибиотик зa синузит, зaсегa всичко е нaред. С преднaтa бременност бях дълго нa aнтибиотици през устaтa, после нa венозен в болницa. Около месец беше приемa им. Синa ми се роди жив и здрaв. Еднa инфекция е много по-опaснa зa плодa отколкото aнтибиотикa. Може и до aборт дa се стигне. Зaтовa си пий предписaните лекaрствa по схемa и не си нaмaлявaй дозите, зaщото не действaт  Peace Дa се опрaвяш бързо!

# 692
  • Мнения: 1 037
Аз бях днес на ФМ, всичко е супер,само дето бебето се крие и не се показва, та пол не знам. Laughing
Нисък ми е хемоглобина и еритроцитите и се опитвам да си запиша час за хематолог. Peace
Чакам и резултатите от БХС и това е. На 01.04 съм пак и тогава се надявам вече да ми вземат цитонамазка и да ми погледнат шийката, че малко се притеснявам. Confused

# 693
  • Мнения: 4
Някой ще сподели ли къде мисли да ражда и при кой лекар,ако вече мислите? Simple Smile

Аз мисля пак в Шейново. Първия път родих без екип, падна ми се Др Гагова; останах очарована от нея, страхотна е. Сега искам да съм сигурна че ще ме изражда пак тя и смятам да е този път с избор на екип.
Вече ходя при нея на прегледи в болницата, паралелно с ЖК по ЗК в поликлиниката.

# 694
  • Мнения: 4
Момичета, някой пил ли е противоалергични капки или сиропи? От една седмица ме мъчи суха кашлица, без температура или др., дори и през нощта...

# 695
  • Мнения: 37
Здравейте момичета!Аз съм в 14 г.с,обаче все още ми се гади когато съм гладна.Даже сега пия но-шпа и папаверин че ме боля ниско долу вляво и от тях ми се гади...особено сутрин като ги пия защото трябва да ги пия 3 пъти на ден 1 седмица Sad
А някой от вас мисли ли да ражда в Плевен?

# 696
  • София
  • Мнения: 104
Аз живот и здраве съм пак в Щерев, пак при д-р Коновалова.

# 697
  • Мнения: 2
Здравейте момичета  Simple Smile да се запиша и аз в темата Simple Smile 15 г.с. съм с първо бебче и живея в София. Терминът ми е 03.09

Много съм нова и "боса" и тук, и с форумите като цяло, та моля да сте снизходителни и да ми простите, ако направя някой неволен гаф newsm53

Чета ви с интерес и пожелавам на всички щастливо и безпроблемно бременеене!

# 698
  • Мнения: 39
Здравейте, добре дошли на новите момичета. При мен ФМ беше в петък и ще си имаме момиченце. Таткото е много щастлив, защото искаше още една дъщеря. Казахме й на бъдещата кака - прие го много емоционално. Сега е една грижовна и внимателна и разказва на всички, че ще си има сестричка. В събота ще си взема изследванията от биохимичния скриниг и ще се видя с генетик във Фемина. Прегръщам ви и пожелавам спокойна вечер

# 699
  • Мнения: 49
Здравейте и от мен - Плами от Варна, бременна в 14 седмица, с термин на 14 септември. И с още пресни спомени от предната бременност... имам си момиченце на 9 месеца, което тепърва прави опити да върви, хич не му се спи и прави по 100 бели в минута Simple Smile Бременността засега върви изключително спокойно и времето минава доста неусетно.

# 700
  • Мнения: 157
Добре дошли на новите майчета  Hug Лека и спокойна бременност!
Така ви се радвам на всички на положителните емоции от прегледите Simple Smile
В четвъртък е моя ред и се надявам всичко да е наред.

# 701
  • София
  • Мнения: 104
Здравейте и от мен - Плами от Варна, бременна в 14 седмица, с термин на 14 септември. И с още пресни спомени от предната бременност... имам си момиченце на 9 месеца, което тепърва прави опити да върви, хич не му се спи и прави по 100 бели в минута Simple Smile Бременността засега върви изключително спокойно и времето минава доста неусетно.
Поздравления за смелостта и добре дошла. Моят е фурия от момента на прохождането и още не се е кротнал(2г. и 6м.), което леко ме тревожи, представям си с новородено и проходило ... ама важното е да сме живи и здрави Simple Smile

# 702
  • Мнения: X
Добро утро!
Заповядайте в новата тема   Hug Peace

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=833586.0;topicrefid=19

Общи условия

Активация на акаунт