Колко често се чувате с родителите си?

  • 15 168
  • 188
  •   1
Отговори
  • Мнения: 84
Здравейте, знам че вече има такава тема,но колкото повече мнения,толкова по-добре  Wink  Въпроса ми е колко често се чувате с родителите си? А мъжете ви? Майка ми ми се сърди ако не и звънна поне един път на ден, че и по 2 пъти иска... Не че ми тежи,ама в един момент просто ми дотежава да търся теми на разговор  Rolling Eyes Ама тя си е една такава, от най-малкото нещо се сърди и изобщооо... само създава напрежение  ooooh!  Както и да е, оправия няма, въпреки че сме в един град и се виждаме често, иска и да се чуваме...  newsm12  А мъжете ви колко често се чуват с техните? Моя поне през ден,ако не и всеки ден, което честно казано малко ме дразни...мъж на 30 и кусур години какво толкова има да обсъжда през ден...  Rolling Eyes Ноо, това е положението, кажете ми при вас как е, вие и мъжете ви колко често се чувате?

# 1
  • Мнения: 23
За какво толкова си говорите всеки ден?

# 2
  • Мнения: 84
Ами то за какво може да си говорим... обсъждаме на кой как му е минал деня, такива работи. Той разговора е на по-дълъг от 5 мин, ама все пак...

# 3
  • София
  • Мнения: 19 143
Понякога цял ден не съм се чувала с мъжа си и детето, та какво остава за нашите - хора на по 80 години.
Мъжът ми е на периоди, ако се скараме или го заболи нещо, зачестяват разговорите с мама и сестра му  Mr. Green иначе май не ги търси много, но може и да се крие от мен.
Чуждо ми е всекидневното нищене не подробности и подробните описания коя колежка/колега какво казали

# 4
  • Мнения: 6 871
Веднъж на около 2 седмици. Понякога и всяка седмица.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 308
С баща ми я се чуем веднъж в месеца я не... и то по работа нещо.
С майка ми пред ден , два... на третия тя ми звъни за 5 мин Simple Smile
Моя мъж се чува с майка си веднъж на седмица, две...
а с баща си три пъти в годината (в Испания е)

# 6
  • Мнения: 23
Какво цял ден, аз се чувам с моя мъж на два дни веднъж. Защо не и намекнеш на майка ти? Мен също ме тормозят телефонните разговори, но специално родителите ми- аз ги търся. Но определено не си звъним всеки ден, на три-четири дена примерно...

# 7
  • София
  • Мнения: 964
Чувам се всеки ден с майка ми,понякога по 2-3 пъти на ден,ако има повод.Не всеки ден има какво определно да си кажем,но достатъчно "какво правиш,как си"...в никакъв случай не ми тежи.Ние също сме в един град и се виждаме 1-2 пъти седмично,но за околополовин-един час Peace

# 8
  • Пазарджик
  • Мнения: 536
С майка ми, ако не я видя, задължително звъня всеки ден. Само да видя как е, добре ли е, има ли нужда от нещо.
Моя мъж не знам колко звъни на техните, негова си работа.

# 9
  • Мнения: 3 228
Аз се чувам с родителите си през ден, понякога и всеки ден, а събота и/или неделя обикновено се виждаме за известно време. говорим си основно за детето, какво е готвила майка ми, две три думи за работата/тяхната и моята/.
И моя мъж не знам колко звъни на техните - да звъни колкото си иска, това не е моя работа.
Преди време нашите/особено майка ми/ ми бяха сърдити, докато се опитвах да ги отуча да ми звънят в работно време без сериозна причина, но мисля, че свикнаха. Аз се чувам с тях докато съм на работа, звъня им когато имам възможност

# 10
  • Мнения: 843
С майка ми се чуваме всеки ден поне по 1 път. Понякога и по 2. Зависи коя колко е заета и дали има нещо спешно и неотложно.
С баща ми- само при нужда. Той не обича да говори по телефона.
ММ също се чува с техните всеки ден. Майка му също му се сърди, ако не се чуят през деня. Ами пенсионер човек, време много  Simple Smile

# 11
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 237
Веднъж в седмицата се чуваме и с моите родители и със свекърите.

# 12
  • Мнения: 25 447
Не че ми тежи,ама в един момент просто ми дотежава да търся теми на разговор  Rolling Eyes
...мъж на 30 и кусур години какво толкова има да обсъжда през ден...  Rolling Eyes

Умрели майките ви да си обсъждат с вас...  Laughing
Искат просто да ви чуят - че сте добре, че сте живи и здрави, че нямате проблеми... Толкоз.
Останалото бърборене е колкото да си намерят повод да ви звъннат, ако няма основателна причина, разбира се.
Ако не искате да ви досаждат, звънете вие. "Как си майко, какво правиш? Аз съм добре, всичко ми е наред, звъня ти набързо, че имам работа и може да не ми остане време... Хайде, чао, че ще закъснея..."

# 13
  • Мнения: 843
Как' Сийка, напълно съм съгласна с теб.

# 14
  • При семейството си
  • Мнения: 6 507
Докато майка беше жива: и аз живеех сама, поне по 1 път на ден (вечер), но в повечето случаи имаше 1 обаждане и през деня (живеехме в един град); после вече женена – почти същото (отново в един град); когато живеехме в чужбина – 1 път на ден; когато се разболя – до 3 пъти на ден + задължително 1 виждане уикенда. Сега, ужасно ми липсват тези разговори, «досаждам» на баща ми, понякога и до 3 пъти на ден. Никога не ме е интересувало кой какво си мисли, винаги съм имала теми на разговор с родителите си, особено с майка.  Съпругът ми доста по-рядко – 1 път седмично или на 10 – на дни.

Общи условия

Активация на акаунт