Кои са най-хубавите памперси според вас?

  • 17 164
  • 23
  •   1
Отговори

Анкета

Кои са най-хубавите памперси според вас?

Опции:

* Гласуването приключено: сб, 21 мар 2015, 12:36

  • Мнения: 21
Кажете ми от кои памперси сте най-доволни?

# 1
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Най-съм доволна от класическите пелени на "Памперс". Не съм имала никакви проблеми.  Но все пак това си е до организъм и тип кожа на бебчето. Simple Smile

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 427
И аз отначало давах луди пари за памперси , предимно Libero докато не открих ,чрез форума Babulove на DM.Големите кашони  излизат много на сметка, а самите пемперси са бели, неароматизирани, с ластик на кръста и еластични лепенки. Сега сме на № 5 от Baby smyle . Купувам ги 56 бр за 15 лв. Мисля, че и цената не е без значение за нещо, което се изхвърля много бързо в коша. По- важна според мен е хигиената. Още от новородено педиатърката ми беше препоръчала подмиване с вода и намазване със зехтин преварен на водна баня след всяка смяна на памперса. Вече почти 3 години спазвам това и не съм имала проблем с подсичане , макар,че съм изредила почти всички марки памперси на пазара.

# 3
  • Мнения: 722
За мен са Бейбилов на ДМ.
Почти три години? Махай го тоя памперс, остави само за сън.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 1 427
Чакам да се запролети, че сега много боледува по 1-2 пъти месечно.

# 5
  • Мнения: 4 723
Ползвала съм Памперс, Пуфис, Бейбилъв, Либеро и още няколко марки. Всичките са ок, не съм имала проблеми освен с един пакет на Пуфис, от който гелът оставаше по кожата, ама предполагам, че това е било проблем на пакета. В яслата ползват Либеро.

# 6
  • Мнения: 4 723
Почти три години? Махай го тоя памперс, остави само за сън.

Това ми е любимият съвет - винаги ще се намери някой, който да го даде дори темата да не е за това  Laughing

# 7
  • Мнения: 722
Знам, че не е най-лесното нещо на света да го махнеш, повярвай ми.
Но на здраво тригодишно дете не му трябва памперс.

# 8
  • Prague Czech Republic
  • Мнения: 897
Харесват ми на Памперс че са тънки но...... когато малкия ака и се цапа?
на ДМ тънки ли са? пелените?

# 9
  • Мнения: 722
Достатъчно тънки, за да не ходи разкрачено детето и достатъчно дебели, за да не пускат. И нямат такъв досаден смрадлив гел, а са пълни не знам с какво, с нещо хартиено ли? На мен много ми харесват /вече слагам само при сън де/.

# 10
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 034
/вече слагам само при сън де/.
Е,не се и съмняваме..  Whistling
Та, по темата- най-хубавите за мен са Еви Бейби.  Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 196
Използваме предимно Памперс и Пуфис. Купувала съм Либеро и половината пропускаха и детето беше мокро, а съм ги сменяла често. На каква цена излизат ДМ-ските?

# 12
  • Мнения: 4 723
Знам, че не е най-лесното нещо на света да го махнеш, повярвай ми.
Но на здраво тригодишно дете не му трябва памперс.


От два месеца уча моето дете на гърне, но няма кой знае какъв ефект. Като го сложа на гърнето, обикновено пишка. Никога обаче не си казва сам, но когато тогава. Родата в БГ е скандализирана как може детето да е още с памперс и биберон  ooooh!

Ама да не разводнявам темата.

# 13
  • Мнения: 722
/вече слагам само при сън де/.
Е,не се и съмняваме..  Whistling
Ами ако искаш се съмнявай. Аз не се гордея с факта, че почти четири годишно дете спи с памперс.
Махнах дневния на три години и два-три месеца. Липса на контрол на мускулатурата и на осъзнаване. Това лято ще се опитам да махна и памперса за сън. Става дума за болно дете.

# 14
  • Prague Czech Republic
  • Мнения: 897
/вече слагам само при сън де/.
Е,не се и съмняваме..  Whistling
Ами ако искаш се съмнявай. Аз не се гордея с факта, че почти четири годишно дете спи с памперс.
Махнах дневния на три години и два-три месеца. Липса на контрол на мускулатурата и на осъзнаване. Това лято ще се опитам да махна и памперса за сън. Става дума за болно дете.



Няма защо да се притесняваш) Моя племенник до 10.г слагаше памперса си сам  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт