преграда на ТСМ за стълби

  • 1 094
  • 8
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Някой ползвал ли я е?Лесно ли се отваря,защото имам едни бръкливи пръстета дето всичко успяват да отворят?Някой знае ли дали още я има в ТСМ склада в Младост 2?

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 884
ПОлзвам такава и съм много доволна, синът ми вече е на 2,8 г. и още не може да я отвори. Това е най-полезната ми покупка.
Гледах, че я има в ТСМ на Красна Поляна (на бул. Възкресение) преди седмица.
Ние я купихме за около 40 лв. преди 1,6 г.

# 2
  • Мнения: 10 758
И аз ползвам такава, много съм доволна.Понякога и на мен ми е трудно да я отворя, па камо ли за децата.Освен това, тя се и заключва.Незнам дали я има в склада в Младост, аз я взех от магазина на Лагера за 30 и няколко лева.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Като съм патка заспала ще трябва да ходя до там.Миналият месец ги гледах бяха по 19лв там и мислех,че няма да ми трябва.Ние живееме в къща на 2 етажа,ние сме на горния,баба ми е на долния.Малката стана изведнъж много смела и иска да слиза по стълбите при баба си. #Crazy

# 4
  • Мнения: 35 891
в ДаНет има, но са доста по-скъпи http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=77_169&products_id=1963

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
И аз ги видях.Лудост е за същото нещо да дам толкова пари

# 6
  • Мнения: 1 393
И аз ползвам такава за бокса в кухнята и съм супер доволна Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 059
И аз ги гледах вчера при нас (русе) бяха около 20лв и се чудех дали стават но сега от вас разбирам че стават -благодаря Wink

# 8
  • Мнения: 2 534
Чоча , ако не я намериш в склада , да ти кажа , че я продават срещу 4 - РПУ в Лозенец , ти нали там живееш . Да не те подведа , но мисля , че цената е 40 лв.

Общи условия

Активация на акаунт