сваляне на килограми в 8-ми месец

  • 1 891
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 112
незнам аз ли си внушавам или наистина съм свалила 2кг,туко що се претеглих на домашния кантар и той показа 2кг надолу.по-принцип не съм спряла да ям,стоя си предимно в къщи.само хляб не консумирам или поне не с всички храненета.има ли защо да се притеснявам и на някого случвало ли се е?

# 1
  • Мнения: 17
Абсолютно по същия начин и аз свалих 2 кг в 8ми месец, а не спирах да ям. Докторката ми каза, че било нормално.  Peace

# 2
  • Мнения: 112
ами дано да е.защото аз и не съм качила кг-бяха 9кг,ама сега -2 така,че незнам  Hug

# 3
  • Мнения: 11
Здравейте, аз свалих обаче в деветия месец и ми казаха че бебето е готово за раждане.

# 4
  • Мнения: 8 948
Може и грешно да си се претеглила. Не бързай да се притесняваш!

Тегли се всеки път по едно и също време. Най-достоверно е теглото сутрин след тоалетна.  Peace

Електронните кантари често дават отклонения.

Аз към края хич не се и теглих!

# 5
  • Мнения: 112
аз точно сутринта се претеглих на гладно и то с по-плътна пижама,кантара ми не е електронен.преди една седмица показа,че съм качила 1кг и общо станаха 9кг откакто съм забременяла,а днес показа -2кг.

# 6
  • Мнения: 8 948
А механичния кантар слагаш ли го винаги на едно и също място вкъщи като се теглиш?

Не казвам, че е невъзможно   да си свалила наистина. Просто да си сигурна.

Според мен на консултацията най-ясно ще си проличи. Там ти имат точните мерки записани.

Но така или иначе едва ли е повод за притеснение, дори и да си свалила тези 2 кг. Не се притеснявай. Всичко ти е наред!

# 7
  • Мнения: 112
да,на едно и също място е,равно е отдолу,не се притеснявам за мен,а за бебо.дали расте нормално,да не отслабне и то  Rolling Eyes сигурно е тъпо,ама такива работи ми се въртят  Sad

# 8
  • Мнения: 8 948
Абсурд. Не се притеснявай.
Трябва да си гладувала сериозно, за да се отрази на бебето. То си расте, каквото и да се случва с твоето тяло.

# 9
  • Мнения: 112
след 5ия месец имах застой в качването и само ходенето на преглед ме успокояваше,сега май пак ще е така  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт