Бебчо иска само на ръце

  • 2 459
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Всички деца искат да бъдат гушкани, милвани; не знам как става това детенцето да си седи самичко и да се забавлява на тази възраст newsm78 newsm78 Никога не съм оставяла дребния да реве и да се тръшка; има детето нужда от любов, от ласки, не само, когато спи Naughty
Абсолютно съм съгласна с Free Soul
Сега не мога да го задържа за повече от 2 минутки в сута ми; веднага иска да става, да обикаля, пълзи, пипа и прочие;
колкото и да ти е трудно, гушкай го, милвай го, ще дойде време, в което ти ще искаш да го гушкаш, но то няма да ти дава Peace

# 16
при мойта щерка положението е абсолютно същото-само на ръце и то благодарение на свекарвата/добре,че вече не съм при нея/.с таткото сме сами-та положението хич не е розово.опитвам се да вземам зверчето колкото се можи по-малко.друга рецепта според мен няма.УСПЕХ

# 17
  • Мнения: 388
Free Soul, pipince ,абсолютно съм съгласна с вас! Grinning

# 18
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
това което се сещам,че при нас /е не всеки път/ но добра работа върши като я оставя легнала и я занимавам с играчки/дрънкалки,музикални играчки,телефона ми  Peace фен му е  Laughing/ и така тя се залисва по тях и забравя зя носенето ...но по някой път си иска да е гушната и друго не върши работа,затова я разнасям с кенгуро

# 19
  • Мнения: 1 382
Пожелавам ти успех.Лично бих го носила,защото след това няма да иска толкова да се гуши,но в крайна сметка всеки си има задължения.

Общи условия

Активация на акаунт