Измиващи продукти за лице

  • 109 758
  • 636
  •   1
Отговори
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990


Тема, в която да споделим как поддържаме кожата на лицето си чиста. Какво използвате- гелове, пени, сапуни или маслени продукти? От какво сте най-доволни?

# 1
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
здравейте в търсене съм на подходящ продукт всичко много ми дърпа лицето

# 2
  • София
  • Мнения: 5 370
Ползвам в момента Reve de Miel на  Nuxe,втора опаковка ми е и съм много доволна,почиства добре и не ми пресушава.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 807
Опитвала съм какво ли не,но най-доволна съм от чиста розова вода.

# 4
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Ползвам в момента Reve de Miel на  Nuxe,втора опаковка ми е и съм много доволна,почиства добре и не ми пресушава.

И аз съм я харесала. Търся мостра само да пробвам. Че скоро така яко се обринах

# 5
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Повдигам с надеждата темата да  тръгне, защотов  момента съм в търсене на някакъв нов измиващ продукт и съм изчерпана откъм идеи.

Ето някои от нещата, които стъм ползвала аз

Гелът на "Биодерма" беше неизменен мой спътник няколко години, но вече ми поомръзна и след като последната опаковка свърши не съм го подновявала. Грижи се наистина добре за мазната ми кожа и ако не си избера нещо ново, е вариант да се завърна към него


Наскоро приключих с този

Измива много добре дори грим и не дразни очите. Доволна съм, но не мисля да подновявам засега.

В момента довършвам ето този

Второ шишенце ми е, първото изхабих, преди да купя този на "Жая". Харесвам го. Също обаче не смятам да подновя засега.

Имам да доизхабя и ето този, от който не съм в особен възторг.


Преди около две години ползвах този и много ми харесваше. Вече обаче не се намира никъде.


А ето този подарих след двудневна проба

Така и не се разбра с кожата ми.

Толкова от моите продукти, надявам се и вие да споделите своите любими Simple Smile.

# 6
  • Мнения: 412
При мен си е проблем откриването на измиващ продукт, който да не изсушава или по-точно пресушава и да не води до раздразнения на и без това чувствителната ми кожа. За почистване на грим използвам почистващото масло на Lierac.
Засега съм доволна от измиващия гел La Roche-Posay от серията Toleriane, като се е случвало понякога през по-студените дни и той лекичко да ми изсушава кожата.


Последното ми откритие е измиваща емулсия на Alverde за чувствителна кожа. Много приятен и нежен продукт се оказа.

# 7
  • Мнения: X
Аз ползвам

но малко ми изсушава кожата...почиства обаче много добре,дори и водоустойчив грим.За цената си е супер  Peace
Вчера ми дойде

, но не съм го ползвала още,ще пиша отзиви като го пробвам  Grinning

# 8
  • Мнения: 21 153
Аз сега съм с това :
Не изсушава ,с чувствителна кожа съм. Peace

# 9
  • Варна
  • Мнения: 249
Здравейте! Аз съм с акне и много чувствителна кожа, исках да пробвам на Себамед почистващата пяна, но не можах да намеря тестер. Дадоха ми Акне аут измиващия гел, новата серия, останах приятно изненадана, не изсушава много, не щипе, няма зачервяване. По принцип каквото и да ползвам веднага ми се обриваше лицето и се зачервяваше. А какво ще кажете за Себамед, някой ако е използвал?

# 10
  • Мнения: 1 630
*Bubble*, Reve de Miel гелът всъщност гел- пяна ли е или само гел? Въпросът ми е дали се пени?  Hug

# 11
  • София
  • Мнения: 5 370
*Bubble*, Reve de Miel гелът всъщност гел- пяна ли е или само гел? Въпросът ми е дали се пени?  Hug
Не,не се пени.Само гел е.

# 12
  • Мнения: 1 630
Благодаря  Hug

# 13
  • Мнения: 3 540
Дъщеря ми ползва този, тя е с много чувствителна кожа и е възхитена от почистващите и овлажняващите му свойства.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 372
Болна тема  Crazy Имам мазна кожа , която имах грешката да мия години наред с гелове за мазна кожа тип Биодерма Себиум , Ла Рош Ефаклар и т.н., които си я пресушаваха и омазняваха още повече  ooooh! Вече не използвам такива, а гелове без много СЛС и подобни пенители и се чувствам много по-добре  Peace В момента използвам това гелче и съм много доволна, измива добре, без да премива. Като свърши мисля да пробвам измивния гел на Корес

Общи условия

Активация на акаунт