Да си разтълкуваме съня - 8

  • 44 256
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 838
Като малка сънувах един и същи сън. Отивам на терасата, скачам от нея (от 3тия етаж), качвам се пак до нас, пак на терасата, пак скачам и така всичко се повтаряше в безкрай. Беше ми омръзнало да го сънувам този сън... то не беше скачане и качване по етажите  Laughing
Вие имате ли такива често повтарящи се сънища?
Нямам идея като значение какво значи, може би да съм твърде изморена от ежедневието, ама какво ежедневие съм имала тогава, освен да ходя на училище  Laughing

# 16
  • Мнения: 42
Здравей, Фрея
Искам да споделя един много късичък сън. Сънувам едно малко сладко бебче усмихнато как ходи прави първите си крачки  и е само по памперс. Памперса беше целия пълен и мръсен.

# 17
  • Мнения: 1 234
Фрея много ти благодаря   bouquet  Hug   bouquet По-скоро наистина имам огромна нужда да изхвърля всички страхове и притеснения, които сякаш са двойно повече в главата ми откакто забременях , но.... надявам се с времето  Tired Благодаря ти пак много  Hug

# 18
  • Мнения: 161
Този път не си спомням много... Помня, че ходих в моето училище, но не като ученичка ами по-скоро като учителка или гост... Когато се качвах по стъпалата всички ме гледаха и ах-каха все едно не минавам аз, ами мис вселена... Когато влязох в класната стая, застанах на мястото на учителката, която се отдръпна и започнах да говоря някакви неща.. не помня какви, но до колкото помня сякаш давах съвети на учениците. Бях с жълта рокля до коленете, с жълт потник ( май ) и сако. След всяко нещоо което кажех питах " имате ли въпроси " и винаги се вдигаше само по една ръка, на един и същи човек. Момче, не помня как изглежда, но в съня си го познавах, знаех му името и мисля че знаех защо точно той вдига ръка, сякаш не защото има въпрос, ами за да се драка с мен, но не по лошия начин, а по онзи хубавия, не знам и аз как да го кажа, помня че изпитвах раздразнение и в същия момент добри чувства към момчето. Събудих се. След това бях на маса... ядях... нещо стана със сестра ми, една майка дойда да се оплаква, че нещо е направила, но аз знаех , че не е вярно и че нейната дъщеря е виновна и и се развиках " това, че вие не можете да си възпитате дъжерята, не значи , че трябва да обвинявате чуждите деца за нейните грешки " нещо такова. Помня само , че бях много ама много ядосана. След това странно имаше един магазин , на един ъгъл, затворен в който аз влязох ( не знам защо ) , там имаше човек когото познавам и мисля, че беше приятелят ми но вече не съм сигурна, и правих секс с него  newsm78 .... Ммм след това бях във вода, може би море със сестра ми и баща ми.... държах се за нещо надуваемо ( не помня точно ) и ме беше страх, че ако се пусна ще се удавя... По едно време баща ми каза пуснете се и търсете.. под водата търсехме телефоните си и възглавниците си  newsm78 newsm78 newsm78 ... беше ни като забавление ... водата беше спокоина , но мътна...

# 19
  • Мнения: 33
Сънувам, че съм бременна, същевременно опаковам/ нареждам дрехи в един куфар. Говоря си същевременно с майка ми и още някой. И аз споделям, че не усещам бебето ми да мърда, да шава, да рита, дори въобще не си спомням да съм го усещала да се движи някога, а коремът ми е доста голям. Притеснявам се, че от последния ми ултразвук са минали няколко месеца и през това време бебето ми може да е спряло да се развива и да е умряло и затова и да не го усещам. Завършвам опаковането на куфара и го приготвям до вратата в коридора. Но преди да тръгнем моля майка ми да извади портативния ултразвук (дори не знам дали такова чудо съществува, ама видите ли в моя сън го има, та дори и си имаме един вкъщи за всеки случай или за побъркани бременни  Joy) и да погледне бебето живо ли е. Мама вади машината, гледа бебето и казва, че си е живо и здраво, развива се и всичко е наред. Аз, Тома Неверни, я карам да ми покаже, тя ми подава монитора и образът, който аз виждам обаче, е като през фуния един кръг, в който виждам картина, не бебето. Виждам мъж и жена в болнично легло, държат бебе на ръце и му се радват. И аз казвам, ама това не е моето бебе, това е една приятелка и нейното бебе. Образът се сменя бързо и вече аз държа моето бебе (като ви казвам, че този ултразвук е спешъл). Но така и не виждам нормална картина на бебето в утробата. После другото ми е смътно. Имаше едни мини лъвчета и едни мини тигърчета, като казвам мини все едно малки котенца, и те няма да порастнат повече, такава порода са. Щях да ги вземам да ги дресирам, че бяха много лоши и проклети, а някой искаше да ги убие, вместо да се занимава повече с тях. Разказвам с 1 ден закъснение, така че си спомням най- ярко частта с бебето.

Последна редакция: ср, 04 мар 2015, 22:51 от lilluu

# 20
  • Мнения: 128
______Freya_______, уникална си в тълкуването ...

независимо, че тълкуванието ти на единия от сънищата ми беше лошо, ти напълно позна Sad ето за това твое тълкувание говоря ...

"needhelp, сънят не е хубав. Някой ще те обиди, накърни, нещо, от което ще те заболи, ще се почувстваш ощетена. От което отношението ти ще се промени. Стари рани от миналото ти ще бъдат възродени."

Разтълкува го съвсем правилно, за мое най-голямо съжаление ... не само, че се отвориха стари рани, но и ми забиха нож в гърба ...

Благодаря ти за тълкуванието, не е хубаво, но това не зависи от теб. Благодаря ти и че не ни спестяваш тези тълкувания, аз лично го оценявам   bouquet

# 21
  • Мнения: 128
А ето сега и един от последните ми сънища, или по-скоро няколко, между които нямаше пауза. Не ги помня много в подробности, тъй като не са от снощи, но ще наблегна на нещата, които ми направиха силно впечатление ...

Сънувах, че съм на село. Вървя пеша по пътя към най-близкия драг (който е на 7 км) тъй като рейса вече не ходи до самото село. Минавам през пракрасна, зелена и плътна гора. Пътят е асфалтиран. Гората е изпълнена с всякакви видове животни по род и цвят. Все едно се движа из хабитат и гид ми казва по малко за всяко едно животно поотделно. Тъкмо подминавам едни от животинките и описанието на агида за тях ми прави впечатление - любопитни и дружелюбни. Връщам се леко назад и виждам пернати - бяха около 3, не много едри. Приближиха се към мен и леко ме клъвнаха, за да ме проверят. Ходеха на краката си, не долетяха. После продължих. Тъкмо си мислех, че съм стигнала града и се оказах на площад, който уж е центъра на селото. Там хората се събираха и чакаха рейса. Имаше изградена чешма с два чучура, усетих жажда. Пуснах една от чешмите (чучурите) но водата не се оттичаше от коритото по канала, а оставаше вътре. Не след дълго, водата достигна до гърлото на чучура и аз не можах да се напия с вода. А водата, която се беше събрала беше кална. Клекнах до другия чучур и пуснах водата, пих от нея. Докато бях клекнала си погледнах панталона и видях изцапано от цимент в областта на чатала, помислих си, че съм се изцапала след като съм сядала на земята докато съм лепила плочки (аз последните дни наистина правех това). Опитах се скришом да го почистя с мокра ръка. Беше ме срам все едно е изцапано от менструация и се опитвам другите да не разберат какво правя. В следващия момент дойде рейса. Качвайки се, се оказа, че моя добра приятелка и също се качва на рейса. Оговорихме се къде да седнем заедно. Струва ми се, че и дъщеря й беше с нея, но не съм съвсем сигурна. Панталона ми беше все още мокър и се опитвах да го скрия. Като че ли се събудих за малко с усещането за жажда, но след това следващият сън ме завладя ...
Бях в апартамент. Не си спомням много, но ... направиха ми впечатление две буболечки - кърлеж и въшка. Странното е, че въшката не беше на главата. Хем бяха на сухожилието на крак над петата, хем бяха на края на картонче, което обръщах, за да ги разгледам. Буболечките не мърдаха, но бяха живи. Реших, че ще ги изгоря. Сложих ги в картонена кутия, и я запалих докато още бях в апартамента. Апартамента беше овехтял и със старо обзавеждане. Кутията започна да гори силно. Изкарах я на терасата и се опитах да я загася с духане, но не успях. Терасата в горната си част (над парапета) беше остъклена с плъжгащи релефни стъкла (онези старите, през които не може да се гледа), а в долната част просто арматура със стъкла, а около арматурата имаше оставени отвори. Зачудих се какъв е бил замисълът да го направят така. В същото време чух сирени и видях сини светлини от лампи и си помислих, че са викнали пожарната заради мен. Взех чаша с вода и се запътих да я изсипя върху кутията, която вече беше на терасата. Дантелено перде, отново от старите, ме забави, не успях да го отстраня бързо, но накрая излях чашата с водата и потуших огъня. В следващия момент видях един съсед навън. В този момент осъзнах, че терасата е на първия или втория етаж. Оказа се, че апартамента на съседа е горял и затова е била пожарната. Олекна ми.

Предварително благодаря за тълкуването, надявам се да не е пак неприятен сън Simple Smile

Последна редакция: ср, 04 мар 2015, 23:24 от needhelp

# 22
  • Мнения: 1 732
Здравейте!
______Freya_______, ти си ми скъпа душевна тълкувателка на сънищата. Hug   bouquet
Благодаря най- сърдечно!
Аз съм връхлетяна от всякави небивалици, то не е и за описване чак. Някои ги усещах какво значат и защо са дошли.
Имам един елемент обаче, който от около от половин месец ме преследва и не мога да му хвана намека.
Сънувам сини очи. В различни сюжети.
На непознат.На други хора.
Дори на сестра ми, която е с кафяви очи.......

Последна редакция: чт, 05 мар 2015, 11:04 от take a smile

# 23
  • Мнения: 52
Здравей,  ______Freya_______, следя темичката, но много рядко пиша. Сега се надявам да разгадаеш съня ми.   bouquet

Сънувах, че съм в стая с камина и огромно легло. Там беше и мой съученик от основното училище, с когото не сме се виждали години. В процеса на разговора нещата се разгорещиха... Правихме каквото правихме и изведнъж той ме отблъсна. Не искаше дори да разговаряме вече. В съня ми му обясних, че искам да се забавляваме няколко дни и след това да се върнем при семействата си без ангажименти един към друг.

# 24
  • Мнения: 219
Здравейте, често сънувам , че излизам без обувки навън. Какво може да значи?

# 25
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
Снощи сънувах, че ме съкращават от работа. Какво може да значи това?

# 26
  • Мнения: X
Сънувах че съм на странно място като археологически комплекс имаше и други хора, познавах ги , видях стълбища като в метрото-ескалаторите , виждаше се светлина нагоре, а аз се качвах по едното което беше вляво ,по него се качвам , като че ли беше леко стръмно и виждах една дупка през която трябваше да мина, но тя беше леко тясна но аз не успях да мина през нея.  Rolling Eyes
Явно трябваше да се кача нагоре да изляза  Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 1 732
По- горе го написах, но го изтрих. Ама много ме гложди и  все пак ще питам.  Blush
Сънувах ръчния часовник на дядо ми, който  е починал отдавна. Сънувам как е спрял на определена дата, като след смъртта му е бил още поработил, докато спре точно на въпросната дата и тази разлика в датите (нещо като продължение-отсрочка)не бива да я пипаме/променяме. Какво би могло да означава този сън?

# 28
  • Мнения: X
take a smile ако не искаш да споделяш публично, можеш да ми пишеш на лични, както и всеки друг.   bouquet

Въпреки, че форумът е анонимен, някои сънища са доста лични и разбирам тези, които не желаят да ги споделят.
Не се притеснявайте да пишете на лични.

Иначе утре ще отговоря на всички, знам че някои от доста време ме чакате, за което се извинявам. Утре ще имам време да коментирам.  Hug

# 29
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 144
Здравейте, отдавна не съм писала, но този сън ми направи много силно впечатление:

Сънувам, че съм в някакъв непознат град или държава не мога да разбера точно, но с мъжа ми се опитваме да избягаме от някаква общност (като секта), която управлява това място. За целта не казваме на никой за плана ни за бягство. Решаваме да се подслоним в един апартамент (никога не съм го виждала преди) и на сутринта да бяга. През ноща обаче влезнаха в апартамента много хора познати и непознати и аз тръгнах с тях, а мъжа ми изчезна някъде. Имах чувството, че е минало много време и се оказвам в една къща, която се намира като селище с много такива дървени къщички. Аз съм седнала на една дълга маса до една жена с дълга руса коса, от която всички ни беше страх и всички наричаха "майко". Аз усещах, че съм й по-близка от останалите на масата.По едно време избухна  някакъв бунт, излезнахме и аз видях, че бунтовниците са едни приятели на мъжа ми. По едно време единия от тях ми каза, че мъжа ми ме чака под едно голямо дърво. Аз отидох и той почна да ми обяснява как са ме изоставили, за да ме предпази, аз го обвинявах, че ме е зарязал, че не му пука за мен. След това се появи един човек с една бебешка количка зелена и аз полудях, че той даже и дете има през това време и с цялата си наглост е дошъл да ме търси. Той само каза това е сестра ми, виж колко прилича на баща ми, вие нали се запознахте (бащата на мъжа ми е починал много преди ние с него да имаме нещо общо. Аз се врътнах и се върнах в къщата, а жената с дългата коса говорише с друга жена, нейно копие, но с къса къдрава коса. Обърна се към мен, пита ме къде съм била, аз казах да изпуша една цигара и тя ми каза, че трябвало да говори нещо важно с мен...После се събудих...

Общи условия

Активация на акаунт