Въпрос до мацките в Англия ?

  • 2 315
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 363
На моя приятелка откраднаха застрахован пакет с 280 лири вътре, но тъй като е бил застрахован англ. пощи са им възстановили сумата. (разследването показало, че пакета изчезнал в БГ Laughing )Но това действие се развива в зората на 2000та година Grinning

Последна редакция: ср, 31 май 2006, 10:33 от miravmbd

# 16
Благодаря отново, че така откликвате на хорските проблеми. Дори вече си направих регистрация в този форум. Аз съм Илия Петров, да знаете. Ами остава само да се надявам да си получа телефона, и дори ако стигне до мен да благодаря горещо на пощенските служители и дори може би трябва да им кажа "не мога да приема такъв подарък от вас." Wink

# 17
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Илия, мисля, че ще го получиш.Март месец от БГ за Англия ми бяха изпратили колет, който 1,5 месеца го нямаше.Бях го отписала.Ходих да проверя в пощата, но ми искаха входящия номер, по който беше издадена фактура за изпращането.Ако го имах, щяха веднага да го издирят къде е.Скоро моята приятелка ми каза, че са върнали колета в митницата в София и отиде да го вземе.Изпрати го пак и пристигна за една седмица.Това говори много за българските пощи.От Англия съм получавала колети с дигитален фотопапарат, злата и мобилни телефони.Никога нищо не е липсвало.Пожелавам ти скоро да си получиш колета!

# 18
Благодаря ти Биляна за надеждите, които ми даваш. И аз се надявам да го получа, но честно казано съм по- скептично настроен към тази работа. Cry Дано стане така , както казваш все пак

Общи условия

Активация на акаунт