Къде в Огняново

  • 150 340
  • 468
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 6 536
Да, това за чашата го знам.
Благодаря за включването. Странно ми стана, че уж местна жена ни препрати към тази чешма.

# 211
  • Мнения: 360
Всички минерални води са с различни нива на радиоактивност, но за Огняново имаше доста лоши отзиви в медиите. Опитах се да намеря информация из нета, но не успях. Вероятно местните жители се страхуват да не загубят приходите си от туристи и мое лично мнение-с тези дребнавости да искат пари за басейн при условие, че хората се настаняват след два часа...ами паднаха ми в очите.(Някак не усетих топлина и предразположение от местните, а множеството цигани в махалите...-не че съм расист.)

# 212
  • Мнения: 3 377
Пиенето само на минерална вода не е препоръчително. Редува се с изворна. Не само огняновската...
http://e-vestnik.bg/6978/13-%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%B0 … 1%8A%D1%80%D0%B6/

# 213
  • Sofia
  • Мнения: 1 520
Отзив от Роял Валентина Касъл с днешна дата. Великолепно спокойствие и отличен сървиз, за който търси подобен тип почивка. Достатъчно деца, с които да си играе малката ми дъщеря и същевременно усещането, че съм на частна вила. Много съм доволна, че дойдохме тук, а не хукнахме към Велинград, Вършец, Хисар и пр.

# 214
  • Мнения: 3 253
Отзив от Роял Валентина Касъл с днешна дата. Великолепно спокойствие и отличен сървиз, за който търси подобен тип почивка. Достатъчно деца, с които да си играе малката ми дъщеря и същевременно усещането, че съм на частна вила. Много съм доволна, че дойдохме тук, а не хукнахме към Велинград, Вършец, Хисар и пр.
С каква температура са басейните.Как е храната

# 215
  • Sofia
  • Мнения: 1 520
Водата е супер. Прохладен външен, не съм питала за точни температури, ако искате ще попитам, но идеален в жегите в момента, не по-малко от 25 гр. Дори в него не им става студено на мъниците. А детски външен, детски и голям вътрешни-чай, буквално. Джакузита 36-39, колкото си ги нагласите. Вътрешните са с плъзгащи врати и вътре също не е задушно, на 1 крачка са от външните. От менюто снощи нямам оплаквания- супа, хапки, салати, ребърца. Цените софийски/морски ☺ без да са прекалени. Закуската богата, без скъпи сирена и деликатеси, но прилична, без евтини заместители, сокове от кутии и хубаво кафе.

# 216
  • Мнения: 3 253
elsi много благодаря

# 217
  • Мнения: 1
Здравейте,някой отсядал ли е във Валентина Касъл?До Огняново.

# 218
  • Мнения: 1 289
Здравейте,някой отсядал ли е във Валентина Касъл?До Огняново.

Само 4 поста по-напред е писано точно за този хотел.

# 219
  • Мнения: 143
Здравейте,
Може ли мнения за Огняново Спа и Алексовата къща?

# 220
  • Мнения: 1 380
Здравейте! Посещавали сме Терма Вита, Бохема и вилата на баба Костадинка. От местата, които вие сте посещавали, кое съчетава най-успешно: хубав детски басейн, равен двор и занимания за децата /люлки , пързалки  и т.н./?

# 221
  • Мнения: 1 981
Ние току-що се връщаме от втората си почивка в "Парадайз", като предната беше през зимата. И преди, и сега впечатленията ни са отлични - басейните бяха топли, чисти и макар че в събота беше пълно с местни, пак не беше неприятна гъчканица. Вероятно, защото са отворили и втори басейн, който е по-дълбок от основния (пред хотелската част) и има и външно джакузи...Общо има три външни басейна, който са подходящи за малки деца, като в два от тях водата е по-топла. Има детска площадка, която също мисля, че е нова. Шезлонгите са достатъчно, както и места в ресторанта...Ние си резервирахме маса всяка вечер (за всеки случай), но ако външните места свършат - вътре остават...Храната ни беше вкусна, апартаментът - просторен и удобен.
В този ред на мисли, КаИна, мисля, че този комплекс отговаря на условията в питанката ти! Беше пълно с деца...

# 222
  • Мнения: 6 833
Записвам се при вас 🤗
Точно влизах да питам има ли отзиви за х-л Парадайс и гледам последното мнение е за него.
Мислим да почиваме в Огняново средата на октомври и най-вероятно там ще резервирам, ще се радвам ако някой сподели и друг отзив междувременно.
Приятни почивки на всички!

# 223
  • Мнения: 843
Наложи се да търся в последния момент къде да преспим в Огняново....и естествен избора бе много малък. Както и да е запазихме нощувка в семеен  хотел Айнщайн- Марчево. Както знаете разстоянието м/у Марчево и Огняново е 10-15 м... Simple Smile . Първо впечатление-никой нямаше напротив да едната нощувка в събота/на други места са настоявали за уикенд пакет/. Второ много чист и обзаведен с вкус хотел. Собствениците са отзивчиви.Предлаганата закуска включваше домашни продукти и съжалявам че не поръчахме да ни сготвят по наш вкус вечеря - подлъгани от отзив отидохме на механа Градина- ястията там не стига че се приготвяха изключително бавно, ами бяха на ниво квартално кръчме.. Единствената ми забележка за "Айнщайн" е температурата на  водата на басейна - аз обичам да е много топла и да кисна ...а тук бе с температура по-подходяща за плуване ...

# 224
  • Мнения: 2 208
Връщаме се от Парадайс, всичко е на ниво, даже и кухнята в пъти по добра от Рай. Малко по студени басейни от нашия вкус.

Общи условия

Активация на акаунт