Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 10 март 2006, 18:25 ч.

Лятна количка на Хаук

• 926
  • 12
  •   1
Отговори
  • Варна
Здравейте,интересува ме новия летен модел на Хаук, Дисни бейби.Някой да си купувал тази количка?Много е лека,но дали ще издържи няколко месеца.Ще се радвам някой да сподели мнение.
Ето намерих линк.Само този  летен модел съм виждала по магазините:
http://www.hauck-group.de/de/lizenzdet.asp?lizid=33&hid=2&am … &artnr=120620

Последна редакция: пт, 10 мар 2006, 21:03 от Geiza

# 1
  • София
А къде си виждала тази количка и колко струва, ако е нов модел надали някой може да си каже мнението всеоще Wink

# 2
Аз я видях за 80-90 лв. - не помня точната цена. Изглежда добре. По принцип техните колички са много здрави и качествени.

# 3
  • София
Цената ме урежда , само някой да ми каже къде мога да  видя количката и евентуално да си я купя! Praynig

# 4
  • Варна
За София не мога да кажа със сигурност магазини,но щом във Варна в Штъркел я има,значи и във София трябва да я има.Мисля че 83 лв беше днес като я гледах в Штъркел.В други два магазина я видях няколко лева по-скъпа .А може и да не съм догледала точно цената в Штъркел,бяха качени нависоко.Имаше тъмно розова,по скоро Само това регулиране на облегалката със шнур не ми вдъхва доверие.Мен ме привлече това че е много лека.

# 5
  • София
Да, 6,5 кг е много добре, но сега пък видях, че дължината и е 78 см , а ние сме вече 83см Sad и като спи сигурно ще му стърчат краката. Има един друг модел http://www.hauck-group.de/de/lizenzdet.asp?lizid=33&hid=1&am … &artnr=202623
който е по-дълъг, но пък количката е по-тежка  Sad - 7,5 кг. Няма угодия !!! Днес бях в софийския Штъркел , но не ги видях, утре мога да им звънна по телефона да ги питам.

# 6
Ако ти е удобноето къде я видях аз- пазарчето на Сухата река/стадион Герена/ има на самото пазарче детски магазин. Само един е. Там я имаше въпросната количка.

# 7
Аз бегло и бях хвърлила поглед в Пинокио-Пловдив.(вече сме близо 3г.)Но цена не погледнах

# 8
В Пинокио в Лозенец ги има със сигурност - светло синя и розова с Мики и Мини Маус. Цена - около 80 лева.

# 9
В ТСМ магазините се продава същия модел, но без шарениите. Цената варира м/у 18 и 55 лв. в различните магазини, всеки си определя цената на око  Rolling Eyes

Последна редакция: сб, 11 мар 2006, 03:28 от Никол

# 10
  • Варна
И аз си помислих че е същата като ТСМ-ската,но не съм я виждала ощена живо.
Другия модел Jet 6 - Pooh Melon
,макар и по-тежък е по-хубав,но не съм го виждала.Трябва да питам  дали получават такъв

# 11
Имате ли вече отзиви за количката?  newsm78

Аз се чудя дали да я купувам .......

# 12
  • София
В ТСМ магазините се продава същия модел, но без шарениите. Цената варира м/у 18 и 55 лв. в различните магазини, всеки си определя цената на око  Rolling Eyes

нормално Simple Smile
нали (поне върху кошарките) пише TCM by Hauck.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт