Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 4 март 2015, 19:04 ч.

Билки и полип на матката

• 12 341
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
По една лъжица от трите билки запарвах в литър вода,оставях да киснат около час и пиех по три пъти на ден, 30 мин преди хранене.Първия ми ехограф беше след 3 месеца,докторката беше категорична,че няма полип,но го пих още няколко месеца след това.
Благодаря  bouquet

И аз имам такъв проблем и искам да пробвам с билките, но в момента съм на хормонални лекарства. Какви бяха причините за полипите при вас ?

# 16
  • Боса по асфалта вървя си ...
При мен НЕ е открита хормонална причина за полипа. Можело да бъде просто склонност на организма да образува полипи  Tired

# 17
При мен НЕ е открита хормонална причина за полипа. Можело да бъде просто склонност на организма да образува полипи  Tired
Благодаря Simple Smile

# 18
Витекс с две ръце  Peace Peace

# 19
Обясни малко по-подробно. За колко време ти помогна, колко време го пи, в каква форма и по каква схема? До колкото виждам влияе на хормоните, т.е. е редно да се прилага само при доказан хормонален проблем

# 20
В самото начало нямах проблем с хормоните, пиех на хербамедика обаче  ooooh! ефект нямах, спрях го. При следващ прием се откри и хиперпролактинемия,плюс поликистоза за капак.
Цикъла спря и минах на достинекс и бромокриптин, след 3 месеца взех витекс на др фирма 3 пъти по 1.
незнам от внушение или не ама  bouquet всичко е наред. пих го 3-4 месеца.

# 21
Четох за чай от репей при полипи. Взех да пия, но съм леко скептична. Цитирам доктора: Ако всичко ставаше с билки и лекарства, нямаше да я има оперативната намеса.
Някой има ли отървал се без ножа?

# 22
Някой да е махнал полип на матката с алтернативен метод? Моля споделете.

# 23
Помогна ми чай от турта,невен и бял равнец,пих го няколко месеца.Последните три пъти, когато ме гледаха на ехограф,не стана и дума за полип.
Билките от къде ги купихте?

# 24
Помогна ми чай от турта,невен и бял равнец,пих го няколко месеца.Последните три пъти, когато ме гледаха на ехограф,не стана и дума за полип.
Билките от къде ги купихте?
Във всяка аптека ги има. Има и вариант на тинктура с включена котешка стъпка
https://zdravevino.bg/product/tinktura-kombinirana/

# 25
  • София
Благодаря за линка! Търся от няколко дни някакви добавки, които да възпрепятстват образуването на полипи. Hug Някоя от вас дали е ползвала продукта? Комбинацията от билките явно наистина действа, щом имаше мнение в темата за чай от тях, че е помогнал. Четох и за препоръчаното Шатавари, също че е за такива проблеми. Много ми се иска да вярвам, че нещо може да помогне и да се отърва от ужасните полипи вече..Sad

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт