Количка Chicco S3 TOP ?

  • 1 591
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 188
Здравейте,

харесала съм си тази количка http://pakostnik.com/productdetails.php?id=1292

обаче не мога да намеря във форума мнения за нея.
 
а ми се иска да чуя мненията на мами които са я ползвали.

пише че става за новородено в този и вариянт, но дали наистина е така ? /облегалката пада до легнало положение/.
11кг. много ли са, при положение, че количката ще стои в багажника на колата и няма да я мъкна по стълби ??




# 1
  • Мнения: 3 457
не са много ,11кг.,но ждигала ли си я?За6тото ние в4ера като я пробвахме не останахме с впе4атление да е много лека newsm78

# 2
  • Мнения: 188
ами аз не я вдигах, че съм в 8 м. и гледам да се пазя, но приятеля ми каза, че не е тежка. той тетства количките на тежест и удобство и начин на згъване.
нали ще я държа в багажника, за мен е важно да се прибира лесно, а 11 кг се вдигат и свалят  лесно от багажника, не е като да я нося по стълбите.

сравнявам тежеста на количката с кокера на майка ми, и тои тежи 11-12 кг и никога не ми е тежал да го вдигам  newsm78

най ми е интересно, че никои не дава мнения за тази количка
никой ли не я е ползвал..?
какав и е проблема?
много ми е страно  newsm78

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 805
не е странно  Hug само че този модел е много нов и едва ли я имат много мами Peace . Лично на мен много ми харесва става за новородено и се кара доста леко. Аз доста се чудих дали тази или СТ1 да взема ,но тази заема повече място , а ние живеем в гарсониера Embarassed. Мисля че е добър избор  Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 188
  Grinning ето къде бил ключа от палатката  Grinning

благодаря за разяснението  Hug

# 5
  • Мнения: 2 309
Бих ти препоръчала quinny-buzz.Количката,която си харесала не е с хубава материя.Шушлек.Ужас!Найлон.Искам да ти кажа,че доста ще спарва детето.Моята количка беше от памучна материя.Замисли се по-този въпрос.Ако ти се дават тези пари,разгледай тези на quinny,jane,bebe confort.Не бързай! Peace
ПС Имам приятелка,която е собственик на дет.магазин и ме посъветва,да си помисля за материята.Бях решила да си я взема.Гледай също на количката да й се върти или дръжката или коша.Че като духне вятър насреща,да не я влачиш след теб...
Успех в избора!  bouquet

# 6
  • Мнения: 2 663
Аз бях се спряла на нея и чак исках да ходя да я купувам ,но поисках мнения тук и като теб не открих.Отидох до Малечко  по съвет на една мама от форума да ми направят демонстрация на Бебе конфорт High trek и много ми хареса,стори ми се по-добра от Кикото.Дори и капаро дадох ,защото нямах цялата сума в себе си. Обаче в краина сметка си купих Quinny Buzz и ваобще не съжалявам въпреки че загубих капарото

# 7
  • София
  • Мнения: 558
Бих ти препоръчала quinny-buzz.Количката,която си харесала не е с хубава материя.Шушлек.Ужас!Найлон.Искам да ти кажа,че доста ще спарва детето.Моята количка беше от памучна материя.Замисли се по-този въпрос.Ако ти се дават тези пари,разгледай тези на quinny,jane,bebe confort.Не бързай! Peace
ПС Имам приятелка,която е собственик на дет.магазин и ме посъветва,да си помисля за материята.Бях решила да си я взема.Гледай също на количката да й се върти или дръжката или коша.Че като духне вятър насреща,да не я влачиш след теб...
Успех в избора!  bouquet
Някъде из чуждите сайтове срещнах информацията, че материята на новата триколка на Чико е от нов вид. Направена е така, че да не запарва детето и същевременно да не пропуска вятър от вън. Сигурно има нещо вярно... Wink А иначе в сравнение с Куинни Бъз ще ти е по-удобна за преодоляване на дупки и неравности, защото предното колело е голямо и има амортисьор. Също лесно се надига на задните  колела - аз лично я пробвах със синът ми, който тежи 14 кг. Grinning

# 8
  • Мнения: 1 102
Това за материята да не те притеснява.Аз имах триколката на Chicco стария вариант и беше с т.н. шушлякова материя.Въобще не спарва,не пропуска дъжд и вятър,и не въобще не се изхаби.Переш и е нова.
За обръщането на коша да ти кажа,на моята не се въртеше коша,но имаше едно покривало за крака,което като се отвори напъло ставаше като калкан.Искам да ти кажа че Чико не бяха забравили ветровитите дни.
Според мен иди и експериментирай.Успех при раждането

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 87
имам чико 3 ес топ вече 5 месеца купих я за 750 лв в комплект с чанта и дъждобран преди това имах чико це те 1 и я продадох на галя джи чрез форума защото ми идваше много тясна и чувала и де факто е само за краката новата ми количка е невероятна чувала е от страхотна материя не запарва въобще не енеобходимо въобще да се обръща дръжката гюрука се затваря до долу убийствено маневрена има пълно легнало положение  много лесна за бутане тя просто няма аналог и ако не е проблем да си я позволиш не му мисли в сгънато положение е много компактна и лесна за транспортиране успех м-другото фен съм на КУИНИ БЪЗЗ но тя няма положения на облегалката и е удачна за по-голямо дете като пораснем живот и здраве ще продам ЧИКОТО и ще взема КУИНИ newsm10

# 10
  • Мнения: 188
Благодаря ви мами за съветите, аз вече твърдо реших, че това ще е количката.
Дори са ми я запазили в Chicco  Grinning

за плата - това е нов модел, от тази година. не знам какъв е, но не е шушляк. много приятен и мек е на пипане. Grinning количката се сгъва и разгъва много лесно, прибира се и предното колело и става супер компактна. супер стабилна и маневрена е. аз съм си харесала червения цвят, макар, че сега ще пуснат и един денимов десен, които също е страхотен, но аз съм се побъркала по това червено  Laughing

мисля да си взема и стола за кола и зимния кош, макар, че няма много смисъл от него, но сега ги прдават само в комплект. Но ми дават 20% отстъпка от цената и зимния кош дефакто ми идва като подарак.   Grinning

ще ходя да си я взема следващата седмица, нямам търпение да си я сглобим с татито и да я тестваме из хола  Laughing

# 11
  • Мнения: 254
Мами,количката е страшна!Много ми харесва особено червената,но нашия тати е малко резервиран към триколките  Stop,чул че не са стабилни и детето ще се пребие Rolling Eyes.
Вие какво мислите по-въпроса?

Ох,като я гледам количката и ми иде да я купя на своя глава. newsm78

# 12
  • Мнения: 1 014
Бих искала да се намеся относно материята на количките Кико - аз имам С1 и материята е theremore специално патентована  - както я рекламират държи топло през зимата и хладно през лятото (т.е. не спарва). Наистина е така през лятото отвън сенника на коша беше топъл, а от вътрешната страна - хладен. От тази материя има ски екипи на HEAD, нали се сещате, че едва ли спарват. Нашия космонавт също е Кико от тази материя - тънък, а страшно топли, жалко че вече ни умалява и за догодина ще трябва друг...

# 13
  • София
  • Мнения: 558
Мами,количката е страшна!Много ми харесва особено червената,но нашия тати е малко резервиран към триколките  Stop,чул че не са стабилни и детето ще се пребие Rolling Eyes.
Вие какво мислите по-въпроса?

Ох,като я гледам количката и ми иде да я купя на своя глава. newsm78
Ползвала съм много видове колички с двете си деца - за нашите условия по улиците най-удобни са триколките! Peace Но все пак скъпите марки /Чико, Куинни, Жане и т.н./ ако човек може да си позволи, са на първо място. Laughing

# 14
  • Мнения: 254
Мами,аз получих разрешение  Laughing да си купя количкатааа.
Кажете ми ,моля ви от къде в софия мога да си я купя(не съм от софия).Разбрах че има и нови десени искам да ги разгледам.Затова искам магазин с по-голям избор или склада на чико Thinkingвие кажете???????????

Общи условия

Активация на акаунт