Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 11 март 2006, 11:58 ч.

въпрос за пектина

• 1 272
  • 20
  •   1
Отговори
  • Варна
във един здравословен магазин жената ми каза че като си на диета можеш да го ползваш прочиствало организма newsm78 newsm78някой ползвал ли го е и какъв е ефекта newsm78  bouquet

# 1
Два пъти купувам, но много трудно го преглъщам макар и с кисело мляко. Затова си ям ябълки, защото в тях има мноооого и най  - вече пектин.

# 2
аз си го купих веднъж-изхварлих го.....щях да повърна като пих...само веднъж-лепне ужасно много,и е отвратително на вкус.....залепва ти по гърлото-а аз го пих  с мед и вода-мнооого вода..и пак беше същото......знам че е полезен-но просто не мога....

# 3
На прах е гаден и лепкав,но има таблетки,гълташ цивилизовано и е ок.Прочистват да,свалят холестерола,чистят плаки от вените,добре е за сърцето,абе има куп положителни неща.Пий го!Купи си хапчетата!

# 4
има доста теми за пектина-на прах или хапчета...прочети ги...ще ти помогнат със сигурност:)

# 5
  • Варна
 Peaceжената във магазина каза че се разтваря във топла вода и ставало като боза Sickгадно на вкус но трябва бързо да го пиеш Sick Sick

# 6
ами пробваи-нищо не ти пречи....Simple Smile

# 7
Peaceжената във магазина каза че се разтваря във топла вода и ставало като боза Sickгадно на вкус но трябва бързо да го пиеш Sick Sick

Ами гадно е,даже много,затова ти казваме да си купиш на хапчета - ефектът е същия и не е гадно.

# 8
  • London
Щом има на хапчета, не виждам защо ще се мъчиш да го пиеш на прах.

# 9
  • Алпите
А не е ли по-добре да се ядат ябълки?

# 10
На мен и на хапчета не ми понесе. Така си ми стои. Никак не мога да го погълна и после корема ми се поду... Но ти пък може да и да можеш (да го понесеш). Аз вече казах за себе си, че вместо пектин (хапчета, на прах), ям ябълки! Това е моя съвет!

# 11
А не е ли по-добре да се ядат ябълки?

Добре е,разбира се,но трябва да ядеш всеки ден и по много,2 кг например  Shocked

# 12
аз като ям повече от 2 ябълки на ден и пригладнявам..нз защо.....но от тях огладнявам и ако не хапна нещо ми става лошо от тях

# 13
  • Варна
нищо не намерих на зад от форума за пектина,имаше само едно момиче което пише как се пие и че е отслабнало  bouquet Praynigпишете ми как действа моля ви Praynig Praynig

# 14
И аз да се включа с един въпрос....къде в София мога да си купя пектин на прах? Искам да изпробвам как ще ми повлияе на скапаните лениви черавца! Grinning
Благодаря предварително!

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт