Кремове против стрии?

  • 187 942
  • 546
  •   2
Отговори
# 465
  • Мнения: 384
Ох аз все още не съм започнала да се мажа с нищо, а доста напълнях Sad (макар, че ми е рано 12 г.с.)
Мастта ме чака в хладилника .. амаа гадна ми е просто Grinning но ще трябва да го преглътна..

Извинявай, за личния въпрос, но с колко си напълняла? В петък съм на преглед и ще разбера колко съм наддала. Последно беше с 2 кг.

Ами като килограми не съм сигурна но някъде към 2-3 кг., но по скоро се надух Grinning от 1 месец горе долу не съм качила а се виждам напълняла

# 466
  • Мнения: 172
Всичките ми познати са доволни от свинска мас. На водна баня се разтопява, може да добавите ванилия за аромат! Кокосово масло също, но според мен по-Добро от маста няма. Успех!

# 467
  • Мнения: 39
Всичките ми познати са доволни от свинска мас. На водна баня се разтопява, може да добавите ванилия за аромат! Кокосово масло също, но според мен по-Добро от маста няма. Успех!

А шипковото масло? Дали е добро и помага? Simple Smile

# 468
  • Мнения: 384
Всичките ми познати са доволни от свинска мас. На водна баня се разтопява, може да добавите ванилия за аромат! Кокосово масло също, но според мен по-Добро от маста няма. Успех!

Да и знам, че е най-доброто, мисля да я разтопя и да добавя розова вода, дано се получи

# 469
  • Мнения: 172
Всичките ми познати са доволни от свинска мас. На водна баня се разтопява, може да добавите ванилия за аромат! Кокосово масло също, но според мен по-Добро от маста няма. Успех!

Да и знам, че е най-доброто, мисля да я разтопя и да добавя розова вода, дано се получи
Мисля, че може. Четох и за добавяне на невен  (има статии). И аз се заемам! Успех!

# 470
  • Мнения: 39
Момичета, разрових се доста и открих, че  натуралното масло от пшеничен зародиш и маслото от какао са много подходящи за случая. Аз смятам да си купя и да пробвам. Дано да съм била полезна на някого с тази информация! Simple Smile

# 471
  • Мнения: 1 195
Ох, аз съм си купила две масла от месец някъде ама не се мажа хич, ще трябва да почна скоро, макар че още не ми личи.

# 472
  • Мнения: 6 933
Аз се мажа само сутрин, но определено си усещам кожата мазничка до вечерта, дотолкова, че като си кръстосвам краката, се хлъзгат Grinning 
Мен ме притесняват предстоящите студове, защото като ми е студено след баня, гледам да се облека по най-бързия начин и доста неглижирам мазането.

# 473
  • Мнения: X
Poliii, и аз като теб - през по-хладните месеци все бързам да се облека след баня, та ще видим как ще е следващите месеци.
За маста е въпрос на избор. Няма сила, която лично мен да ме накара да се мажа с мас, неприятна ми е само мисълта. А и на пазара са налични каквито щеш мазила, и евтини, и скъпи, и по-мазни, и по-попиващи....

# 474
  • Мнения: 1 195
И аз зимата хич не обичам да се мажа с каквото и да е, но ще се наложи Simple Smile

# 475
  • Мнения: 6 933
Започнах мазането с кокосово масло  още в 3ти месец от бременността като в последствие добавих и какаово и в резултат нямам нито една стрия Wink

# 476
  • Мнения: 1 144
А на вече появили се стрии кокосовото масло дали помага? И аз до последно нямах, но на следващия ден след раждането и се появиха.

# 477
  • Мнения: 6 933
Не мисля, че ще има ефект :/

# 478
  • Мнения: 555
Пробвайте да мажете стриите с Био Ойл. На мен лично ми помогна да се скрие единствената стрия, която се появи по време на бременността ми Simple Smile

# 479
  • Мнения: 36
Здравейте!
Аз не съм била бременна, но имам доста стрии отстрани около дупето. Ходила сън на антицелулитни масажи и коментирахме с масажистката, че вече един път появили се - няма оттърване. Така, че момичета мажете се преди да се появят. Естествените масла като кокосово, арганово правят кожата много еластична и са много по-добро средство, отколкото каквито и да било лосиони!!!

Общи условия

Активация на акаунт