Лекарство за успокоение при никнене на зъби

  • 17 292
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 152
Моля ви кажете хомеопатично лекарство, което да помага при никнене на зъбите. Много ни мъчат. Докторката каза да и давам Панадол, а мен ме е страх да не привикне към него. Положението е нетърпимо, както предполагам повечето знаят. Много се мъчи горкото и ми е много мъчно за нея, а не мога да и помогна.

# 1
  • Мнения: 1 150
За хомеопатично незнам, но има гелчета, дентинокс, кал-гел и др.
Аз лично не ти препоръчвам да даваш толова често панадол

# 2
  • Мнения: 3 042
При никненето на зъбите мажа венчетата  на синът си с "Дентинокс гел". Същият ефект има и "Калгел" http://www.gsk.bg/pdf/calgel.pdf. Аз ползвам първото защото е по-евтино от второто.

# 3
  • Мнения: 816
Camomilla 30CH, около 15мин, преди ядене, когато видите зор. т.е. не прекалявай, че да не вземе да доказва. НАй-дпбре вечерно време да го даваш. По лъжичка-две най-много.
Много е ефиксано.

# 4
# 5
# 6
  • Мнения: 2 171
И нас ни мъчат зъбите. Аз онзи ден купих Камомилата, но и мен ме посъветваха да не прекаляваме с нея. Най-добре вечер преди лягане я давай, за да спи доколкото е възможно по-спокойно. Иначе и аз мажа с Калгел и Дентинокс и отвреме навреме /когато стане нетърпимо/ давам по половин лъжичка Панадол. Дано бързо да поникнат зъбките и да спрат да ви мъчат.

# 7
  • sofia
  • Мнения: 769
ako davate Chamomila, ne trjabva da mazete s Denitox ili Calgel, zashtoto sudurzat mentol i antidotirat homeopatichnoto lekarstvo.

Общи условия

Активация на акаунт