„Като две капки вода” - 3 сезон, 2 тема

  • 31 687
  • 793
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 607


ЖУРЕ: Simple Smile


УЧАСТНИЦИ:
Фицата Джуджи

Криско Маца

Азис Ненчо

Нона Жана



Понеделник, НОВА ТВ, 20,00ч.!!!!!!!

Последна редакция: вт, 10 мар 2015, 12:17 от Мама Цоцоланка

# 1
  • Мнения: 591
ех как скочих първа  Mr. Green

Климатик за детската градина на дъщеря му!? Много благородна кауза...

Ми нямат си климатик децата  Laughing Можеше и таблети нещо, плазми да им вземат  doh
Бутонът е ясно, че е нагласен.Но мисля, че самите участници не знаят какво ще им се падне.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 14 060
Климатик за детската градина на дъщеря му!? Много благородна кауза...

Ми нямат си климатик децата  Laughing Можеше и таблети нещо, плазми да им вземат  doh
Бутонът е ясно, че е нагласен.Но мисля, че самите участници не знаят какво ще им се падне.

И доколкото се вижда климатикът ще е само за групата на дъщерята. (то няма и как да се купи повече от един) Дори и двете учителки бяха на място Simple Smile

# 3
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Миналата година се зарекох, че няма да гледам повече, баш заради скапаното жури. Все още се чудя защо гледам последните 20-30 минути от предаванията. Определено не винаги е до личното ми препочитание, а до това, че не съм глуха!

Защо трябва да е така всяка година?

# 4
  • Мнения: 3 938
Писах в старата тема, но да кажа и тук.
Хареса ми Азис и ниските оценки не бяха коректни. Гъмов и Азис да нямат някаква вражда....

# 5
  • Мнения: 6 549
Усещам, че Азис ще се справи перфектно със Слави, а Криско ще се изложи с Михаела.
М?

# 6
  • Sliven, Bulgaria
  • Мнения: 463
Усещам, че Азис ще се справи перфектно със Слави, а Криско ще се изложи с Михаела.
М?

И аз мисля че Азис ще се справи Simple Smile

# 7
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
От всичките само Нона ми е под прага на търпението.

# 8
  • Мнения: 6 529
До болка познати песни и изпълнители...Не може ли да включат Кенджи Жирак примерно  newsm78...На Жана Риана, прекалено лесна задача

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 14 060
Гъмов и Азис да нямат някаква вражда....

Мисля си, че Гъмов просто е против певците. Аз най-много харесвах него в първото предаване, но го отрязоха за сметка на Рафи (печелил музикален формат) и Милица (учила оперно пеене). Може би оттогава няма добро мнение за професионалните певци, смята че спъват останалите участници и това е причината да ги отреже.

# 10
  • Berlin
  • Мнения: 11 235
Гласувам за Азис и Ненчо, но пропуснах Филип и Маца да гледам.
Гъмов се чудеше как да се измъкне от коментар и беше тъпо.

Криско го слушах на финала на Зелената песен на България, когато победи и трябваше да пее, ми беше много зле. Не може да пее. Simple Smile

Не знам как е било предишните сезони ...

# 11
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Приемате ли нови попълнения Sunglasses, случайно ви мернах, е не се сдържах и аз:"Климатик за детската градина на детето си", абе като си "звезда", ами купи един или два климатика, малък ли ти е хонорара, ама не дарение ще прави smile3515 А Фънки пък така да изпростява smile3505 Азис много го порязаха тая вечер, не харесвам чалги ама много добре се справи.

# 12
  • Мнения: 591
Скрит текст:
Климатик за детската градина на дъщеря му!? Много благородна кауза...

Ми нямат си климатик децата  Laughing Можеше и таблети нещо, плазми да им вземат  doh
Бутонът е ясно, че е нагласен.Но мисля, че самите участници не знаят какво ще им се падне.

И доколкото се вижда климатикът ще е само за групата на дъщерята. (то няма и как да се купи повече от един) Дори и двете учителки бяха на място Simple Smile


Учителките са там да вземат парАта за климатика, как  Laughing

ВИП, ще се изложи Криско и още как  Laughing Не може да пее момчето.
Нона ще ми е интересна ,каквото е дърво, как ще имитира Етиен.

# 13
  • Мнения: 258
Гъмов определено не ми хареса като журЕ, като участник е един от любимите ми. От Фънки не съм и очаквала друго.

Филип ме втрещи с дарението си, но какво ли се изненадвам нали и Албена беше "подпомогнала" сина си...

# 14
  • Мнения: 780
Нали знаете, че всички има различно мнение и един харесва едно - друг съвсем друго. Това, че така е гласувало журито, не е повод за оплюване на предаването. И нашите гимнастички обикновено дори перфектно да играят, а рускините десет пъти да си изтърват уредите - пак те печелят, а ние се оплакваме, но продължаваме да играем, не сме се отказали. А това кой е бил най-добър пак не е съвсем обективно, тъй като в това шоу не се оценява само пеенето. Смятам, че беше доста забавно и някои от вас го вземат твърде присърце, сякаш вие ще вечеряте и ще си лягате с участниците. Те са получили сигурно хубави хонорари и едва ли толкова присърце вземат резултатите, колкото зрителите.  

Общи условия

Активация на акаунт