Най-уникалният хотел, хотелът грабнал сърцето ви :)

  • 108 655
  • 268
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 354
Темата е много полезна и вече набелязах 3-4 местенца! Следващите 2 са Исмена и Чилингри.
НО избягвам места, които са прекалено "арт" или "еко"! Това изследване направо ме отбъсква от комплекса:
http://www.azareiya.com/bg/research_results.html

Моля споделете още прекрасни мяста на язовир/река! Благодаря!

# 151
  • Мнения: 1 354
landmarkhotel на гребния канал в Пловдив. Никакви забележки нямам. Чудесно обслужване, качествени продукти на закуска, вкусна храна, прекрасна гледка. В цената се включват и колела, ние всяка сутрин взимахме и правехме по няколко обиколки на гребния канал.
http://www.landmarkhotel.bg/

Този ще резервирам за началото на есента, гледам да не е жегата. В Пловдив ходим 2-3 пъти в годината и го обожавам! Със сигурност с колела на гребната и из града(уникално). В тази връзка не знаех, че хотелът предлага велосипеди, но може би е риск какви имат налични....

# 152
  • Мнения: 1 612
Някой върна ли се скоро от "Балканци" ? В плановете ми е и се интересувам от пътя до там / дали става за ниска кола/ и какви обекти могат да се посетят наоколо ?

# 153
  • Мнения: 9 429
За Балканци на Узана говориш предполагам? Пътят е с доста завои. Ходили сме да обядваме там, цените са доста високи.
Какво се има предвид под ниска кола?

# 154
  • Мнения: 1 612
За спортна кола става на въпрос... Пътя асфалтов ли е ?

# 155
  • Мнения: 9 429
Пиша ти ЛС.

# 156
  • На планетата земя
  • Мнения: 754
За спортна кола става на въпрос... Пътя асфалтов ли е ?
Пътя е асфалтов,ходили сме с ниска кола миналата година,също и през зимата няколко пъти..Няма да имате проблеми, мястото е много красиво,а хотела е на ниво цените са високи като за там.

# 157
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
За Балканци на Узана говориш предполагам? Пътят е с доста завои. Ходили сме да обядваме там, цените са доста високи.
Какво се има предвид под ниска кола?
Завоите са точно 126.Имаме познат, който прави ремонта там преди доста време и от там ми е инфото  за завоите. 😁😁😁

Последна редакция: чт, 17 авг 2017, 09:46 от iv.elina

# 158
  • Мнения: 71
Здравейте, искам и аз да се включа с едно уникално местенце до Кюстендил, собствениците са млади хора, които са наели млад и усмихнат персонал. Има зайчета, козички и най-вкусната храна  Laughing
http://tkfood.net/

# 159
  • София
  • Мнения: 655
Здравейте, интересува ме хубав спа комплекс/хотел в радиус 150 км.от София (без Велинград), където да може да се отпусне и релаксира човек. Бихте ли ми препоръчали място, което ви е грабнало сърцето и си заслужава да бъде посетено сега през зимния период. Благодаря предварително!  bouquet

# 160
  • Мнения: 2 208
Виа Лакус в Сапарева баня, на мен ми харесва/

# 161
# 162
  • София
  • Мнения: 655

Здравейте, благодаря за препоръката, бихте ли ми описали какво грабна сърцето ви в този комплекс? Чела съм много негативни коментари за там, но нямам лични наблюдения. Благодаря!

# 163
  • Мнения: 39 248
Виа Лакус в Сапарева баня, на мен ми харесва/

И на чен много. Скоро смятам да се върна пак там.

# 164
  • София
  • Мнения: 655
Виа Лакус в Сапарева баня, на мен ми харесва/

Благодаря, ще разгледам хотела и какво предлага на гостите си.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт