Едно малко въпросче по повод предстояща снимка на тръбите

  • 6 428
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Голдън, днес ли е денят на снимката? Какво става?
   Днес беше снимката мила. Мина, доста силни болки ама кат' стиснах зъби и гък не казах. Резултатът - 2 проходими тръби, едната била вдигната малко по-нагоре, но според док това може да е някакво моментно състояние. Уф, важното е че мина и резултатът е добър!!! Аз ударих и един аулин 10 минути преди манипулацията. Бях си приготвила и нош-па , но в бързината забравих да го изпия и него.
   Късмет на всички, които ги очаква подобна процедура!  Praynig

# 31
  • София
  • Мнения: 6 360
Не е съвсем така, защото може снимката да се прави без да се защипва шийката, както и обратното - инсеминацията да се прави със защипване. Това зависи от дължината и положението на шийката, пък и от този, който прави манипулацията.
При снимката болката или напрежението е най-вече от вкарването на течност под налягане.
Колкото до болката при инсеминация, мен ме е боляло не по време на самата процедура, а няколко часа след това и според доктора ми, това е нормално.

имам 4 инсеминации. първия път се наложи да щипнат шийката, но дори и тогава не можеше да се говори за болка, а по-скоро за много краткотрайно неприятно усещане.
болки след инсеминация пък никога не съм имала, нито съм чувала някой да е имал, честна дума...

# 32
  • Мнения: 490
Здравей , Jam!
Нямам предвид теб , не си яж компютъра! smile3503
Имах предвид друг човек , но разбрах , че някои тук са с превилегии да обиждат другите , а когато им се отвърне със същото тичкат да се оплакват на "шефа"! smile3516
и ми е интересно как става така , че на различни хора дават различни мнения , ето това не мога да разбера!? newsm78

Извинявам се , че пиша това тук!

Но всеки има мнение и опит по някой въпрос обсъждан тук , или греша! newsm12
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт