Инхуа слим капсули - как ви дейстат и има ли ефект от тях

  • 5 393
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 65
Здравейте.  Пиша в отчаян опит да открия най - сетне нещо за отслабване. Родих преди 1 година а все още не съм смъкнала никакви килограми. Тежа си 70кг и нито кило по- малко. Пробвах с диети и спорт, но след месец се изморявам а и като вида че след всичките усилия съм свалила само 1кг. се ядосвам, отчайвам и спирам със всичко а след това този 1 кг отново си е на мен. Та след спорта и диетите реших да пробвам с витаслим но от тях ефект нямаше. Сега взех Инхуа слим. Пия ги от 1 седмица чувстам затопляне, потене и доста разхлабват... Grinning Исках да разбера някой отслабна ли с тези капсули или напразно отново си давам парите? И как се чувствате като ги пиете.

Последна редакция: пт, 13 мар 2015, 01:09 от ЛилиХриси2

# 1
  • София/Испания
  • Мнения: 1 504
Аз съм пила инхуа слим капсули и мнението ми е ,че действат разхлабващо,но ако не спазвате  някакъв режим,не очаквайте да отслабнете.  bouquet

# 2
  • Мнения: 65
Благодаря за отговора.   bouquet Ми аз си ги взех и спазвам режим само че не много тежък, че после почвам да ям като змей  Grinning И на мен ми действат разхлабващо може би в това се състои ефекта. Ще разбера надявам се скоро.

# 3
  • Мнения: 1
Аз също съм ги пила.Година след като родих, и имаше ефект.Стараех се повече да ходя,по- малко хапвах...+ чая Инхуа ...и отново бях в старите си дънки Sunglasses...но ....

скоро след това отново забременях  Grinning Grinning  Crazy и сега отначало...Инхуа капсули+чайчето Инхуа ...диета и т.н ...

# 4
  • Мнения: 65
да комбинирам с чай не съм пробвала но ще си взема и чая Simple Smile За сега съм свалила 2кг. без строги ограничения само намалих хляба и сладкото и количеството на храната като цяло. Не ми се ще отново да почвам строги диети, защото знам че и без това не издържам много и след това си наваксвам.

Общи условия

Активация на акаунт