Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 26 окт. 2004, 14:12 ч.

За проследяване на бременоста

• 685
  • 5
  •   1
Отговори
Ходя в частен кабинет и все повече се претеснявам, че пропускам някои изследвания. Моля да ми кажете когато ви проследяват бременоста в АГ клиника освен рутинните ехограф и кръвна картина какво още изследват. Аз съм в 23 седмица а досега са ми правили само един тест за кръв и урина и тройния тест.
Предварително ви благодаря

# 1
ех Deniz, току що в тази тема разказвах подробно какво са ми правили на мен - май обаче зависи и от лекаря, а и е индивидуално защото мамите тук разказват и за други изследвания, които аз никога не съм правила

# 2
  • Букурещ
Цитат на: Deniz
Ходя в частен кабинет и все повече се претеснявам, че пропускам някои изследвания. Моля да ми кажете когато ви проследяват бременоста в АГ клиника освен рутинните ехограф и кръвна картина какво още изследват. Аз съм в 23 седмица а досега са ми правили само един тест за кръв и урина и тройния тест.
Предварително ви благодаря

в коя частна клиника ходиш ти?

# 3
Ако няма някакъв проблем с теб или бебето, тези са напълно достатъчни.

# 4
  • Sofia
Az v na4aloto systo hodih na konsultaciya v 4asten kabinet, no se konsultirah tuk - tam i ustanovih, 4e ne procedirat, kakto v jenskata konsultaciya.
Blagodarenie na moya priyatelka, koyato systo e bremenna i po neyna preporyka, smenih i lekarya, i zdravnoto zavedeniei sega sym mnogo dovolna.
Ot na4. na 4-ia mesec hodya na jenska konsultaciya v "St. Sofia", kydeto sym 4astna pacientka na moyata ginekolojka d-r Panova. Platih si 200 lv. abonament za prosledyavane na cyalata bremennost i s tova priklu4ih plastaniyata.
Vseki mesec mi pravyat:
1. ehografski pregled;
2.izsledvat kryvta i urinata;
3.meryat mi kryvnoto;
4.izmervat matkata - v sm.;
5.teglyat me  Embarassed
Vseki pyt imam ugovorka s lekarkata si, tya me 4aka i vlizame direktno v kabineta i.
Ami,tova e.
Syvetvam te da iziskva6 da ti meryat pone kryvnoto redovno!

# 5
При всяка бременност е различно и според мен лекаря си преценява какви изследвания трябва да се направят.Аз също ходя в частен кабинет и до сега са ми правили изследвания на кръвта както и на урината,но нищо повече.Ако всичко протича нормално при теб,което ти го пожелавам, значи няма нужда от други изследвания Simple Smile Успех! Simple Smile

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт