Солени растения!!!

  • 696
  • 4
  •   1
Отговори
  • Ку-куландия
  • Мнения: 793
Да сте чували нещо за солени растения newsm78. Мъжът ми чул нещо, но пропуснал началото и не му станало много ясно за какво точно става въпрос. И два дни тук се чудим  Thinkingи правим някакви наши си изводи от сорта - след като един зеленчук се яде със сол, значи е солен. Може би ви звучи смешно, но аз реших да попитам точно вас защото сте мами кулинарки и ако има нещо такова неможе да не знаете.
А пък ако това е някоя велика глупост Joy извинете ме.

# 1
  • Мнения: 3 447
Ама мъжа ти в какъв контекст го е чул това?

# 2
  • Мнения: 555
Не можах да разбера, дали имте в предвив осолени растения или такива които натрупват соли
Например като любопитна информация- хвоща е много богат на силиций и на практика от него много лесно може да се добива този елемент.Някъде бях чела, че хора си пасли добитъка  Sick bash google и зъбите на козите им станали златни,  newsm47 smile3508
 Тревата просто извличала от почвата този метал и той се натрупал в листата им.
ТАкива методи отдавна се разработват от учените, но въпросът е дали винаги е рентабилно,
...........Та предполагам ,че в слу4ая може би е ставало на въпрос за нещо такова ,съответно има и такива растения които живеят върху  солени почви
ами това е просто любопитна информация...... smile3503 smile3521 newsm47

# 3
  • Мнения: 555
Май на няколко от  Simple Smile не им е мйастот там ама като бързах #Crazy

# 4
  • Ку-куландия
  • Мнения: 793
Секртарките в службата нещо си говорели за храни и едната го споменала, но той нямал време да стои и да слуша.

Общи условия

Активация на акаунт